Agentura EconomiCon s.r.o.


Erbenova 783/29, Ostrava - Vítkovice 703 00

Naše firma se specializuje na pořádání vzdělávacích seminářů pro podnikatelské subjekty, ÚSC a neziskové organizace. Působíme v Moravskoslezském, Jihomoravském kraji a v Praze.

Semináře zaměřeny na daňovou a účetní problematiku.
Kurzy k DPH, účetnictví pro podnikatelské subjekty.
Speciální semináře pro školy, školská zařízení.

Spolupracujeme s lektory, kteří mají dlouhodobou praxi, výborné reference. Nebráníme se spolupráci s novými lektory.

Nakladatelská činnost.
Prodej, e-shop:
- odborné publikace (např. Cestovní náhrady v neziskové
sféře, Inventarizace ve veřejné správě, Praktická aplikace
přímých daní v příspěvkové organizaci)
- další odborné publikace jiných nakladatelství.

Připravujeme:
- on-line poradna
- webináře - semináře prostřednictvím internetu, nižší
náklady než klasické semináře.

IČ: 02605856
DIČ: CZ02605856
Okres: Ostrava-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Bc. Lucie Reháková

Seminář k DPH Praha

Seminář k DPH Praha

Dne 18.12.2014 pořádá Agentura EconomiCon s.r.o. seminář "Uplatňování DPH pro začátečníky a mírně pokročilé" v Praze. Seminářem Vás provede lektorka Ing. Dagmar Fitříková, specialistka na DPH. V rámci semináře budete upozorněni na důležité změny v oblasti DPH, jejichž účinnost se předpokládá od 1. 1. 2015.


Daňový řád v kostce-dárek zdarma k nákupu v eshopu, Ostrava

Daňový řád v kostce-dárek zdarma k nákupu v eshopu, Ostrava

Pokud pravidelně nakupujete odborné publikace, bude Vás zajímat výhodná nabídka Agentury EconomiCon s.r.o. Ostrava. Aktuálně v eshopu probíhá akce pro školská zařízení a územně samosprávné celky ÚSC - při nákupu odborných publikací v hodnotě vyšší než 200,- Kč získáte publikaci Daňový řád v kostce jako dárek zdarma ! Akce dárek k nákupu platí pouze do vyprodání zásob. Vybírat můžete z nabídky pro neziskové a příspěvkové organizace - literatura se zaměřením na přímé daně, daňové zákony, zdaňování, právo, mzdové účetnictví, účetní a daňové případy, platové předpisy ve školství, pedagogická diagnostika, inventarizace ve veřejné správě, cestovní náhrady, správní řízení od A do Z, zákoník práce a další.


Víkendový seminář k DPH v Beskydech

Víkendový seminář k DPH v Beskydech

Nabídka víkendového semináře k DPH spojeného s relaxací v srdci Beskyd. Pobyt bude probíhat od 1. do 3.8.2014. Na programu jsou 3 přednáškové bloky v celkovém rozsahu 10 hodin, včetně diskuze u kulatého stolu, kde můžete předložit k posouzení smlouvy, faktury a další dokumenty. Semináře jsou zaměřeny na oblast DPH, přednášet bude lektorka s dlouholetou praxí - Ing. Dagmar Fitříková. Cena pobytu zahrnuje 3 denní školení, ubytování ve čtyř hvězdičkovém hotelu se snídaní formou bufetu, obědem a večeří. Samozřejmostí jsou parkování a WiFi v celém hotelu, dále také vstup do aqua zone a možnost dokoupení wellness služeb.


Seminář Uplatňování DPH v příkladech Ostrava

Seminář Uplatňování DPH v příkladech Ostrava

Společnost Agentura EconomiCon s.r.o. nabízí semináře pro podnikatelské subjekty. V Ostravě proběhne 23. června 2014 seminář s názvem "Uplatňování DPH v příkladech". V rámci semináře budou probrány aktuální problémy z praxe v rámci platné legislativy v oblasti DPH. Dále budou probrány legislativní změny, které jsou plánovány na druhé pololetí roku 2014 a rok 2015. Seminář je vhodný zejména pro pracovníky ekonomických úseků plátců DPH, samostatné účetní a další odbornou veřejnost zabývající se oblastí DPH.Další produkty a služby
  • výroba knih a brožur, knihařské zpracování, vazba diplomových prací, vazba bibliofilií, odborná literatura
  • studium cizích jazyků, sportovní aktivity, doplňkové vzdělávání, profesní firemní vzdělání


Související články
Svářečská škola Česká Třebová poskytuje základní kurzy i zkoušky
Svářečská škola Česká Třebová poskytuje základní kurzy i zkoušky

Dopravní vzdělávací institut a.s. – Svářečská škola Česká Třebová se nachází asi 2 km od nádraží ČD. Pěšky to v pohodě dojdete za 20 minut. Nacházíme se v objektu bývalých kasáren.


Školení elektrikářů Jihlava
Školení elektrikářů Jihlava

Kvalifikovaní zaměstnanci v oboru elektro jsou důležitou součástí firem, které působí v tomto oboru. Proto je důležité poskytnout svým zaměstnancům, ať už jednotlivcům či skupinám, pravidelná školení, kterých součástí je přezkoušení vyhlášky 50/1978 Sb. Svoje služby v oblasti elektro vám poskytne ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o. – Čestmír Tišl.


Elektronická evidence tržeb a související povinnosti v 3. vlně
Elektronická evidence tržeb a související povinnosti v 3. vlně

Elektronická evidence tržeb nebo zkráceně EET je online registrace tržeb, při které jsou údaje o každé transakci obchodníka zasílány online na státní správu. Tímto způsobem je evidována každá platba v hotovosti nebo bankovní kartou a každý obchodník, na kterého se vztahuje EET, je povinen si tuto službu zřídit. Pokud však nevíte, jak na to, nebo nemáte všechny potřebné informace, případně byste uvítali pomoc s vyřízením, tak se obraťte na firmu DoučímeVás.cz s.r.o.


TWI&KATA Akademie - Zapojte své zaměstnance do zlepšování a růstu firmy
TWI&KATA Akademie - Zapojte své zaměstnance do zlepšování a růstu firmy

V roce 2018 firma DMC management consulting s.r.o. otevírá poprvé kompletní akademii modulů TWI. Tuto akademii můžete absolvovat jako celek, nebo je možné navštívit pouze jednotlivé moduly.