Stanislav Jaroš


Vaňhalova 395/9, Brno - Kohoutovice 623 00

Nabízím elektroinstalační práce, nové rozvody vody a odpadů, nové obklady, dlažba, baterie-sprchová, umyvadlová aj.

Standardní služby:
-demontování stávajícího jádra vč. odvozu
-vyzdění jádra z tvárnic, provedení omítek
-rozvod vodo a elektro instalací, odpadů
-obklady
-dlažba v koupelně a WC
-zabudování 3 kusů ocelových zárubní
-WC s úsporným splachováním
-baterie sprchová, umyvadlová
-celková montáž a náklady standardu + doprava aj.

Nadstandardní služby:
-listely
-2 kusy ventilátorů
-mechanická zátka na vanu a umyvadlo
-vodo + elektro + odpady v kuchyni
-plastová vana nebo sprchový kout
-sádrokartonový osvětlený podhled na WC a koupelnu
-dlažba kuchyň + předsíň
-příčka se zárubní kuchyň a předsíň
-přípojka na pračku
-posuvné dveře s lištou do koupelny
-vyříznutí panelu 60 x 240 cm aj.

IČ: 48854492
DIČ:
Okres: Brno-město
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ludmila Jarošová

Bytová jádra, rekonstrukce, výměna Blansko

Bytová jádra, rekonstrukce, výměna Blansko

Firma Stanislav Jaroš nabízí rekonstrukce bytových jáder v Blansku a okolí. Rekonstrukce koupelen. Renovace bytová jádra. Firma vám udělá nové rozvody vody i odpadů, novou elektroinstalaci. Nabízí různé obklady, dlažbu, baterie, sprchovou, umyvadlovou, plechovou vanu, umyvadla. WC s úsporným splachováním. Dále můžeme nabídnout zámečnické, zednické, instalatérské a také obkladačské práce. Více informací na webových stránkách.


Jádra bytová Boskovice

Jádra bytová Boskovice

Stanislav Jaroš provádí rekonstruování bytového jádra v Boskovicích a okolí. Rekonstrukce koupelny,renovace bytového jádra. Děláme nové rozvody vody i odpadů, elektroinstalaci, dodáme obklady, dlažbu, baterie, sprchovou, umyvadlovou, plechovou vanu, umyvadlo, a také záchody s úsporným splachováním. Poskytneme zámečnické, instalatérské, zednické i obkladačské práce. Více informací na webových stránkách.


Rekonstrukce bytového jádra je s dobrými řemeslníky hračka

Rekonstrukce bytového jádra je s dobrými řemeslníky hračka

Někdy přijde čas, kdy už je nutné byt maličko (nebo maličko více) zrenovovat. A když ten čas přijde, voláte Jaroše a Veselého z Brna. Postaráme se o kompletní rekonstrukci bytového jádra včetně nových obkladů a dlažby. Svou práci nejen na rekonstrukci bytového jádra odvádíme rychle, diskrétně, ale především kvalitně a naprosto profesionálně. Víme, že rekonstrukce bytového jádra je náročná pro obyvatele bytu i pro jejich rodinný rozpočet. Obojí však při své práci bereme v potaz a maximálně se vám snažíme vyjít vstříc. Se správnými řemeslníky se rekonstrukce bytového jádra bát nemusíte. S čím vším vám tedy umíme pomoci? Demontujeme původní jádro, odvezeme jej na skládku, vyzdíme a omítneme nové, uděláme nové rozvody vody, odpadů i elektroinstalace. Pokračujeme prácemi, jako jsou: - obklady bytového jádra - vydláždění - montáž baterií - montáž vany - montáž toalety - montáž zárubní a podobně. Poskytujeme tak zcela komplexní služby okolo rekonstrukce bytového jádra a chcete-li, pak ještě něco navíc. Dále nabízíme následující služby, které jistě při rekonstrukci bytového jádra využijete: - listely a dekory - ventilátory - rozvody vody, elektroinstalace a odpadů v kuchyni - plastová vana či sprchový kout - osvětlený sádrokartonový podhled - příčka se zárubní, posuvné dveře - dlažba v kuchyni a předsíni - přípojka na pračku - vyříznutí panelu Dobří řemeslníci se dnes hledají opravdu těžko. Ti skvělí ještě hůř. Abyste však nekupovali při rekonstrukci bytového jádra zajíce v pytli, máme na našich webových stránkách množství fotografií, na základě kterých si můžete udělat názor na naši práci. Svou práci děláme rádi a děláme ji pořádně, abychom na ni mohli být hrdí a abyste vy mohli být maximálně spokojení.


Bytové jádro, rekonstrukce Slavkov u Brna

Bytové jádro, rekonstrukce Slavkov u Brna

Firma Stanislav Jaroš z Brna, Vám kompletně zrekonstruuje a vymění bytové jádro. Firma provádí rekonstrukce koupelen, opravy bytových jader, obkladačské práce, pokládá dlažbu, udělá nové odpady, rozvody vody, elektroinstalaci. Dodá Vám baterie umyvadlové, sprchové kouty, vanu, i WC s úsporným splachováním. Zámečnické, instalatérské a zednické práce. Bytové jádro, rekonstrukce Slavkov u Brna. Více informací na webových stránkách.


Výměna bytového jádra Vyškov

Výměna bytového jádra Vyškov

Stanislav Jaroš je firma, nacházející se v Brně. Nabízíme výměnu bytového jádra. Kompletní rekonstrukce koupelen, opravy bytových jader. Obkladačské práce, pokládáme dlažbu, uděláme nové odpady, rozvody vody, elektroinstalaci. Dodávka baterií umyvadlových sprchových koutů, van, i WC s úsporným splachováním. Dále provedeme zámečnické, instalatérské a zednické práce. Výměna bytového jádra Vyškov. Více informací na webových stránkách.


Bytová jádra, rekonstrukce bytu Adamov

Bytová jádra, rekonstrukce bytu Adamov

Bytová jádra, rekonstrukce bytu Adamov Stanislav Jaroš se nachází v Brně a nabízí Vám rekonstrukce, opravy bytových jader a koupelen. Rekonstruujeme koupelny, renovujeme bytové jádro. Provedeme obkladačské práce, položíme dlažbu, uděláme nové odpady, rozvody vody, elektroinstalaci. Dodáme, namontujeme baterie umyvadlové, sprchové, vany, i WC s úsporným splachováním. Nabízíme také veškeré zámečnické, instalatérské a zednické práce. Bytová jádra, rekonstrukce bytu Adamov. Více informací najdete na webových stránkách.


Oprava koupelny bytu Tišnov

Oprava koupelny bytu Tišnov

Stanislav Jaroš je firma z Brna, a provádí rekonstruování, opravy koupelen. Rekonstrukce koupelny,renovace bytového jádra. Uděláme Vám nové rozvody vody i odpadů, elektroinstalaci, dodáme také obklady, dlažbu, baterie, sprchovou, umyvadlovou, plechovou vanu, umyvadlo, a také záchody s úsporným splachováním. Provedeme zámečnické, instalatérské, zednické i obkladačské práce. Více informací na webových stránkách.Další produkty a služby
  • měření elektrické energie, vadný jistič, montáž elektroměru, revize nízkého napětí, elektroměrové rozvodnice
  • obklady koupelen, rekonstrukce koupelny, pokládání keramických obkladů, obložení interiérů
  • průmyslové rozvody vody, vodoinstalace rekonstrukce, instalace kanalizace, rekonstrukce bytových jader, instalatér voda
  • stavební činnost, zateplení objektů, výměna oken a dveří, úspora energie, estetický vzhled budovy
  • komfort sociálního zařízení, obklady a dlažby, sanitární keramika, koupelnový nábytek, přestavba bytového jádra


Související články
Pronájem montážní plošiny AVIA MP13
Pronájem montážní plošiny AVIA MP13

Hledáte vhodnou příležitost, jak získat montážní plošinu? Jedinou možností je pro vás pronájem, ať již krátkodobý nebo dlouhodobý? V tom případě se můžete obrátit na společnost ELPO systém s.r.o., která nabízí pronájem montážní plošiny AVIA MP13.


Plynové kotle, servis plynových kotlů i kominické práce nabízí Antonín Pech
Plynové kotle, servis plynových kotlů i kominické práce nabízí Antonín Pech

Kotle na plyn, tuhá paliva, biomasu i elektrokotle. Jejich prodej, montáže a servis nabízí firma Antonín Pech. Provádíme instalatérské, zámečnické, zednické, obkladačské, soustružnické i kominické práce. Obraťte se na nás také, pokud potřebujete zajistit čištění komínů nebo jejich vložkování. Prodáváme, montujeme a servisujeme tepelná čerpadla a solární systémy. Ať už sháníte plynové kotle, potřebujete pomoci s návrhem a stavbou kotelny nebo rekonstrukcí bytového jádra, obraťte se na nás.


Veřejné osvětlení – nové, rekonstrukce, provoz i údržba Třebíč a Vysočina
Veřejné osvětlení – nové, rekonstrukce, provoz i údržba Třebíč a Vysočina

Provádění elektrické instalace, provoz a údržba veřejného osvětlení patří k důležitým součástím profesionálních služeb. Realizaci nových projektů v rámci veřejného osvětlení a rekonstrukci stávajícího včetně dalšího servisu zajistí firma Elektro - Ing. Klíma s.r.o.


Vše pro výstavbu i údržbu trafostanic
Vše pro výstavbu i údržbu trafostanic

Trafostanice jsou nedílnou součástí elektrifikace každé oblasti. Je ale zapotřebí je nejen kvalitně vystavět, ale také pravidelně kontrolovat jejich funkce, aby nedošlo k některé nežádoucí nebo dokonce pro okolí nebezpečné poruše.