Restaurace a penzion U zámecké zahrady
ARPEL s.r.o.


Bratrská 586, Lipník nad Bečvou 751 31

Penzion.
Restaurace a pizzerie.
Diskotéka Music Bar Factory.
Vodoinstalatérské a topenářské práce, montáž.

IČ: 47974770
DIČ: CZ47974770
Okres: Přerov
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Rostislav Pelz

Klimatizovaná školící místnost, bowling, restaurace Přerov

Klimatizovaná školící místnost, bowling, restaurace Přerov

Společnost Arpel s.r.o. nabízí nově klimatizovanou školící místnost. Zdarma Vám zapůjčíme: - flipchart - plátno - projektor - DVD - video - Wi-Fi. Salonek se nachází v prostorách restaurace a penzionu, kde můžete využít ubytování a občerstvení, které Vám rádi zajistíme formou snídaní, obědů a večeří. Samozřejmostí je přichystání coffeebreak (káva, čaj, minerálka, ovoce, sladké pečivo i něco na zub). Po školení se můžete odreagovat bowlingem, který od nás dostanete zcela zdarma. Penzion u zámecké zahrady nabízí celkem 15 pokojů vysoké kvality. Nachází se zde 2 apartmány s kuchyňskou linkou, odpočinkovou místností a vanou, 1 pokoj pro tělesně postižené a 12 dvou a třílůžkových pokojů. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, minibarem, televizí a Wi-Fi. Penzion je propojen s restaurací, kde se podávají snídaně, obědy a večeře nebo si můžete dát pochoutku z grilu. V restauraci se nachází k posezení velká zahrádka, která dětem nabízí trampolínu, pískoviště, houpačku, klouzačku a menší prolízací hrádek. K balíčkům či k ubytování dostanete zdarma poukázku na bowling hru. Bowling je umístěn od penzionu cca 100 m. V prostorách penzionu nezapomeňte navštívit kadeřnické a masérské služby, které jsou tu pro Vás.


Listopadový narozeninový program, 5. narozeniny na Fáčku

Listopadový narozeninový program, 5. narozeniny na Fáčku

5. narozeniny na Fáčku - listopadový narozeninový program ! Na listopad pro Vás máme připravený pestrý program. První víkend proběhne tradičně v duchu oldies. Projedeme si všechny hudební pecky, které prošli tanečním partketem za posledních 5 let. Hned další víkend připravujume akci speciálně pro dámy! Akce se vším všudy. Od pánské obsluhy, bůh ví kde bez, až po stryptíz a ... . Víkend kdy Factory oslaví své páté narozeniny a proto: - pátek bude v duchu hip-hopu - v sobotu bude Narozeninová sněhová párty. Poslední víkend v listopadu se bude konat největší soc párty v dějínách Factory! Přijďte s náma slavit i Vy ! !


Toilette party - podzimní taneční akce

Toilette party - podzimní taneční akce

Zveme Vás na podzimní taneční akci v našem Music Bar Factory - Toilette party ! ! Několik kilometrů nehořlavého polyethylenového toaletního papíru, poháněného obřím ventilátorem. Akce se bude konat mimořádně ve středu 26.října (podzimní prázdniny). V akci budou drinky za zvýhodněnou cenu. Za mix pultem bude hrát deejay *F. Podívejte se na fotky akce na http://www.futuresound.cz/toilett.htm Akce je v původním originále od tvůrců! Těšíme se na vaši návštěvu!


Pobytové balíčky, ubytování s polopenzí, letní dovolená Přerov

Pobytové balíčky, ubytování s polopenzí, letní dovolená Přerov

Restaurace a penzion U zámecké zahrady ARPEL nabízí pobytové balíčky pro letní dovolenou, luxusní ubytování s polopenzí a relaxaci. Penzion U zámecké zahrady nabízí celkem 15 pokojů vysoké kvality. Nachází se zde 2 apartmány s kuchyňskou linkou, odpočinkovou místností a vanou. 1 pokoj pro tělesně postižené a 12 dvoulůžkových pokojů. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, minibarem, televizí a Wi-Fi. Penzion je propojen s restaurací, kde se podávají snídaně, obědy, večeře, nebo si můžete dát pochoutku z grilu. V restauraci se nachází k posezení velká zahrádka, která dětem nabízí trampolínu, pískoviště, houpačku, klouzačku a menší prolízací hrádek. K balíčkům či k ubytování dostanete zdarma poukázku na bowling hru. Bowling je umístěn od penzionu cca 100 m. V prostorech penzionu nezapomeňte navštívit kadeřnické a masérské služby, které jsou tu pro Vás. Balíčky jsou flexibilní a lze je upravit dle potřeb zákazníka. 1. Pobytový balíček "Přespat" : - 2 dospělí a 1 dítě do 12 let - 2x přenocování pro celou rodinu v zařízeném pokoji - 2x bohatá snídaně - 1x odpolední káva se zákuskem či zmrzlina - 2x večeře v restauraci U zámecké zahrady - 1x pro celou rodinu kadeřnické služby s 20% slevou - 1x pro celou rodinu masérské sužby s 20% slevou - zapůjčení kol pro všechny členy rodiny a tipy na výlety - 1x poukázka na 1hodinu hry bowling. Cena: 2 800 Kč. 2. Pobytový balíček "Návštěva" : - 2 dospělí a 1 dítě do 12 let - 2x přenocování pro celou rodinu v luxusně zařízeném apartmánu - 2x bohatá snídaně - 1x odpolední káva se zákuskem či zmrzlina - 2x večeře v restauraci U zámecké zahrady - 1x pro celou rodinu kadeřnické služby s 20% slevou - 1x pro celou rodinu masérské sužby s 20% slevou - zapůjčení kol pro všechny členy rodiny a tipy na výlety - 1x poukázka na 1hodinu hry bowling. Cena: 3 600 Kč. 3. Pobytový balíček "Návštěva" : - dospělí a 1 dítě do 12-ti let - 3x přenocování pro celou rodinu v luxusně zařízeném apartmánu - 3x bohatá snídaně - 2x odpolední káva se zákuskem či zmrzlina - 3x večeře v Restauraci U zámecké zahrady - 1x pro celou rodinu kadeřnické služby s 20% slevou - 1x pro celou rodinu masérské sužby s 20% slevou - zapůjčení kol pro všechny členy rodiny a tipy na výlety - 2x poukázka na 1hodinu hry bowling. Cena: 4 600 Kč. Pro více nocí nás kontaktujte a vymyslíme balíček přesně podle Vašich představ.


Hrad Helfštýn, lanový park,ubytování,restaurace Lipník nad Bečvou

Hrad Helfštýn, lanový park,ubytování,restaurace Lipník nad Bečvou

Hrad Helfštýn: - hrad Helfštýn se nachází cca 5 km od Lipníka nad Bečvou, který se týčí nad údolím Moravské brány - v současnosti jsou na hradě zpřístupněna čtyři nádvoří - hrad má pětici bran, množství bašt, věží a rozsáhlý systém vnitřního a vnějšího opevnění - díky své rozloze patří k nejrozsáhlejším komplexům v Evropě. Lanový park: - pod hradem se nachází lanový park, kde jsou umístěné překážky mezi stromy vysoko nad zemí - na trase najdete 11 překážek a závěrečný sestupový žebřík - déka trasy je okolo 120 m. V teplých měsících Vás na hrad může vyvézt autovláček, který startuje z místního náměstí. Dostavit se můžete taktéž vlastní dopravou nebo autobusovou linkou. Hrad můžete navštívit za účelem běžné prohlídky nebo se zúčastnit nejrůznějších akcí, které zaujmou jak děti tak i dospělé. Na uvedeném odkazu najdete seznam akcí pro rok 2011 http://www.helfstyn.cz/program/vycet-akci-roku-2011. Zúčastněte se Author Šela Marathon 6.5.-7.5.2011: -12.ročník největšího marathonu horských kol na Moravě - trojice tras v terénu Moravské brány - cíl závodu na II. nádrvoří hradu Helfštýn - můžete se těšit i na celodenní program pro celou rodinu - podrobné informace na www.selasport.cz. V penzionu U zámecké zahrady Vám nabízíme ubytování, posezení v příjemné restauraci a další tipy na relaxaci a zábavu. Ubytování: - bezbariérové přízemí - dvanáct 2-3 lůžkových pokojů, 2 apartmány - každý pokoj má vlastní sociální zařízení, minibar, telefon, TV a připojení k internetu - apartmány mají navíc kuchyňku a odpočinkovou místnost. Restaurace: - restaurace je součástí penzionu - podávají se zde snídaně, obědy a večeře - nabízíme alko i nealko nápoje - specializujeme se nejen na českou kuchyni, ale také na mexická a itálská jídla především pizzu, dále saláty a steaky - ve všední dny nabízíme polední menu - v létě otevřena zahrádka s dětským koutem. Relaxace a zábava: - bowling - půjčovna kol - masáže a čínská medicína - motokáry - lanový park - music bar Factory. Více informací naleznete na stránkách: www.edb.cz/penzionuzameckezahrady


Diskotéka, bowling, bar, pizza Lipník nad Bečvou, Hranice

Diskotéka, bowling, bar, pizza Lipník nad Bečvou, Hranice

Přijďte se pobavit s přáteli, zatančit si na diskotéku nebo si zahrát bowling na čtyřech profesionálních drahách! Poskytujeme občerstvení na třech barech. Nabízíme široký sortiment alko a nealko nápojů, vín, točeného piva a pizzy. U nás prožijete zábavné večery, diskotéky, různá vystoupení či soutěže a příjemné akce na občerstvení. Po celé večery můžete vidět a slyšet: DJ Martty, DJ Paolo, DJ Mishack, DJ Flash, DJ Prcek, DJ Iljino, DJ Víťa Gája, DJ Bennet, DJ Petr Kopčil. Na našem webu najdete přehled programů a nejbližší akce na každý měsíc.Další produkty a služby
  • ubytovací zařízení, plné vybavení pokojů, samostatné sociální zařízení, možnost rezervace, restaurační zařízení
  • restaurační služby, salonky, rodinné oslavy, klasické české pokrmy, pořádání večírků, hotová jídla, minutková kuchyně

Zabýváme se prodejem sazenic, přísad, zeminy, substrátů, hnojiv, ale i květin a dekoračního zboží. Zajišťujeme realizace zahrad i vázání svatebních kytic a věnců.

Související články
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace nabízí mnoho temperamentního sportovního využití. Pohyb je pro člověka nejenom zdravý, ale také naprosto přirozený. Svaly, kostra, klouby, šlachy a vazy, veškeré části našeho těla jsou přizpůsobené k pohybu. Užijte si ho proto naplno ve sportovním centru Semily.


Restaurace Selská Krčma -  polední menu i speciality české kuchyně
Restaurace Selská Krčma - polední menu i speciality české kuchyně

Máte rádi dobré a poctivé jídlo? Pak je pro vás restaurace Selská krčma v centru města Otrokovice tou správnou volbou. V naší stylové restauraci totiž najdete to nejlepší, co česká kuchyně nabízí. Pochutnat si můžete na polévkách, steacích, specialitách šéfkuchaře i lahodných dezertech. Nabízíme ale i výhodné polední menu. To vše v příjemném prostředí tradiční české hospody.


Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska
Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska

Pokud si chcete užít příjemnou dovolenou a poznávat krásy naší země nebo uspořádat rodinnou oslavu či firemní večírek, tak zajisté vás zajímají i možnosti ubytování a stravování. Můžete se tedy v každém případě vydat za krásami Českého Švýcarska a užít si pobyt v rodinném a útulném prostředí i s restaurací, který vám poskytne Penzion Dřevák – Jetřichovice.


Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem
Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem

Nádherná a přepychová svatba na zámku. Kdo by si to nepřál? Chcete mít svatbu ve výjimečném a romantickém prostředí? Možná je to jenom jednou za život, tak proč nevyužít možnosti mít svatbu na zámku? Zámek Zábřeh s.r.o. je pro svatbu jako stvořený. Umožňuje obřad přímo v centru luxusního zámeckého prostředí. Zajistíme k tomu také kompletní servis.