ARBO - zahradnictví, s.r.o.


Všeruby 15, Všeruby 330 16
Společnost ARBO - zahradnictví, s.r.o. se věnuje projekci a výsadbě soukromých zahrad i veřejné zeleně. Hlavní naší náplní je zakládání nových zahrad, rekonstrukce starých, výsadby uličních stromořadí, sídlištní zeleně, sadové úpravy v okolí nových obchodních a průmyslových objektů, krajinářské a ekologické úpravy a podobně.

Naše firma zajistí dodávku zahrady “na klíč” – od projektu, který zpracujeme podle vašich záměrů a potřeb až po zhotovení. Využijte našich dlouholetých zkušeností a komplexnosti našich služeb.

Máme vlastní pěstební zahradu s produkcí cca 10.000 ks okrasných dřevin ročně, která slouží i jako záložní zahrada pro nakupovaný materiál.

Pro svou práci máme veškeré potřebné strojní vybavení – nákladní automobil – nosič kontejnerů AVIA, jednonápravové traktory s přívěsným kultivačním nářadím, rotační motorovou sekačku, křovinořez STIHL, motorové pily, strunové sekačky STIHL, čelní nakladač UNC 060. U úzce spolupracujících firem máme k dispozici větší zemní stroje a nákladní automobily.

V našem zahradnictví ve Všerubech u Plzně je možno prohlédnout a nakoupit sortiment okrasných jehličnatých a listnatých stromů, velké množství keřů a jehličin a široký sortiment trvalek. Dále nabízíme zeminy na vyrovnání terénu a pod trávníky, ale i kompostované zeminy a vysoce kvalitní jílorašelinové substráty vhodné pro výsadbu jehličin, rhododenronů a vřesů. V naší nabídce nechybí ani volně ložená i pytlovaná mulčovací kůra, která splňuje nejvyšší estetické nároky.

Provozujeme také eshop s anglickými růžemi. Anglické růže je název skupiny růží, které získává anglický šlechtitel David Austin od roku 1961 křížením starých historických růží a moderních čajohybridů a floribund.

Naše zahradnictví naleznete na adrese Všeruby 15, okres Plzeň-sever.

Produkty
  • vazby květin, květinová aranžmá, řezané a hrnkové květiny, květinářské služby, šlechtění osiv, léčivé rostliny
  • distribuce listnatých stromů, prodej substrátů a hnojiv, travní osiva, dekorační kůra, okrasné dřeviny, sazenice květin a rostlin
  • úpravy zahrad, úpravy parků, pozemkové úpravy, výsadba stromů a keřů, zakládání stromořadí, ošetření trávníků, travní koberce
  • projektování okrasných zahrad, zahradní architektura, okrasná jezírka, okrasné záhony, rozvržení plochy zahrady, realizace zahrad


Související články
Kácení stromů rizikové a běžné profesionálně zajistí Král – zahradnické práce, Praha 5

Král - zahradnické práce s.r.o.

Kácení stromů rizikové a běžné profesionálně zajistí Král – zahradnické práce, Praha 5

Profesionální péče o zeleň s sebou přináší nejen samotnou výsadbu zeleně, ale také odstraňování nepotřebného. Platí to například při kácení stromů, kde je potřebné dodržet veškeré postupy a také bezpečnost. Při rizikovém i běžném kácení stromů se proto obraťte na firmu Král – zahradnické práce s.r.o., Praha 5.


S kácením a přesazováním vzrostlých stromů pomůže firma ZAHRADY HASTÍK

Zahrady - Hastík s.r.o.

S kácením a přesazováním vzrostlých stromů pomůže firma ZAHRADY HASTÍK

Pokácet nebo přesadit vzrostlý strom může být někdy problém. Veškeré tyto činnosti jsou totiž ošetřeném zákonem. Proto je dobré poradit se s odborníky, kteří nejen, že mají tyto zákony v malíku, ale poradí si i se samotným odstraněním stromu.


Papriky a rajčata - výběr z mnoha atraktivních odrůd plodové zeleniny

MORAVOSEED CZ a.s.

Papriky a rajčata - výběr z mnoha atraktivních odrůd plodové zeleniny

Čerstvá zelenina z vlastní produkce je tím nejlepším, co můžete udělat pro své zdraví i skvělou chuť pokrmů. Výběrem odrůdy rozhodujete o tom, jak budou výsledné plody vypadat, chutnat, i kolik z rostlin vytěžíte v závislosti na podmínkách pěstování. Představíme vám ty nejlepší odrůdy paprik a rajčat pro domácí spotřebu i profesionální pěstování od prestižní značky MoravoSeed.


Šlechtění moderních odrůd zeleniny a výroba osiv pro zahrádkáře i profesionální pěstitele

MORAVOSEED CZ a.s.

Šlechtění moderních odrůd zeleniny a výroba osiv pro zahrádkáře i profesionální pěstitele

Měnící se klimatické a pěstební podmínky všude na světě, Českou republiku nevyjímaje, významně ovlivňují vývoj rostlin a produkci jejich plodů. Společnost MORAVOSEED CZ a.s. se již více než 30 let zabývá šlechtěním nových odrůd všech druhů zeleniny adaptovaných na změny podmínek.


Firemní články
Zahradnictví a prodej Anglických růží Plzeň, maloprodej okrasných rostlin, vlastní pěstební zahrada

Zahradnictví a prodej Anglických růží Plzeň, maloprodej okrasných rostlin, vlastní pěstební zahrada

ARBO – zahradnictví s.r.o. se věnuje projekci a výsadbě soukromých zahrad i veřejné zeleně po celých Čechách.