Klub zdraví


Palackého 1380/19, Přerov 750 02

V Klubu zdraví se náš tým lékařů, léčitelů, masérů a odborníků na výživu zabývá poradenstvím v oblasti zdravého životního stylu, harmonizace osobnosti a péče o tělo.

Služby, poradenství, wellness služby:
- poradna lékaře - vyšetření disbalance tlaku, funkce štítné žlázy, aterosklerózy, zatížení viry, plísní, parazitů, cysty, ledvinových a žlučových kamenů, arteriosklerózy, infekčních onemocnění ze skrytých ložisek, osteoporózy, očních vad, zánětů
- ultrazvuková kostní denzitometrie
- poradna léčitele - zjištění příčin onemocnění
- přístrojová diagnostika zdravotního stavu
- diagnostika pomocí karmy
- tradiční čínská medicína
- péče o tělo
- masáže - lávové kameny, klasické masáže, čokoládové masáže
- přístrojová lymfodrenáž, ruční lymfatická masáž, lymfatická drenáž
- kryolipolýza
- kavitace
- fotodepilace
- radiofrekvence
- magic wrap
- vibrační deska
- přístrojové hubnutí - Presor, Bodyter
- zeštíhlující zábaly
- trvalé odstranění chloupků
- odstranění pigmentových skvrn
- odstranění žilek
- odstranění celulitidy
- péče o obličej - prodlužování řas, permanentní make-up.

Prodej, poradenství:
- potravinové doplňky, vitamíny, hydratační přípravky, regenerační přípravky
- solární kosmetika
- kosmetika pro domácí použití.

Služby:
- collagenové solárium
- vertikální solárium
- horizontální solárium.

IČ: 47180935
DIČ: CZ6156081426
Okres: Přerov
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Věra Pitnerová

Na cestě za lepší kondicí vám pomůže poradna pro zdraví

Na cestě za lepší kondicí vám pomůže poradna pro zdraví

Zdraví by pro každého z nás mělo být na prvním místě. Nekoupíme si jej za peníze, proto bychom ho měli střežit jako oko v hlavě a věnovat našemu tělu i mysli náležitou péči. Ne každý z nás to ale dělá. Doba se neustále zrychluje, jsou na nás kladeny stále větší nároky, a to nejen v zaměstnání. Snažíme se stíhat co nejvíce aktivit a zapomínáme na odpočinek a relaxaci. Takové tempo ale nelze vydržet do nekonečna. Proto bychom měli vědět o možnostech, které máme. Jestliže se chcete udržet v dobré kondici nebo vám už zdraví přestává sloužit, mohla by pro vás být řešením poradna zdraví, kterou provozuje Klub zdraví v Přerově.


Alternativní, čínská medicína, bylinné produkty, léčitel Přerov

Alternativní, čínská medicína, bylinné produkty, léčitel Přerov

Klub zdraví s dlouholetou tradicí pečuje o vaše fyzické i psychické zdraví. Ve studiu naleznete spoustu služeb – alternativní i tradiční čínskou medicínu, poradnu zdraví, různé bylinné produkty i služby léčitele. Máte zdravotní problémy a nevíte kudy kam? Hledáte příčinu svých problémů a zdravotních potíží? Pak navštivte Klub zdraví, kde vám můžou pomoci. Jejich prioritou je kvalitní péče o klienty a profesionální přístup. Naše služby: - alternativní medicína - přístrojová diagnostika zdravotního stavu - analýza vlnění magnetického pole lidského těla, vyhodnocení kardiovaskulárního, nervového, nádorového, degenerativního a jiných onemocnění, analýza energetického stavu a přítomnosti patogenů - diagnostika karmy - léčitelská poradna - pomocí léčitele naleznete příčinu svých problémů a zdravotních potíží - bioregulační a mitochondriální medicína - nová metoda měření stresu přístrojem KARDiVAR a 3 D diagnostika srdce HeartVue, přesná diagnóza autonomního nervového systému - tradiční čínská medicína - metoda prevence, vyšetření i léčby životního stylu a podávání bylin - bylinné produkty. Udělejte něco pro své zdraví, navštivte Klub zdraví a zbavte své tělo nežádoucích látek.


Preventivní měření, odstranění stresu, diagnostika srdce Přerov

Preventivní měření, odstranění stresu, diagnostika srdce Přerov

Klub zdraví v Přerově se zaměřuje na bioregulační a mitochondriální medicínu. Je to nová metoda měření stresu přístrojem KARDiVAR a 3D diagnostika srdce HeartVue. Během pár minut jsme díky této metodě schopni diagnostikovat stav vašeho srdce a nervového systému. Touto metodou si můžete preventivně kontrolovat a řídit své zdraví. Navrhneme vám terapii pro zbavení se zjištěné nemoci, odstranění stresu a eliminaci rizik. Pomůžeme lidem, které trápí tyto nemoci: - vysoký tlak - cukrovka - nemoc nervového systému - rakovina - alergie - obezita - nemoci z povolání a jiné. Pokud vás tato metoda zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat pro více informací nebo pro objednání.


Kolagenové solárium, zeštíhlovací zábaly, péče o obličej Přerov

Kolagenové solárium, zeštíhlovací zábaly, péče o obličej Přerov

Dopřejte svému tělu péči v našem Klubu zdraví a využijte služeb našeho kolagenového solária a wellnes odpočinku, který zahrnuje zeštíhlovací zábaly, masáže či péči o obličej. Vyberete si z těchto procedur: - tradiční čínská medicína - přístrojová analýza kondice - poradna zdraví - kryolipolýza, kavitace - přístrojové hubnutí - formování postavy - ruční lymfatické masáže - péče o obličej - masáže a zábaly - zeštíhlovací zábaly - kolagenové solárium. Již 15 let se zabýváme poradenstvím v oblasti zdravého životního stylu a péče o tělo.


Vánoční akce na solárium, permanentky 1+1 zdarma Přerov

Vánoční akce na solárium, permanentky 1+1 zdarma Přerov

Klub zdraví v Přerově pro vás připravil vánoční akci na solárium v podobě permanentky 1+1 zdarma na všechny typy solárií. Navíc si také můžete vybrat z těchto služeb, ke kterým máme jako vánoční dárek připravenou poukázku: - Collagenarium (obnova collagenu v pokožce) - tvarování postavy (vibrační deska, štěpení tuku, lymfatická drenáž) - kriolipolýza, kavitace, radiofrekvence - masáže, terapie a zábaly - balíčky pro zdraví a krásu - analýza kondice. Přijďte si udělat radost do našeho Klubu zdraví!


Zeštíhlovací zábaly, krypolýza, kavitace, přístrojové hubnutí Přerov

Zeštíhlovací zábaly, krypolýza, kavitace, přístrojové hubnutí Přerov

Klub zdraví v Přerově provádí přístrojová ošetření, masáže a zábaly v podobě krypolýzy, lymfodrenáží nebo zeštíhlovacíh zábalů. Neváhejte a dopřejte svému tělu tu nejlepší péči! Vybrat si můžete z těchto služeb: -kryolipolýza -kavitace (neinvazivní liposukce) -fotodepilace -lymfodrenáž -zeštíhlovací zábaly (břicha, pasu) -ruční lymfatické masáže -přístrojové hubnutí (presor, bodyter) -radiofrekvence -masáže ke zmírnění celulitidy -Magic Wrap a další. V Klubu zdraví v Přerově dostanete svou postavu do formy.


Akce solárium, analýza kondice 1+1, formování postavy, hubnutí Přerov

Akce solárium, analýza kondice 1+1, formování postavy, hubnutí Přerov

Málo kdo ví, že opalováním v soláriu získáváte vitamín D. Rozumné opalování je známkou zdravého životního stylu. Proto navštivte naše solárium v Klubu zdraví a rovnou u nás můžete i začít hubnout před blížícím se létem nebo si nechat poradit v naší poradně zdraví. Nyní jsme pro vás přichystali akci na solárium nebo collagenárium a to v podobě permanentky 1+1 zdarma. Pro formování postavy a hubnutí u nás můžete využít zvýhodněných cen na: - vibrační deska - profesionální metoda zeštíhlení Bodyter - formování postavy, hubnutí - lymfodrenáž Presor - ruční lymfatická masáž - kriolipolýza, kavitace - analýza stavu kondice 1+1 zdarma. OPALUJTE SE A HUBNĚTE !!


Neomezené opalování, permanentky na solárium , analýza stavu kondice 1+1 zdarma Přerov

Neomezené opalování, permanentky na solárium , analýza stavu kondice 1+1 zdarma Přerov

Plesová sezóna je v plném proudu a proto pro Vás Klub zdraví v Přerově přichystal akci na solárium. Akce na plesovou sezónu spočívá v neomezeném opalování je za 120 Kč. Permanentky 1+1 u nás v collagenáriu pořídite za 1000 Kč. Další možnosti v péči o tělo: Kryolipolýza Kavitace Ruční lymfatická masáž Masáž lávovými kameny Magic Wrap. Také si u nás můžete objednat analýzu stavu kondice, na kterou se vztahuje akce 1+1 ZDARMA.


Vánoční akce, permanentky 1+1 zdarma, tvarování postavy, zdravotní vyšetření, poukázky Přerov

Vánoční akce, permanentky 1+1 zdarma, tvarování postavy, zdravotní vyšetření, poukázky Přerov

Klub zdraví v Přerově má pro Vás speciální vánoční akci a to v podobě permanentky 1+1 zdarma. Ace platí na všechny typy solárií. Také můžete vyzkoušet tyto procedury za akční vánoční ceny: - collagenarium - tvarování postavy (vybrační deska, štěpení tuku) - kryolipolýza, kavitace, radiofrekvence - masáže, zábaly - terapie - balíčky pro zdraví a krásu - zdravotní vyšetření. Pro radost Vašim blízkým u nás zakoupíte poukázky na Vámi zvolenou proceduru.


Letní akce solárium, kryolipolýza, zeštíhlující zábaly Magic Wrap Přerov

Letní akce solárium, kryolipolýza, zeštíhlující zábaly Magic Wrap Přerov

Letní akce v našem studiu - krásná nejen do plavek: - solárium - Permanentky 1 + 1 - návštěva collagenária GIGA SUN + vibrační deska zdarma Péče o tělo: - kryolipolýza za bezkonkurenční ceny 550 Kč (1 nasátí). Každé šesté nasátí ZDARMA (platí při jednorázovém zakoupení 5-ti nasátí) - detoxikační a zeštíhlující zábal Magic Wrap 800 Kč - každá 4. masáž zdarma!! (platí na všechny masáže při jednorázovém zakoupení 3 masáží)Další produkty a služby
  • běžné líčení, svatební líčení, depilace a epilace, permanentní make-up, permanentní prodlužování řas
  • solární kosmetika, prodej opalovacích krémů, standard solárium, turbo solárium, prodej pleťové kosmetiky
  • výživové doplňky, dia cukrovinky, diabetická sladidla, dia čaje, vitamíny a výživy, dietní potraviny
  • wellnes centrum, zdravotnická zařízení, masážní studia, rehabilitační centra, služby maséra
  • služby odborného lékaře, terapeutické služby, terapeutická sezení, preventivní prohlídky, gynekologie a porodnictví


Související články
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace nabízí mnoho temperamentního sportovního využití. Pohyb je pro člověka nejenom zdravý, ale také naprosto přirozený. Svaly, kostra, klouby, šlachy a vazy, veškeré části našeho těla jsou přizpůsobené k pohybu. Užijte si ho proto naplno ve sportovním centru Semily.


Nedaří se vám zhubnout? Pomůže vám akupunktura
Nedaří se vám zhubnout? Pomůže vám akupunktura

Je tu jaro a s ním i nová sezóna plavek. Snažíte se každý rok držet dietu, ale výsledek není nikdy trvalý? Pak vyzkoušejte metodu centra Klub Energy. Akupunktura na hubnutí představuje zdravý a bezbolestný způsob jak shodit přebytečná kila. Navíc bez jo-jo efektu.


Bezbolestnou léčbu hemeroidů zajistí ON CLINIC Praha
Bezbolestnou léčbu hemeroidů zajistí ON CLINIC Praha

Hemeroidy jsou nepříjemné onemocnění, které v současné době trápí čím dál více lidí. Na vině je špatný životní styl, kdy většinu času trávíme v sedavém zaměstnání, jsme vystaveni neustálému stresu a máme nezdravé stravovací návyky. Stud a strach z bolesti pak způsobí, že k lékaři přicházíme pozdě. Nebojte se a začněte s léčbou hemeroidů včas.


Dámská jízda - wellness pobyt jižní Morava
Dámská jízda - wellness pobyt jižní Morava

Konečně místo, kde se budete moci pořádně uvolnit. Nechejte se hýčkat, rozplývejte se nad báječným a skvostným jídlem, dopřejte si chvilku jenom sama pro sebe. Každá žena touží po tom být milována, ale někdy je té lásky až příliš a my si zkrátka potřebujeme odpočinout. Využijte k pobytu Hotel Kraví hora Bořetice *** a naplánujte si dámskou jízdu. Jistě si to naplno užijete!