Laboratoř forenzní genetiky, spol. s r.o.


Tvrdého 2a, Brno 602 00
Telefon: +420 543 185 811

Naše laboratoř se sídlem v Brně vznikla roku 1998 jako nestátní zdravotnické zařízení a byli jsme mezi prvními, kteří se začali zabývat forenzně genetickým testováním v ČR. Naleznete nás v budově Ústavu soudního lékařství Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně. Jsme smluvními partnery všech zdravotních pojišťoven. V roce 2008 jsme se rozšířili o provozovnu v Ostravě.
V dnešní době provedeme cca 2400 vyšetření za rok. Naším hlavním cílem je provádět klinickou DNA diagnostiku pro ošetřující lékaře z řad klinických genetiků, hematologů, kardiologů, internistů, pediatrů, gynekologů atd.

Nabídka služeb v oblasti forenzní DNA diagnostiky:
-veškeré laboratorní DNA testy provádí odborný personál rychle, za přijatelné ceny a za splnění všech kvalitativních požadavků vyplývajících z certifikace ČSN EN ISO 9001:2009
-vyhotovení soukromých DNA testů pro určení otcovství
-odborné posouzení relevantnosti zajištěných vzorků ve vztahu k případu (vyloučení vzorků s případem zjevně nesouvisejících - úspora materiálních prostředků)
-rozšíření již vyhotovených znaleckých posudků, popř. odborných vyjádření v rozsahu znaleckého oprávnění
-konzultační a poradenská činnost pro policejní orgány, státní zástupce, soudce, advokáty a ostatní laickou i odbornou veřejnost
-na základě předběžné domluvy je možné v nejkratším možném čase na kterémkoliv místě v republice odborně poradit a pomoci při úkonech, které mohou účast odborného personálu naší laboratoře vyžadovat.

Vyhotovení znaleckých posudků v rozsahu:
-znaleckého oprávnění společnosti
-znaleckého oprávnění jednotlivých znalců
-do jednoho měsíce od obdržení opatření/usnesení (po domluvě lze provést v expresní lhůtě za statimový příplatek do 48 hodin) za podmínky, že vzorky ke zpracování v dané věci jsou kompletní.

Poskytujeme i další služby více naleznete na www.lfg-brno.cz

IČ: 25530038
Okres: Brno-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Mgr. Tomáš Pexa

Telefon:
+420 543 185 811

Email:
tomas.pexa@lfg-brno.cz

Web:


Kontaktní osoby:
Mgr. Tomáš Pexa
funkce: jednatel, soudní znalec
tel: +420 543 185 831, +420 602 581 828

Mgr. Jiří Myšinský
funkce: manager marketingu, soudní znalec
tel: +420 596 973 356, +420 725 805 247


GPS: 49°11′47.8″ N, 16°35′27.1″ E

QR kód firmy Laboratoř forenzní genetiky, spol. s r.o.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Sekvenace nové generace

Biogen Praha, s.r.o.

Sekvenace nové generace

Molekulární biologie a genetika není rozhodně jednoduché téma, které by znal a ovládal každý. Běžně vlastně ani nevíme, k čemu je to dobré a co se všechno pod těmito obory může schovávat. My vám představujeme moderní technologii, která je zaměřená na čtení DNA svou konkrétní podobou a speciální formou.


Testování otcovství, určování genetického původu a další genetická vyšetření v oblasti rekreační genetiky

Genexone s.r.o.

Testování otcovství, určování genetického původu a další genetická vyšetření v oblasti rekreační genetiky

Každý jedinec v sobě nese unikátní genetickou informaci, která o něm prozradí mnoho zajímavého. Testy DNA dokáží potvrdit prakticky se 100% jistotou biologického otce dítěte nebo naopak otcovství vyloučit. V určitých případech dokáží testy s velkou přesností odhalit i další blízké příbuzné. Kromě toho můžete také zjistit váš genetický původ a nahlédnout tak do minulosti vašich dávných předků a také se pokusit najít v databázích jedince, kteří mají s vámi společné předky. S pomocí testů DNA se také dozvíte, jaké máte sportovní či další dispozice.


Čisté prostory – validace, měření i dodávka vzduchotechniky

Airtechnik - Ing. Karel Doušek, CSc.

Čisté prostory – validace, měření i dodávka vzduchotechniky

Pracovní prostory v oblasti farmacie, zdravotnictví, biotechnologie, ale také třeba drobné mechaniky nebo elektrotechniky kladou přísné požadavky na čistotu. Dodávkou vzduchotechniky do tzv. čistých prostor, ale také kalibrací přístrojů a validací vzduchotechniky se zabývá pražská firma AIRTECHNIK.


Středočeské vodárny a.s. se zabývají výrobou a distribucí pitné vody a také odváděním a čištěním odpadních vod

Středočeské vodárny a.s.

Středočeské vodárny a.s. se zabývají výrobou a distribucí pitné vody a také odváděním a čištěním odpadních vod

Vše, co se točí kolem pitné a odpadní vody je našim posláním. Dohlížíme na výluky a havárie stejně tak jako plánujeme dlouhodobě dopředu různé opravy, čištění kanalizací a zohledňujeme nepřetržitý provoz zásobárny pitné vody.