Best Kites, s.r.o.


9. května 1142, Bohumín 735 81
Telefon: +420 608 889 719

Kiteboarding, snowkiting a landkiting!! To jsou sporty které nás ovlivňují již od roku 2001 a ovlivňují nás tak, že jsme jim absolutně propadli. Jsme společenství lidí, kteří se rozhodli věnovat se těmto adrenalinovým sportovním odvětvím naplno a rozvíjet je v Čechách i zahraničí s maximálním nasazením. Od počátku stavíme výsledky na zdravém rozumu a férovém jednání s cílem uspokojit potřeby lidí, kteří se rozhodli ať už jenom vyzkoušet a nebo pravidelně provozovat jak kiteboaridng, snowkiting tak i landkiting.
Kdybychom měli vyjádřit co pro nás naše práce znamená, tak je to zábava, adrenalin jistota a to vše máme v srdci. Naše hlavní hodnota jsou v tom, aby lidé, kteří v nás vloží důvěru, získali mnohem více než jenom dobrý produkt a nebo profesionální službu, ale především přidanou hodnotu v několika formách. Záruční i pozáruční servis, osobitý přístup, otevřenost, ochotu, aktivní nasazení, zacházení s ohledem na bezpečnost a dobré mezilidské vztahy. To všechno tvoříme proto, abychom řešili vaše problémy a požadavky s cílem rozvíjet vaši důvěru v nás.

IČ: 27789462
DIČ: CZ27789462
Okres: Karviná
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 200 tis. Kč
Kontaktní osoba: Iveta Minářová

Telefon:
+420 608 889 719
+420 474 396 120

Email:
petra@kites.cz

Web:


Kontaktní osoby:
Iveta Minářová
funkce: Jednatel

Jan Sedláček
funkce: Jednatel


GPS: 49°54′2.03″ N, 18°21′20.78″ E

QR kód firmy Best Kites, s.r.o.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Značkové sportovní zboží pro prodejny i samotné sportovce

PROSPORT PRAHA s.r.o.

Značkové sportovní zboží pro prodejny i samotné sportovce

Zabýváte se prodejem sportovních potřeb, sportovního oblečení a obuvi nebo sháníte kvalitní sportovní zboží renomovaných značek? Velkoobchodní i maloobchodní prodej se sportovním zbožím všeho druhu PROSPORT PRAHA je v každém případě spolehlivým partnerem. A nechybí ani přehledný e-shop s pestrou nabídkou.


Vojenský materiál a technika na e-shopu ARMPEX

ARMPEX s.r.o.

Vojenský materiál a technika na e-shopu ARMPEX

Nejen originální armádní zboží, ale i vybavení pro turistiku, kempování a volný čas. To vše najdete na e-shopu ARMPEX nebo v kamenném obchodě v Kumburském Újezdu. Nabízíme široký sortiment nejrůznějšího vojenského zboží, prodáváme vojenský materiál, výstroj i techniku. Pořídíte u nás také nejrůznější vojenské, ale i outdoorové oblečení.


Kulečníkové stoly s tříletou zárukou pro herny i soukromé využití

Vítězslav Kučera

Kulečníkové stoly s tříletou zárukou pro herny i soukromé využití

Firma Kučera Billiards se zabývá výrobou kulečníků jak ve standardním provedení, tak i na zakázku dle specifických požadavků klienta. Pořídíte zde kulečníkové stoly i veškeré kulečníkové potřeby včetně komplexních služeb, tedy dodávky, montáže, servisu i renovace.


Revize komínů nechte na odbornících z Frýdlantu nad Ostravicí

Komíny - Krby s.r.o.

Revize komínů nechte na odbornících z Frýdlantu nad Ostravicí

Pokud máte na domě komín, neměli byste zapomínat na jeho kontrolu. Nekvalitně zkonstruované či zchátralé komíny totiž mohou způsobit požár. Revize komínů ovšem nemůže dělat jen tak někdo, nýbrž pouze odborně způsobilý člověk s živnostenským oprávněním v oboru kominictví. Pokud potřebujete revizi či vložkování komínů, máme pro vás řešení – obraťte se na firmu Komíny - Krby s.r.o. Luboš Czyž z Frýdlantu nad Ostravicí.