Čipové klíčenky, náramky, plastové a čipové karty, to všechno vám vyrobí přímo na míru firma IdentCore s.r.o.

IdentCORE s.r.o.

Čipové klíčenky, náramky, plastové a čipové karty, to všechno vám vyrobí přímo na míru firma IdentCore s.r.o.

IdentCORE s.r.o.

CZKPotisk plastových karet

Potisk plastových karet

Plastové, magnetické karty HiCo a Loco, potisk věrnostních, identifikačních a přístupových karet

Bezkontaktní RFID technologie

Bezkontaktní RFID technologie

Bezkontaktní RFID technologie, využití ve formě bezkontaktních karet, náramků a klíčenek

Silikonové náramky

Silikonové náramky

Kvalitní a odolné silikonové náramky s RFID technologií, snadné řešení pro identifikaci návštěvníků


čipové klíčenky

Hlavní činností firmy IdentCORE, která sídlí ve Znojmě, je výroba, potisk a dodávka plastových karet a dodávky RFID identifikačních médií. Zajistíme pro Vás jak magnetické, čipové, tak i identifikační plastové karty. Zpracujeme veškeré zakázky v rámci celé České republiky.

Plastové karty vyrábíme ve formátu ISO standard s magnetickým pruhem (HiCO/LoCO), čárovým kódem, personifikací nebo s čipem. Zpracováváme zakázky již od 1 kusu. Karty dodáme s plastovými obaly i lanyardy (šňůrami na krk), které vyrobíme zakázkově dle Vašich požadavků. Základní plastové karty se používají především pro marketingové účely - na zakázku zhotovujeme a potiskujeme věrnostní, klubové, slevové, zákaznické a jiné PVC karty.

Portfolium našich výrobků zahrnuje i čipové karty. Naskladněny máme především karty s bezkontaktními technologiemi s nejběžněji používanými čipy EM4102, 4200 125kHz, 8byte a MIFARE S50, 13, 56MHz s 1kB pamětí za velmi výhodné ceny. Ostatní čipové RFID technologie, jako jeLegic Prime, I-Code SLi, MIFARE Ultralight, Desfire, Hitag 1, Hitag 2 a další, zhotovujeme na zakázku.Tyto výrobky nacházejí uplatnění jako identifikačního média do docházkových, přístupových a zabezpečovacích systémů (zaměstnanecká nebo identifikační karta).

IdentCORE dodává i čipové klíčenky z různých druhů materiálů a barevných provedení - PVC, ABS, transparentní plasty, kůže a kov. Klíčenky disponují RFID čipy EM4102 125kHz, MIFARE S50 1k, Hitag 1 apod. Tento produkt s evyužívá především v oblasti identifikačních systémů, přístupových nebo docházkových systémů, a to v hotelech, penzionech, rekreačních střediscích. Jsou vhodné ke vstupu do budov, kanceláří nebo jako oprávnění pro přechod mezi odděleními v budově. Prodáváme i zcela potisknutelnou bezkontaktní klíčenku KeyfobCARD. Klíčenky je také možné dodat bez čipu, která je personifikovaná např. pouze čárovým kódem nebo číselnou řadou.

Pro naše zákazníky uplatňujeme osobní přístup a cílem je dlouhodobá spokojená spolupráce se znalostí a přizpůsobení se Vašim potřebám. Mnoho položek skladem dostupných do 24hodin od objednávky.


Katalog firem:    

Kontrolní a bezpečnostní zařízení

,  

Plastové polotovary

,  

Reklamní předměty

,  
Štítky:

výroba, potisk plastové karty, magnetické, čipové, RFID čipové karty, identifikační karty