AGL travel
Agrolex, s.r.o.


Ploskovická 959/19, Praha 8 184 00
Naše cestovní kancelář AGL travel byla založena v roce 2003. Jejím vlastníkem je česká společnost AGROLEX, s r.o. a tato společnost působí v oblasti cestovního ruchu - Incoming 2003-2020, Outgoing 2008-2020 a MICE 2011-2020. Naši všichni pracovníci vnesli do společnosti své kontakty ze zahraničního obchodu a znalost regionů, do nichž je aktivita CK zaměřena. V našem týmu jsou také specialisté v oboru agronomie, architektura a strojírenství a další. Jsme pojištěni proti úpadku u UNION pojišťovny.

Naše nabídka:
- unikátní poznávací zájezdy do zemí východní Evropy (Rusko, Pobaltí, Arménie, Gruzie), střední a východní Asie (Uzbekistán, Kazachstán, Kyrgyzstán, Čína, Mongolsko), dálného východu (Thajsko), exotické zájezdy (Mexiko, Panama, Kostarika, Srí Lanka, Dominikánská republika)
- letecké pobytové i poznávací zájezdy – Řecko - Korfu a Kréta, Albánie, Kypr, Malta, Portugalsko - Madeira, Spojené arabské emiráty, Itálie, Francie
- zájezdy vlastní dopravou – Maďarsko, Slovinsko, Rakousko, Itálie, Čechy
- eurovíkendy
- zájezdy pro seniory (nad 55 let)
- příjezdová (incoming) i výjezdová turistika (outgoing)
- služby pro tuzemské i zahraniční turisty
- individuální i skupinová turistika, korporátní zájezdy
- firemní akce, obchodní cesty a semináře, tématické zájezdy
- zájezdy dle individuálních požadavků
- exklusivní dovolená a VIP-zájezdy
- cestovní pojištění
- zajištění víz
- zajištění transferů
- prodej letenek a autobusových jízdenek
- prodej vstupenek na kulturní a sportovní akce

Naše CK je členem:
- ACK ČR - Asociace cestovních kanceláří České republiky
- AČCKA - Asociace českých cestovních kanceláří

Dále naše společnost nabízí také servis a poradenství v oblasti výživy zvířat a prodej krmiva, vitamíno-minerálních směsí a dalších doplňků pro zvířata. Současně nabízíme také to nejlepší pro vaše mazličky a velká zvířata. Naše produkty jsou to nejlepší pro vaše mazlíčky. Provozujeme e-shop, kde si můžete koupit krmiva, kompletní vitamino-minerální přísady i různě speciální doplňky. Dále vám také vytvoříme výživový program na míru přímo pro vašeho zvířecího kamaráda. Poradíme vám, co je pro vašeho mazlíčka nejlepší a nejzdravější v jeho aktuálním stavu.

Naše společnost sídlí na adrese Ploskovická 959/19 v Praze 8.

Produkty
  • realizace pobytových zájezdů, zájezdy all-inclusive, last minute zájezdy, rezervace ubytování, realizace poznávacích zájezdů
  • komplexní krmiva pro psy, krmiva pro kočky, krmiva pro hlodavce, krmiva pro ryby, doplňková zvířecí krmiva
  • obojky pro kočky a psy, vodítka, vybavení pro chovatele psů, krmiva a doplňky výživy, akvarijní potřeby, potřeby pro akvaristiku, klece pro hlodavce, ptačí klece

Dodávky bezpečných surovin pro výrobu kosmetiky a potravinových doplňků Praha.

Dodávky bezpečných surovin pro výrobu kosmetiky a potravinových doplňků Praha

Nehty Truscada Plzeň, modeláž gelových a akrylových nehtů, doplnění nehtů, opravy nehtů.

Nehty Truscada Plzeň, modeláž gelových a akrylových nehtů, doplnění nehtů, opravy nehtů

Související články
Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Sušárny obilí jsou velmi důležitou součástí nejen zemědělských družstev, ale i některých dalších výrobních podniků. Snížení obsahu vody v obilovinách je zapotřebí především pro další zpracování v potravinářském průmyslu. Aby mohly sušárny obilí a obilní linky dobře fungovat, musí mít náležitý servis. Ale kde takovou péči sehnat?


Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky

CELOMED s.r.o.

Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky

Často se potýkáte s nemocemi u zvířat? Jste veterinář? Máte ke zvířatům opravdu blízko? Jste vášnivý chovatel a nebojíte se to přiznat? V tom případě vám velice rádi představíme produkty ze sortimentu naší firmy CELOMED s.r.o.


Kvalitní krmivo pro psy či kočky se vyplatí jim i vám

Canis Prosper s.r.o.

Kvalitní krmivo pro psy či kočky se vyplatí jim i vám

Domácí mazlíčci se často stávají plnohodnotnými členy domácnosti. Dvojnásob to platí u psů a koček, o které mnozí majitelé pečují skoro jako o vlastní děti. Každý chce jistě svému zvířátku dopřát tu nejlepší stravu a vše, co ke svému zdraví a štěstí potřebuje. K tomu je zapotřebí vybrat si opravdu kvalitní značku krmiv a jejich doplňků. Krmivo pro psy, stejně jako krmivo pro kočky, je zboží, kterého jsou na trhu opravdu spousty. Při výběru toho správného si však dejte pozor, ne ve všech případech totiž naplno platí, že čím dražší značka, tím kvalitnější produkty. Jednou z firem, která přináší prémiová a superprémiová krmiva kvality odpovídající skutečným nárokům domácích mazlíčků je například německá značka Dr.Clauder´s.


Bravecto pipety přinášejí v boji s parazity zaručené výsledky

Veterinární klinika Mlejnský

Bravecto pipety přinášejí v boji s parazity zaručené výsledky

Zvíře, které je napadeno blechami nebo klíšťaty, prožívá opravdová muka. Šetrnou a zároveň velice účinnou pomocí je Bravecto pipeta. Je vhodná pro kočky, větší psy i pro miniaturní plemena psů. Neuškodí ani březím nebo kojícím samicím.


Firemní články
Cestovní kancelář AGL travel Praha, last minute, poznávací pobyty, exotika, pobyty na horách

Cestovní kancelář AGL travel Praha, last minute, poznávací pobyty, exotika, pobyty na horách

Cestovní kancelář AGL travel Praha, last minute, poznávací pobyty, exotika, pobyty na horách, lázeňské pobyty, zájezdy pro seniory, eurovíkendy, letecká doprava, zájezdy vlastní dopravou.