Výšivky – loga, jména, názvy na jakékoliv oblečení

Strojové vyšívání Alena Filipská

Výšivky – loga, jména, názvy na jakékoliv oblečení

Strojové vyšívání
Alena Filipská

CZKStrojové vyšívání

Strojové vyšívání

Strojové vyšívání, barevné výšivky na všechny textilní materiály

Výšivky na firemní oblečení

Výšivky na firemní oblečení

Strojní výšivky – loga, znaky, jména, obrázky na pracovní oděvy, sportovní dresy, uniformy

Reklamní nášivky

Reklamní nášivky

Reklamní nášivky na firemní oblečení, sportovní dresy či uniformy zájmových sdružení


Výšivky

Naše společnost se zabývá strojovým vyšíváním pracovních oděvů, jako jsou firemní loga, obrázky a nášivky. Vyrábíme také samostatné nášivky pro firmy, zájmová sdružení, sportovní kluby a jiné. Působíme po celém kraji Vysočina, zejména v oblasti Znojma a Třebíče.

Výšivky - loga nebo nápisy - se vyšívají přímo na danou látku nebo textil. Na základě Vašeho grafického návrhu předlohu převedeme do vyšívacího programu a před započetím výroby zasíláme klientovi vzorek ke schválení. Náš program zajistí, že všechny výšivky dle daného návrhu budou naprosto identické. Strojové vyšívání lze aplikovat na pracovní oblečení, reklamní textil, čepice, ubrusy a mnohé další. Ke své práci používáme nejmodernější vyšívací stroje a na nich aplikujeme různé vyšívací technologie.

Naše výšivky vynikají odolností a drží si dokonalý vzhled i barevnost po dlouhá léta. Jsme schopni zhotovit 3D výšivky z puffy pěny, díky čehož je výšivka plastická, ale i aplikované výšivky, kdy se šije jedna látka na druhou. Aplikujeme také nášivky - nášivky se používají v případě, kdy nejde logo nebo vzor vyšít přímo na textil, a to z důvodu tvrdosti materiálu nebo umístění.

Standartní dodávací lhůty výšivek jsou 10 - 20 dní dle rozsahu objednávky, ale poradíme si i s krátkým termínem dodání.
Zajistíme výrobu od jednotlivých kusů po sériovou výrobu.
Naším cílem je spokojený zákazník, proto si zakládáme na seriozním a vstřícném jednání. Vždy se Vám budeme snažit splnit všechna Vaše přání. I když budete potřebovat něco netradičního či speciálního, vyjdeme vám maximálně vstříc.


Katalog firem:    

Krejčovství

,  
Štítky:

vyšívání log, obrázků, nášivky, strojové vyšívání pracovního oblečení Vysočina, Třebíč, Znojmo