A-Z Gabion, s.r.o.


Hlavní 902 E/33, Lelekovice 664 31
Prodej:

- gabionové sítě a gabiony
- ztužovací - zpevňovací prvky

Sortiment:

- gabiony svařované, pletené
- svařované sítě
- gabionové sítě, koše, matrace
- spojovací prvky (spirály, sponky)
- ztužovací prvky, táhla
- pomocný materiál (vázací drát).

Další produkty a služby
  • kovové hroty, kované tyče pro zábradlí, kovová madla, kovové válcované pruty, kovové sloupky
  • kamenné obklady, opracování kamene, mramorové výrobky, travertin a žula, kamenické práce

Stahl- stěhovací služba, spol. s r.o.

Související články
Nerezové plechy i další nerezové materiály odolají korozi za každých okolností

ITALINOX, s.r.o.

Nerezové plechy i další nerezové materiály odolají korozi za každých okolností

Nerezové materiály jsou velmi oblíbené ve stavebnictví, ale i v dalších oborech. Není divu, rez a koroze totiž nejen snižují kvalitu a odolnost materiálu, ale také z estetického hlediska nejsou žádoucí. Sháníte i vy kvalitní nerezové materiály, které vydrží beze změny i v náročných podmínkách? Obraťte se na společnost Italinox. Máme pro vás klasické nerezové plechy, ale i barevné a dekorativní plechy a další speciální nerezové materiály.


Kameny Opava: ozdobné kameny pro každou zahradu

Kameny Opava

Kameny Opava: ozdobné kameny pro každou zahradu

Máte krásnou zahradu, ale stále jí něco chybí? Vyzkoušejte zahradní kameny. Široký výběr okrasného kameniva naleznete u firmy Kameny Opava v Kravařích. Nabízíme ozdobné kameny na zahradu, okrasné prvky a dekorace zahrad, ze kterých si vybere každý.


Přesné a rychlé dělení materiálu s pomocí laserové technologie budoucnosti

TVARPAL, s. r. o.

Přesné a rychlé dělení materiálu s pomocí laserové technologie budoucnosti

Laserový paprsek je velice výhodné využít pro přesné řezání i těch nejodolnějších kovových i nekovových materiálů. Tím, že je možné zaostření pouze na určité místo, vznikne řezná spára minimálních rozměrů. Tím pádem nedochází k plýtvání materiálem.


Kamenictví Škrobánek: Vyrábíme vkusné náhrobky za příznivou cenu

Kamenictví Škrobánek

Kamenictví Škrobánek: Vyrábíme vkusné náhrobky za příznivou cenu

Kámen je základní stavební materiál a má proto velké využití. Z kamene se nedělají jen žulové a mramorové náhrobky, ale také kuchyňské desky a krby. Nabízíme vám veškeré kamenné výrobky. Naši práci děláme poctivě, tradiční formou a s láskou k řemeslu.


Další produkty a služby
Gabiony pletené, gabionové prvky ze splétaných sítí pro opěrné a zárubní zdi, efektivní zpevnění svahu

Gabiony pletené, gabionové prvky ze splétaných sítí pro opěrné a zárubní zdi, efektivní zpevnění svahu

Gabiony pro nejrůznější účely výhodně pořídíte u společnosti A-Z Gabion, s.r.o. z Lelekovic u Brna. Poradíme a navrhneme ideální technické řešení a společně vybereme vhodnou gabionovou konstrukci.


Gabionové sítě, návrh avýroba sítí pro gabiony Olomouc

Gabionové sítě, návrh avýroba sítí pro gabiony Olomouc

Gabionové sítě, obklady, stěny, zpevňovací prvky, geotextílie, geomříže, protihlukové stěny, ochrana před padajícím kamením, zpracování cenové nabídky zdrarma


Gabiony na zahradu i do interiéru - Brno

Gabiony na zahradu i do interiéru - Brno

Potřebujete stabilizovat svah nebo zdivo? Pokud máte tento problém, zkuste využít gabiony. Pokud jste o nich ještě neslyšeli, vězte, že existuje firma A-Z Gabion, která se specializuje na prodej gabionů, gabionových sítí a ztužovacích materiálů. Součástí služeb společnosti A-Z Gabion je také odborné poradenství ohledně použití jejich výrobků, veškeré návrhy technického řešení, zaškolení pracovníků pro práci s gabiony a doprava materiálů na stavbu. Firma pro vás tak zajistí kompletní služby, od prvotní konzultace, přes výběr vhodné konstrukce a pletiva až po finální dodávku celé konstrukce. Pokud se rozhodnete objednat si gabiony od společnosti A-Z Gabion, můžete je využít v těchto oblastech: - gabionové opěrné zdi - gabionové zárubní zdi - gabionové ploty - gabionové obklady - protihlukové stěny - ochrana proti padajícímu kamení - ztužené násypy - úprava toků - interiérové prvky - zahradní architektura Gabiony mají skutečně široké využití. Můžete také vybírat mezi různými druhy, jako jsou gabiony pletené, svařované, geotextilie, spojovací prvky nebo geomříže. Společnost A-Z Gabion se podílela například na výstavbě kampusu Masarykovy univerzity, kampusu VUT v Králově Poli a aquaparku Pasohlávky nebo Kohoutovice. Jestliže máte o gabiony také zájem, neváhejte společnost kontaktovat.


Návrh a výroba gabionových kontrukcí

Návrh a výroba gabionových kontrukcí

Potřebujete stabilizovat svah, ochránit silnici před padajícím kamením nebo vytvořit protihlukovou stěnu? Pak neváhejte využít gabionových konstrukcí-rádi Vám je navrhneme i vyrobíme! Specializujeme se na gabionové sítě a kontrukce, spojovací, ztužovací a zpevňovací prvky. Prokonzultujeme a poradíme Vám ohledně umístění gabionů, navrhneme nejlepší řešení, dopravíme potřebný materiál na místo určení a zaškolíme pracovníky pro práci s nimy. Nejčastěji se gabiony používají ke stabilizaci svahů, při ochraně před padajícím kamením, jako opěrné a protihlukové stěny ad. Více informací najdete na našich www.


Sítě pro gabiony Praha

Sítě pro gabiony Praha

Hledáte v Praze společnost, která Vám zajistí prodej sítí pro gabiony? Pak se bez váhání obraťte na naši firmu! Naše firma se zaměřuje na prodej gabionových sítí, gabionů, ztužovacích a spojovacích prvků aj. Navrhneme řešení, poradíme ohledně použití ad. Zpracujeme celou cenovou nabídku dle zadaných požadavků klientem. Zajistíme vše od konzultace přes výběr pletiva či konstrukce až po konečnou dodávku a montáž. Více informací naleznete na našich www.