Vinařství
Jiří Barabáš
Rodinný penzion s komfortními apartmány uprostřed vinic na Znojemsku

Navštivte vinařskou oblast Znojemska a ubytujte se v komfortním penzionu Vinařství Barabáš s prostornými apartmány s výhledem do krajiny osázené vinnou révou. Z penzionu uprostřed vinic podniknete řadu zajímavých výletů do Znojma a okolí, po návratu vás čeká příjemná domácí kuchyně a prvotřídní přívlastková vína z rodinného vinařství.

Nově vybudovaný penzion uprostřed vinic - Vinařství Barabáš Strachotice

Komfortní ubytování v penzionu rodinného vinařství na Znojemsku

Prostorné, moderně zařízené apartmány s výhledem do vinic vám poskytnou komfortní ubytování s ochutnávkou jakostních bílých a červených vín z biohroznů vypěstovaných na rozsáhlých vinicích Znojemska. Penzion ve Vinařství Barabáš je vybaven wellness zónou, půjčovnou sportovních potřeb a restaurací, která vám nabídne vynikajicí domácí stravu.

Ubytování v penzionu uprostřed vinic


Penzion Vinařství Barabáš nabízí ubytování v luxusně vybavených apartmánech

Penzion Vinařství Barabáš disponuje třemi luxusně vybavenými apartmány. Ubytovat se můžete v jednopokojovém až třípokojovém apartmánu a vychutnat si veškerý komfort, který ubytování ve vinařské oblasti nabízí. Navíc si můžete s sebou odvézt červená a bílá lahvovaná přívlastková vína s certifikátem o biopůvodu. Jsou totiž vyrobena z kvalitních biohroznů, které se pěstují ekologickým způsobem na znojemských vinicích.

Penzion Vinařství Barabáš ve Strachoticích


Vyjížďky na koních, cyklovýlety, vinařské stezky, kulturní památky Znojemska

Nejen ubytování v příjemném prostředí rodinného penzionu, ale i výlety do blízkého národního parku Podyjí, prohlídka kulturních i přírodních památek znojemského kraje i blízkého Rakouska, cyklovýlety, vinařské stezky a lákavé vyjížďky na koních – to vše vám nabídneme při návštěvě našeho penzionu Vinařství Barabáš ve Strachoticích.

Ubytování v penzionu s restaurací a wellnessVinařství

Vinařství

Vinařství na Znojemsku nabízí bílá a červená vína z biohroznů

Penzion ve vinici

Penzion ve vinici

Rodinný penzion s komfortními apartmány uprostřed vinic na Znojemsku

Firemní akce s vínem

Firemní akce s vínem

Firemní akce a teambuildingové aktivity s ochutnávkou vín