Ing. Čestmír Dittrich


čp. 8, Karlova 257 03
Pan Ing. Čestmír Dittrich provozuje internetový obchod s náhradními díly pro zemědělské stroje. V našem sortimentu naleznete hydraulické díly, hroty na balíky, pouzdra hrotů, přepravní vidle na balíky, osvětlení, kloubové hřídele a mnoho dalších produktů.

E-shop:
- náhradní díly pro zemědělské stroje
- hydraulické díly
- hydraulické rozvaděče
- zpětné ventily
- hydraulické rychlospojky, hadice
- tlumiče rázů
- ventily
- hydraulické filtry
- hroty na balíky, pouzdra
- přepravní vidle na balíky
- kloubové hřídele
- pracovní světla.............a další.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte navštívit naše webové stránky.

Další produkty a služby
  • komponenty pro automobilový průmysl, manipulační technika, součástky pro transportní systémy, příslušenství ke strojům

NEXT-ON Group a.s.

Související články
Zakázková výroba ventilátorů pro lakýrníky nebo pro stříkací kabiny

KOVOBA, s.r.o.

Zakázková výroba ventilátorů pro lakýrníky nebo pro stříkací kabiny

Ve firmě KOVOBA s.r.o. se zaměřují na výrobní linky a výrobu ventilátorů. Mohou zhotovit kryty na stroje nebo vás překvapit držákem pyrometru či zámečnických součástí. Zhotovují zakázky dle přání zákazníka a vždy dbají na přesné dodržování daných termínů.


Vlastní výroba náhradních dílů na zemědělské stroje dle originálu

AGRIOLA s.r.o.

Vlastní výroba náhradních dílů na zemědělské stroje dle originálu

Zemědělská technika je oblast, kde kromě prvotní investice musíme pravidelně vynaložit peníze i do údržby a náhradních dílů. Náhradní díl však nemusí být originál. Hledáte dodavatele alternativních náhradních dílů? V tom případě vám můžeme pomoci. Naše firma AGRIOLA s.r.o., se specializuje na výrobu náhradních dílů do zemědělské techniky. Díly vyrábíme dle originálu s podstatně nižší cenou.


Servis a opravy - nápojářské a potravinářské stroje

Vladimír Jarůšek

Servis a opravy - nápojářské a potravinářské stroje

Sháníte odborný servis či různé druhy opravářských prací pro vaše nápojářské a potravinářské stoje? Kvalitních řemeslníků není mnoho, a proto bychom si měli vážit i firmy Vladimír Jarůšek, která se specializuje na opravy a servis různých strojů v potravinářském i nápojářském průmyslu.


Repasované autodíly BVM – vyměňte staré díly za nové a nenechte se ničím omezovat

BVM, s.r.o.

Repasované autodíly BVM – vyměňte staré díly za nové a nenechte se ničím omezovat

Nákladní vozy, zemědělské vozy, ale i stavební technika musí zastat těžkou práci i v náročných podmínkách. Není proto divu, že se tyto stroje čas od času porouchají a některé díly je třeba vyměnit nebo opravit. Bojíte se, že pro vás porucha vozu bude znamenat velké náklady a především zdržení? Se společností BVM jsou vaše obavy zbytečné. Nabízíme vám totiž repasované autodíly a příslušenství k vozidlům všeho druhu, seženete u nás ale i zcela nové autodíly. Ať už tak potřebujete nové tlumiče, chlazení, brzdy nebo elektro vybavení, my vám je poskytneme okamžitě a bez čekání.


Další produkty a služby
Technika pro farmu - stroje a mechanizace pro zemědělství -  doručení do 24 hodin

Technika pro farmu - stroje a mechanizace pro zemědělství - doručení do 24 hodin

Potřebujete si usnadnit a zrychlit Vaši práci třeba na poli či farmě? Náš e-shop představuje sortiment zboží techniky pro farmu a stroje pro zemědělství.