KLUB ZDRAVÍ PŘEROV
Věra Pitnerová


Žerotínovo nám. 839/13, Přerov - Přerov I-Město 750 02
KLUB ZDRAVÍ PŘEROV se zabývá poradenstvím v oblasti zdravého životního stylu a prevence onemocnění. Náš tým se skládá z lékařů, léčitelů, masérů a odborníků na výživu. Věnujeme se přírodní medicíně, nabízíme léčebné postupy podle prvků tradiční činské či mitochondriální medicíny.
Pomocí přístrojové analýzy např. vyhodnotíme Váš kardiovaskulární či imunitní systém, funkce štítné žlázy, revmatické choroby a jiné. Pečujeme o Vaše fyzické i psychické zdraví.

Služby:
- poradna zdraví
- péče o tělo
- solární studio.

Poradna zdraví:
- přístrojová analýza zdravotního stavu pomocí přístrojů Human Body Skener, Kardivar a HeartVue, Oberon
- poradna lékaře (osobní a telefonická)
- bioregulační a mitochondriální medicína
- léčitelská poradna, zjištění příčin onemocnění
- tradiční čínská medicína.

Péče o tělo:
- odstranění celulitidy
- ruční lymfatické masáže
- přístrojová lymfatická presoterapie
- regenerační a relaxační masáže.

Prodej, poradenství:
- potravinové doplňky, vitamíny, hydratační přípravky, regenerační přípravky
- kosmetika pro domácí použití.

Provozní doba:
- úterý 9:00 - 12:00, 12:30 - 17:00 hodin
- čtvrtek 9:00 - 12:00, 12:30 - 17:00 hodin.

KLUB ZDRAVÍ PŘEROV poskytuje komplexní harmonizaci osobnosti pomocí přírodní medicíny. Všechny produkty jsou vysoké kvality z přírodních zdrojů a jsou schváleny Státním zdravotním ústavem. Najdete nás na adrese Žerotínovo nám. 839/13 v Přerově.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Produkty
  • masáže zad, masáže nohou, masáže celého těla, exotické masáže, reflexní masáže, zdravotní masáže, nabídka masážních olejů, masážní pomůcky
  • solární kosmetika, prodej opalovacích krémů, standard solárium, turbo solárium, prodej pleťové kosmetiky
  • dietní potraviny, potraviny pro diabetiky, potraviny bez cukru, nízkotučné potraviny, bezlepkové potraviny, potravinové doplňky
  • masážní služby, rehabilitační služby, fyzioterapeutické služby, péče o pohybový aparát, rehabilitace po úrazech, masážní pomůcky
  • péče o zdraví, zdravotnická zařízení, odborné zdravotnické služby, ostatní zdravotnické profese
  • kosmetika, parfémy, sprchové gely a mýdla, drogistické zboží, čisticí prostředky, výrobky dentální hygieny

Deratizace Asana Zlín, deratizace, dezinsekce, dezinfekce, fumigace, hubení myší a potkanů.

Deratizace Asana Zlín, deratizace, dezinsekce, dezinfekce, fumigace, hubení myší a potkanů

Chladírenský servis Plzeň, opravy a servis chladicích zařízení, montáž chladicího zařízení.

Chladírenský servis Plzeň, opravy a servis chladicích zařízení, montáž chladicího zařízení

Související články
Dupuytrenova kontraktura už je řešitelná i bez operace

PLASTICKÁ A KOSMETICKÁ CHIRURGIE

Dupuytrenova kontraktura už je řešitelná i bez operace

Dupuytrenova kontraktura, velmi nepříjemné onemocnění, už má i jiné řešení, než to chirurgické, a tedy operaci. Nově je u nás totiž k dostání také speciální injekční preparát Xiapex, který umožňuje nechirurgickou léčbu. Dupuytrenova kontraktura tak může být léčena bez významných pooperačních omezení s extrémně krátkou dobou rekonvalescence, a to bez hrozby trvalých následků.


Léčení bolesti kloubů – rameno, loket, koleno, kyčel

Centrum ucelené léčebné rehabilitace a léčby bolesti

Léčení bolesti kloubů – rameno, loket, koleno, kyčel

Problémy s klouby patří k nejčastějšímu onemocnění nejen dospělých, ale i dětí. Onemocnění bývá bolestivé a snižuje nejen možnost pohybu, ale také celkovou kvalitu života. Nejčastějším důvodem těchto potíží bývá artróza. Pokud chcete s touto nepříjemností jednou provždy skoncovat, svoji pomoc vám poskytne Centrum ucelené léčebné rehabilitace a léčby bolesti v Opavě.


Fixní rovnátka vám vrátí krásný úsměv

MUDr. Helena Dvořáková - ortodoncie s.r.o.

Fixní rovnátka vám vrátí krásný úsměv

Křivé zuby nejsou jen estetickým problémem, který se pacienti snaží před zraky ostatních skrývat co nejvíce, ale mohou představovat i jiná rizika, než sociální či profesní. Nesprávné postavení zubů může komplikovat ústní hygienu i například rozmělňování potravy. Zuby se rychleji obrušují, čímž může dojít k jejich předčasné ztrátě. Keramická nebo kovová fixní rovnátka těmto problémům zabrání, a vy navíc zase budete mít důvod k úsměvu.


Horské Lázně Karlova Studánka v Jeseníkách – to nejsou jen léčebné pobyty pro pacienty, ale také rekreační pobyty pro všechny ostatní

Horské lázně Karlova Studánka

Horské Lázně Karlova Studánka v Jeseníkách – to nejsou jen léčebné pobyty pro pacienty, ale také rekreační pobyty pro všechny ostatní

Horské Lázně Karlova Studánka v Jeseníkách – to nejsou jen léčebné pobyty pro pacienty, ale také rekreační pobyty pro rodiny s dětmi, pro seniory, lyžařské pobyty, wellness pobyty pro dva a mnoho dalšího. Zažijete nečekané a nespoutané zážitky i na eko farmě, jízdu na koních nebo úplně nový, úžasný a luxusní whirpool.


Firemní články
Na cestě za lepší kondicí vám pomůže poradna pro zdraví

Na cestě za lepší kondicí vám pomůže poradna pro zdraví

Zdraví by pro každého z nás mělo být na prvním místě. Nekoupíme si jej za peníze, proto bychom ho měli střežit jako oko v hlavě a věnovat našemu tělu i mysli náležitou péči. Ne každý z nás to ale dělá. Doba se neustále zrychluje, jsou na nás kladeny stále větší nároky, a to nejen v zaměstnání. Snažíme se stíhat co nejvíce aktivit a zapomínáme na odpočinek a relaxaci. Takové tempo ale nelze vydržet do nekonečna. Proto bychom měli vědět o možnostech, které máme. Jestliže se chcete udržet v dobré kondici nebo vám už zdraví přestává sloužit, mohla by pro vás být řešením poradna zdraví, kterou provozuje Klub zdraví v Přerově.


Poradenství v oblasti zdravého životního stylu, péče o tělo a duši, harmonizace osobnosti

Poradenství v oblasti zdravého životního stylu, péče o tělo a duši, harmonizace osobnosti

Péči o Vaše zdraví s použitím kvalitních přírodních produktů Vám zajistí KLUB ZDRAVÍ PŘEROV Věra Pitnerová z Přerova. Poradíme Vám, jak zlepšit Vaše zdraví a získat zpět dobrou kondici.


Alternativní, čínská medicína, bylinné produkty, léčitel Přerov

Alternativní, čínská medicína, bylinné produkty, léčitel Přerov

Klub zdraví s dlouholetou tradicí pečuje o vaše fyzické i psychické zdraví. Ve studiu naleznete spoustu služeb – alternativní i tradiční čínskou medicínu, poradnu zdraví, různé bylinné produkty i služby léčitele. Máte zdravotní problémy a nevíte kudy kam? Hledáte příčinu svých problémů a zdravotních potíží? Pak navštivte Klub zdraví, kde vám můžou pomoci. Jejich prioritou je kvalitní péče o klienty a profesionální přístup. Naše služby: - alternativní medicína - přístrojová diagnostika zdravotního stavu - analýza vlnění magnetického pole lidského těla, vyhodnocení kardiovaskulárního, nervového, nádorového, degenerativního a jiných onemocnění, analýza energetického stavu a přítomnosti patogenů - diagnostika karmy - léčitelská poradna - pomocí léčitele naleznete příčinu svých problémů a zdravotních potíží - bioregulační a mitochondriální medicína - nová metoda měření stresu přístrojem KARDiVAR a 3 D diagnostika srdce HeartVue, přesná diagnóza autonomního nervového systému - tradiční čínská medicína - metoda prevence, vyšetření i léčby životního stylu a podávání bylin - bylinné produkty. Udělejte něco pro své zdraví, navštivte Klub zdraví a zbavte své tělo nežádoucích látek.


Preventivní měření, odstranění stresu, diagnostika srdce Přerov

Preventivní měření, odstranění stresu, diagnostika srdce Přerov

Klub zdraví v Přerově se zaměřuje na bioregulační a mitochondriální medicínu. Je to nová metoda měření stresu přístrojem KARDiVAR a 3D diagnostika srdce HeartVue. Během pár minut jsme díky této metodě schopni diagnostikovat stav vašeho srdce a nervového systému. Touto metodou si můžete preventivně kontrolovat a řídit své zdraví. Navrhneme vám terapii pro zbavení se zjištěné nemoci, odstranění stresu a eliminaci rizik. Pomůžeme lidem, které trápí tyto nemoci: - vysoký tlak - cukrovka - nemoc nervového systému - rakovina - alergie - obezita - nemoci z povolání a jiné. Pokud vás tato metoda zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat pro více informací nebo pro objednání.


Kolagenové solárium, zeštíhlovací zábaly, péče o obličej Přerov

Kolagenové solárium, zeštíhlovací zábaly, péče o obličej Přerov

Dopřejte svému tělu péči v našem Klubu zdraví a využijte služeb našeho kolagenového solária a wellnes odpočinku, který zahrnuje zeštíhlovací zábaly, masáže či péči o obličej. Vyberete si z těchto procedur: - tradiční čínská medicína - přístrojová analýza kondice - poradna zdraví - kryolipolýza, kavitace - přístrojové hubnutí - formování postavy - ruční lymfatické masáže - péče o obličej - masáže a zábaly - zeštíhlovací zábaly - kolagenové solárium. Již 15 let se zabýváme poradenstvím v oblasti zdravého životního stylu a péče o tělo.


Vánoční akce na solárium, permanentky 1+1 zdarma Přerov

Vánoční akce na solárium, permanentky 1+1 zdarma Přerov

Klub zdraví v Přerově pro vás připravil vánoční akci na solárium v podobě permanentky 1+1 zdarma na všechny typy solárií. Navíc si také můžete vybrat z těchto služeb, ke kterým máme jako vánoční dárek připravenou poukázku: - Collagenarium (obnova collagenu v pokožce) - tvarování postavy (vibrační deska, štěpení tuku, lymfatická drenáž) - kriolipolýza, kavitace, radiofrekvence - masáže, terapie a zábaly - balíčky pro zdraví a krásu - analýza kondice. Přijďte si udělat radost do našeho Klubu zdraví!


Zeštíhlovací zábaly, krypolýza, kavitace, přístrojové hubnutí Přerov

Zeštíhlovací zábaly, krypolýza, kavitace, přístrojové hubnutí Přerov

Klub zdraví v Přerově provádí přístrojová ošetření, masáže a zábaly v podobě krypolýzy, lymfodrenáží nebo zeštíhlovacíh zábalů. Neváhejte a dopřejte svému tělu tu nejlepší péči! Vybrat si můžete z těchto služeb: -kryolipolýza -kavitace (neinvazivní liposukce) -fotodepilace -lymfodrenáž -zeštíhlovací zábaly (břicha, pasu) -ruční lymfatické masáže -přístrojové hubnutí (presor, bodyter) -radiofrekvence -masáže ke zmírnění celulitidy -Magic Wrap a další. V Klubu zdraví v Přerově dostanete svou postavu do formy.


Akce solárium, analýza kondice 1+1, formování postavy, hubnutí Přerov

Akce solárium, analýza kondice 1+1, formování postavy, hubnutí Přerov

Málo kdo ví, že opalováním v soláriu získáváte vitamín D. Rozumné opalování je známkou zdravého životního stylu. Proto navštivte naše solárium v Klubu zdraví a rovnou u nás můžete i začít hubnout před blížícím se létem nebo si nechat poradit v naší poradně zdraví. Nyní jsme pro vás přichystali akci na solárium nebo collagenárium a to v podobě permanentky 1+1 zdarma. Pro formování postavy a hubnutí u nás můžete využít zvýhodněných cen na: - vibrační deska - profesionální metoda zeštíhlení Bodyter - formování postavy, hubnutí - lymfodrenáž Presor - ruční lymfatická masáž - kriolipolýza, kavitace - analýza stavu kondice 1+1 zdarma. OPALUJTE SE A HUBNĚTE !!


Neomezené opalování, permanentky na solárium , analýza stavu kondice 1+1 zdarma Přerov

Neomezené opalování, permanentky na solárium , analýza stavu kondice 1+1 zdarma Přerov

Plesová sezóna je v plném proudu a proto pro Vás Klub zdraví v Přerově přichystal akci na solárium. Akce na plesovou sezónu spočívá v neomezeném opalování je za 120 Kč. Permanentky 1+1 u nás v collagenáriu pořídite za 1000 Kč. Další možnosti v péči o tělo: Kryolipolýza Kavitace Ruční lymfatická masáž Masáž lávovými kameny Magic Wrap. Také si u nás můžete objednat analýzu stavu kondice, na kterou se vztahuje akce 1+1 ZDARMA.


Vánoční akce, permanentky 1+1 zdarma, tvarování postavy, zdravotní vyšetření, poukázky Přerov

Vánoční akce, permanentky 1+1 zdarma, tvarování postavy, zdravotní vyšetření, poukázky Přerov

Klub zdraví v Přerově má pro Vás speciální vánoční akci a to v podobě permanentky 1+1 zdarma. Ace platí na všechny typy solárií. Také můžete vyzkoušet tyto procedury za akční vánoční ceny: - collagenarium - tvarování postavy (vybrační deska, štěpení tuku) - kryolipolýza, kavitace, radiofrekvence - masáže, zábaly - terapie - balíčky pro zdraví a krásu - zdravotní vyšetření. Pro radost Vašim blízkým u nás zakoupíte poukázky na Vámi zvolenou proceduru.


Letní akce solárium, kryolipolýza, zeštíhlující zábaly Magic Wrap Přerov

Letní akce solárium, kryolipolýza, zeštíhlující zábaly Magic Wrap Přerov

Letní akce v našem studiu - krásná nejen do plavek: - solárium - Permanentky 1 + 1 - návštěva collagenária GIGA SUN + vibrační deska zdarma Péče o tělo: - kryolipolýza za bezkonkurenční ceny 550 Kč (1 nasátí). Každé šesté nasátí ZDARMA (platí při jednorázovém zakoupení 5-ti nasátí) - detoxikační a zeštíhlující zábal Magic Wrap 800 Kč - každá 4. masáž zdarma!! (platí na všechny masáže při jednorázovém zakoupení 3 masáží)