Strachotice 361Strachotice 671 29vinarstvi.barabas@o2active.cz+420 604 810 897
Vinařství na Znojemsku nabízí bílá a červená vína z biohroznů
Rodinný penzion s komfortními apartmány uprostřed vinic na Znojemsku
Firemní akce a teambuildingové aktivity s ochutnávkou vín
Ekologickým pěstováním vinných hroznů bez chemického ošetření se může pyšnit rodinné Vinařství Barabáš na Znojemsku, kde vzniká prvotřídní přívlastkové víno z biohroznů, doložené certifikátem o biopůvodu. Ochutnejte jedinečná bílá a červená vína z vynikajicích odrůd z Nového Šaldorfu.
Ve Vinařství Barabáš ročně vyprodukujeme 30 tisíc lahví vysoce kvalitního vína, které vyrábíme z biohroznů pěstované ekologickým způsobem na rozsáhlých vinicích Znojemska. Ručně trhané hrozny zpracováváme šetrnou moderní technologií. Nalahvované červené víno skladujeme v pískovcovém sklepě v hloubce až 12 m, při stejnoměrné vlhkosti a teplotě 9°C.
Bílá a červená vína z biohroznů
Přijeďte k nám na ochutnávku lahodných jakostních vín. Třeba bílé víno Sauvignon má aroma černého rybízu s tóny květu černého bezu a plodů angreštu. Na milovníky bílých vín čeká ještě Ryzlink rýnský, na své si určitě přijdou i ti, kteří preferují jedinečná lahodná plná červená vína z biohroznů vyhlášené znojemské vinařské podoblasti.
Přívlastková vína s certifikátem o biopůvodu
Zastavte se ve Vinařství Barabáš ve Strachoticích na ochutnávku výborných jakostních červených a bílých vín. Vybrat si můžete ze tří druhů degustací – rychlou půlhodinovou ochutnávku pěti vzorků vín, nebo krátkou dvouhodinovou s ochutnávkou šesti vzorků vybraných vín včetně občerstvení, nebo dlouhou degustaci, při které během šesti hodin ochutnáte minimálně 10 vzorků vín a pochutnáte si na studených mísách z místních kvalitních produktů.
Degustace vín s občerstvením
Navštivte náš web
vinarstvibarabas.cz
Napište nám
vinarstvi.barabas@o2active.cz
Zavolejte pro více informací
+420 604 810 897