AGL travel
Agrolex, s.r.o.


Ploskovická 959/19, Praha 8 184 00
Naše cestovní kancelář AGL travel byla založena v roce 2003. Jejím vlastníkem je česká společnost AGROLEX, s r.o. a tato společnost působí v oblasti cestovního ruchu - Incoming 2003-2020, Outgoing 2008-2020 a MICE 2011-2020. Naši všichni pracovníci vnesli do společnosti své kontakty ze zahraničního obchodu a znalost regionů, do nichž je aktivita CK zaměřena. V našem týmu jsou také specialisté v oboru agronomie, architektura a strojírenství a další. Jsme pojištěni proti úpadku u UNION pojišťovny.

Naše nabídka:
- unikátní poznávací zájezdy do zemí východní Evropy (Rusko, Pobaltí, Arménie, Gruzie), střední a východní Asie (Uzbekistán, Kazachstán, Kyrgyzstán, Čína, Mongolsko), dálného východu (Thajsko), exotické zájezdy (Mexiko, Panama, Kostarika, Srí Lanka, Dominikánská republika)
- letecké pobytové i poznávací zájezdy – Řecko - Korfu a Kréta, Albánie, Kypr, Malta, Portugalsko - Madeira, Spojené arabské emiráty, Itálie, Francie
- zájezdy vlastní dopravou – Maďarsko, Slovinsko, Rakousko, Itálie, Čechy
- eurovíkendy
- zájezdy pro seniory (nad 55 let)
- příjezdová (incoming) i výjezdová turistika (outgoing)
- služby pro tuzemské i zahraniční turisty
- individuální i skupinová turistika, korporátní zájezdy
- firemní akce, obchodní cesty a semináře, tématické zájezdy
- zájezdy dle individuálních požadavků
- exklusivní dovolená a VIP-zájezdy
- cestovní pojištění
- zajištění víz
- zajištění transferů
- prodej letenek a autobusových jízdenek
- prodej vstupenek na kulturní a sportovní akce

Naše CK je členem:
- ACK ČR - Asociace cestovních kanceláří České republiky
- AČCKA - Asociace českých cestovních kanceláří

Dále naše společnost nabízí také servis a poradenství v oblasti výživy zvířat a prodej krmiva, vitamíno-minerálních směsí a dalších doplňků pro zvířata. Současně nabízíme také to nejlepší pro vaše mazličky a velká zvířata. Naše produkty jsou to nejlepší pro vaše mazlíčky. Provozujeme e-shop, kde si můžete koupit krmiva, kompletní vitamino-minerální přísady i různě speciální doplňky. Dále vám také vytvoříme výživový program na míru přímo pro vašeho zvířecího kamaráda. Poradíme vám, co je pro vašeho mazlíčka nejlepší a nejzdravější v jeho aktuálním stavu.

Naše společnost sídlí na adrese Ploskovická 959/19 v Praze 8.

Produkty
  • realizace pobytových zájezdů, zájezdy all-inclusive, last minute zájezdy, rezervace ubytování, realizace poznávacích zájezdů
  • komplexní krmiva pro psy, krmiva pro kočky, krmiva pro hlodavce, krmiva pro ryby, doplňková zvířecí krmiva
  • obojky pro kočky a psy, vodítka, vybavení pro chovatele psů, krmiva a doplňky výživy, akvarijní potřeby, potřeby pro akvaristiku, klece pro hlodavce, ptačí klece

Půjčování autojeřábů a zajišťování prací ve výškách.

Půjčování autojeřábů a zajišťování prací ve výškách

Ruční a strojové demolice Praha, strojová demolice vlastní těžkou technikou, odvoz a likvidace suti.

Ruční a strojové demolice Praha, strojová demolice vlastní těžkou technikou, odvoz a likvidace suti

Související články
Kvalitní krmivo pro psy či kočky se vyplatí jim i vám

Canis Prosper s.r.o.

Kvalitní krmivo pro psy či kočky se vyplatí jim i vám

Domácí mazlíčci se často stávají plnohodnotnými členy domácnosti. Dvojnásob to platí u psů a koček, o které mnozí majitelé pečují skoro jako o vlastní děti. Každý chce jistě svému zvířátku dopřát tu nejlepší stravu a vše, co ke svému zdraví a štěstí potřebuje. K tomu je zapotřebí vybrat si opravdu kvalitní značku krmiv a jejich doplňků. Krmivo pro psy, stejně jako krmivo pro kočky, je zboží, kterého jsou na trhu opravdu spousty. Při výběru toho správného si však dejte pozor, ne ve všech případech totiž naplno platí, že čím dražší značka, tím kvalitnější produkty. Jednou z firem, která přináší prémiová a superprémiová krmiva kvality odpovídající skutečným nárokům domácích mazlíčků je například německá značka Dr.Clauder´s.


Bravecto pipety přinášejí v boji s parazity zaručené výsledky

Veterinární klinika Mlejnský

Bravecto pipety přinášejí v boji s parazity zaručené výsledky

Zvíře, které je napadeno blechami nebo klíšťaty, prožívá opravdová muka. Šetrnou a zároveň velice účinnou pomocí je Bravecto pipeta. Je vhodná pro kočky, větší psy i pro miniaturní plemena psů. Neuškodí ani březím nebo kojícím samicím.


Nové trendy v oblasti krmiva pro psy

Canis Prosper s.r.o.

Nové trendy v oblasti krmiva pro psy

Majitel každého psa zajisté ocení kvalitní krmivo, které obsahuje veškeré potřebné vitamíny, minerály a další látky potřebné pro jeho zdraví a aktivitu. Pro velice citlivé pejsky jsou novinkou vegetariánská a veganská krmiva, která můžou obsahovat i hmyzí bílkovinu a nakoupíte je u společnosti Canis Prosper s.r.o.


Velkoobchod krmiv a chovatelských potřeb se postará o vaše domácí mazlíčky

Canis Prosper s.r.o.

Velkoobchod krmiv a chovatelských potřeb se postará o vaše domácí mazlíčky

Společnost Canis Prosper prodává krmiva pro psy a kočky, ale i pro ptáky, hlodavce a další zvířata. Kromě toho nabízíme široký sortiment chovatelských potřeb a produktů pro vaše mazlíčky. Na českém trhu působíme od roku 1991. V současnosti máme k dispozici přes 3 000 m2 skladovacích ploch a dodáváme krmiva a chovatelské potřeby do více než 600 prodejen.


Firemní články
Cestovní kancelář AGL travel Praha, last minute, poznávací pobyty, exotika, pobyty na horách

Cestovní kancelář AGL travel Praha, last minute, poznávací pobyty, exotika, pobyty na horách

Cestovní kancelář AGL travel Praha, last minute, poznávací pobyty, exotika, pobyty na horách, lázeňské pobyty, zájezdy pro seniory, eurovíkendy, letecká doprava, zájezdy vlastní dopravou.