ADH-Ploty, s.r.o.

CZKPletivo, plotové příslušenství

Pletivo, plotové příslušenství

Bezúdržbové ploty, pletiva, plotové díly, okrasné betonové oplocení

Výstavba plotů na klíč

Výstavba plotů na klíč

Výstavba betonových a pletivových plotů na klíč, opravy a rekonstrukce

Zakázková zámečnická výroba

Zakázková zámečnická výroba

Zámečnická výroba na zakázku, brány, mříže, kované ploty, ocelové konstrukce


Montáž oplocení a plotů na klíč

Jsme firma ADH - Ploty, s.r.o. a specializujeme se na výrobu a dodávky plotů a oplocení pro rodinné domy, firmy, průmyslové objekty, veřejná prostranství, parky a sportoviště. Mezi naším sortimentem naleznete plotové dílce, pletivo, okrasné betonové oplocení, svařované plotové panely, sloupky, vzpěry, branky a brány. Působíme nejenom na Vysočině, ale také po celé České republice.

Pokud jste domácí kutilové a troufnete si na stavbu oplocení sami, můžete vybírat z naší široké nabídky plotů a příslušenství na e-shopu, nebo přímo v plotovém centru ve Štokách. Pokud na našem e-shopu nenaleznete to, co jste hledali, vyrobíme vše na zakázku, přesně podle Vašich potřeb.

Pro náročnější či méně zručné zákazníky nabízíme možnost dodávky a montáže oplocení na klíč, přímo od našeho profesionálního týmu. Poradíme, pozemek zaměříme a zdarma vypracujeme cenovou nabídku. Součástí našich služeb je záruční a pozáruční servis. Hravě zvládneme také rekonstrukce a opravy plotů.

Kvalita a spokojenost zákazníků je u nás na prvním místě, proto své výrobky testujeme ve Vojenském výzkumném ústavu v Brně.


Slogan:

ADH-Ploty - bezúdržbové, pro každého


Katalog firem:    

Kovová vrata a ploty

,  

Výrobky z betonu

,  

Zámečnické práce

,  
Štítky:

ploty, plotové dílce, pletivo, oplocení, svařované plotové panely, sloupky, branky a brány Vysočina