Ambulantní rehabilitační péče pro děti i dospělé, preventivní rehabilitace Zlín

Mediekos Ambulance, s.r.o.

Ambulantní rehabilitační péče pro děti i dospělé, preventivní rehabilitace Zlín

Komplexní ambulantní rehabilitační péče pro děti i dospělé v zdravotnickém zařízení Mediekos Ambulance, s.r.o. Zlín je poskytována pacientům s osteoporózou i jiných onemocnění pohybového aparátu. Aplikujeme individuální i skupinovou léčebnou rehabilitaci. Kromě léčebných rehabilitačních programů se věnujeme i preventivní rehabilitaci, díky níž se dá účinně předejít poruchám pohybového systému.

Animals Holding, družstvo


Paseky 259, Želechovice nad Dřevnicí 763 11
Jsme velkoobchod se zvířaty již 18 let na trhu. Jsme jediná firma, která rozváží živé zboží do maloobchodů. Dodáváme do zahraničí na Slovensko, Polsko, Rakousko, Německo, do Itálie, Chorvatsko nebo Slovinsko. Účastníme se burz v Rakousku, Německu i po celé ČR.

Zvířata máme z vlastního odchovu, jak od drobných chovatelů a velkoobchodů tak i ze zahraničí jako je Salvador, Thajsko, Peru, Singapur atd.

Z vlastního odchovu máme želvy, gekony, agamy, chameleony, užovky, krajty, hroznýše, dendrobatky, rosničky, sklípkany, sarančata, cvrčky, červy....a mnoho dalších.

Stále rozšiřujeme sortiment našeho zboží. Přijďte se podívat do našich prostor, kde si můžete vybrat ryby, hlodavce, želvy, hady, chameleony, gekony a jiné zvířata.

Zdravotní stav a problematiku chovaného zvířectva řešíme s odbornými veterinárními lékaři z okolí.

Prodej, velkoobchod, maloobchod se zvířaty pro zájmové chovy:
Máme zde nabídku savců, exotických plazů, obojživelníků, ryb a korýšů:
- křečík roborovský, křečík džungarský, křeček syrský, myš, potkan, vakoveverka létavá, tamarín žlutoruký, pískomil mongolský, potkan laboratorní, osmák degu, morče skinny, morče roseta, činčila jihoamerická, činčila barevná
- suchozemské želvy,
- felsumy
- gekon obrovský, gekon páskovaný, gekon východní, gekončíci
- chameleoni, agamy vodní i vousaté
- krajta tmavá, krajta pestrá, krajta tmavá albín
- hroznýšovec duhový, hroznýš královský, dendrobatky, korálovka královská, korálovka cambelova, korálovka sedlatá,
- užovka červená sněžná, užovka červená, užovka domácí, užovka červená albín
- varan stepní
- leguán zelený, červený
- veleštír trnitý
- chameleon jemenský
- rosničky
- sklípkani růžový, kadeřavý
- saranče stěhovavé, cvrček domácí, červ moučný, zofobas
- akvarijní rybky i ryby - jeseter malý, malý albín, hvězdnatý.

Rostliny:
- rostlinka akvarijní
- Anubias Gilletův, Anubias štíhlý, Anubias kopinatý, Anubias různolistý, Anubias úzkolistý

Produkty
  • krmiva a doplňky výživy, péče o psy, kočky a koně, akvaristika a teraristika, ptáci a hlodavci
  • plemena psů, chov koček, psí rasy, hlodavci a plazi, cizokrajní ptáci


Související články
Výroba boxů, přístřešků, stájí a ohrad - kompletní řešení pro vaše koně

Equicov s.r.o.

Výroba boxů, přístřešků, stájí a ohrad - kompletní řešení pro vaše koně

Milujete koně a chcete jim zajistit co nejlepší podmínky pro život? Hledáte kvalitní a spolehlivé výrobce boxů, přístřešků, stájí a ohrad pro koně? Pak byste měli poznat firmu Equicov s.r.o., která se specializuje na výrobu a montáž těchto produktů na míru vašim potřebám. Equicov s.r.o. je lídrem na trhu s vybavením stájí a rančů.


Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky

CELOMED s.r.o.

Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky

Často se potýkáte s nemocemi u zvířat? Jste veterinář? Máte ke zvířatům opravdu blízko? Jste vášnivý chovatel a nebojíte se to přiznat? V tom případě vám velice rádi představíme produkty ze sortimentu naší firmy CELOMED s.r.o.


Bravecto pipety přinášejí v boji s parazity zaručené výsledky

Veterinární klinika Mlejnský

Bravecto pipety přinášejí v boji s parazity zaručené výsledky

Zvíře, které je napadeno blechami nebo klíšťaty, prožívá opravdová muka. Šetrnou a zároveň velice účinnou pomocí je Bravecto pipeta. Je vhodná pro kočky, větší psy i pro miniaturní plemena psů. Neuškodí ani březím nebo kojícím samicím.


Tableta proti klíšťatům Bravecto ochrání pejska spolehlivě

Veterinární klinika Mlejnský

Tableta proti klíšťatům Bravecto ochrání pejska spolehlivě

I s blížícím se podzimem stále přetrvává riziko přisátí klíšťat. Tito parazité se na psy lepí velice rádi, což může být pro vašeho mazlíčka nejen nepříjemné, ale i velmi nebezpečné. Nezapomeňte tedy před nimi svého pejska ochránit. Pokud vám nevyhovují klasické pipety či obojky proti klíšťatům, můžete vyzkoušet spolehlivou a příjemnou cestu prevence, kterou je tableta proti klíšťatům Bravecto.


Firemní články
Nejen exotická zvířata pro zverimexy i chovatele

Nejen exotická zvířata pro zverimexy i chovatele

Družstvo Animals Holding se již více než 18 let zabývá velkoobchodním prodejem tuzemských i exotických zvířat do maloobchodních prodejen v rámci celé České a Slovenské republiky a Polska, kam toto „živé zboží“ pravidelně dováží. V pestré nabídce najdete jak exotická zvířata mnoha druhů, tak i drobné savce, pavouky, krmný hmyz atd.


Prodej, přeprava, rozvoz zvířat, agama vodní a vousatá Zlín

Prodej, přeprava, rozvoz zvířat, agama vodní a vousatá Zlín

Společnost Animals Holding je ideálním partnerem pro Vaši prodejnu se zvířaty či zájmový chov. Zabývá se chovem a následným prodejem a rozvozem mnoha druhů zvířat nejen po celé České republice, ale zaváží např. 168 obchodů v Litvě. Zvířata, která do Vašich obchodů dovážíme, pocházejí jak z našich odchovů, tak z odběrů od drobných chovatelů, velkoobchodníků, ale i z importů ze zahraničí, např. Thajska, Peru či Salvadoru. Na základě vlastních zkušeností Vám rádi předáme důležité informace o chovu a odchovu u několika druhů zvířat, například v případě agamy vodní i vousaté - stačí nás navštívit v Želechovicích nad Dřevnicí u Zlína nebo kontaktovat na telefonním čísle 731506688 či mailu animals.holding@seznam.cz.


Chov, rozvoz, prodej zvířat, saranče stěhovavé, cvrček domácí, červ moučný, zofobas Zlín

Chov, rozvoz, prodej zvířat, saranče stěhovavé, cvrček domácí, červ moučný, zofobas Zlín

Společnost Animals Holding, zabývající se ve Zlíně chovem, rozvozem a prodejem zvířat, pro Váš maloobchod, chovatelskou stanici či zájmový chov připravila jedinečnou nabídku běžných i exotických zvířat jak z vlastních chovů, tak importovaných ze zahraničí, např. z Thajska či Singapuru. Díky dlouholetým zkušenostem se s Vámi mohou odborníci ve firmě Animals Holding podělit o cenné informace o chovu a odchodu například těchto druhů - saranče stěhovavé - cvrček domácí - červ moučný - zofobas Neváhejte a přijďte nás navštívit do našich chovatelských prostor - pro Vaši spokojenost při výběru nejvhodnějšího zvířete uděláme maximum!


Chov, rozvoz zvířat pro maloobchod, činčila barevná, suchozemské želvy

Chov, rozvoz zvířat pro maloobchod, činčila barevná, suchozemské želvy

Společnost Animals Holding se již 20 let soustředí na maloobchodní prodej zvířat určených pro zájmový chov, a to nejen u nás, ale také na Slovensku, v Polsku, Rakousku, Německu či Itálii. Bohatý sortiment zvířat pochází jak z vlastních odchovů, tak od drobných chovatelů, velkoobchodů či z importů ze zahraničí, např. Salvadoru, Thajska nebo Peru. Zabydleni jsou u nás např. - činčila barevná - suchozemské želvy - agama vodní a vousatá - leguán zelený a červený - saranče stěhovavé - cvrček domácí a spousta dalších zvířat Pro dosažení těch nejlepších chovatelských úspěchů Vám rádi poradíme a podělíme se s Vámi o důležité informace a zkušenosti. Těšíme se na Vaši návštěvu!


Chov, odchov zvířat, rozvoz živého zboží pro maloobchod

Chov, odchov zvířat, rozvoz živého zboží pro maloobchod

Animals Holding se zabývá zásobováním prodejen zvířaty nejen v ČR, ale i v zahraničí. Zvířata dodávají od drobných chovatelů, od velkoobchodníků a z importů ze zahraničí. Nabízí prodej zvířat, terarijních zvířat, akvarijních ryb, plazů, obojživelníků a hlodavců. Prodej zvířat: - kreček syrský - křečík roborovský, křečík džungarský - myš, potkan - vakoveverka létavá - tamarín žlutoruký - suchozemské želvy - felsumy - gekoni, gekončíci chameleoni - agamy vodní i vousaté - dendrobatky, rosničky - užovky, krajty, hroznýše - sklípkani - saranče - cvrček, červ moučný, zofobas, aj. Naše služby: - rozvoz živého zboží do maloobchodů - dodávka zvířat do zahraničí - prodej zvířat pro zájmové chovy - sortiment stále rozšiřujeme.