PONY AUTO Trend, s.r.o.


Rybáře 6, Hranice 753 61

PONY AUTO trend s.r.o. je výrobce spacích nástaveb a spoilerů značky PONY FANTASY již od roku 1994.
PONY AUTO trend s.r.o. vlastní certifikát systému managementu jakosti EN ISO 9001:2008. Naše výrobky jsou známé i pod zkratkou ISM.

Výroba, montáž, prodej:
- spací nástavby užitkových vozidel, spací kabiny, spací moduly
- integrované spací a spojlerové moduly PONY FANTASY, Adapt
- výškově variabilní spojlery ze skelných laminátů ABS plastů, kompozitní vyztužené plasty.

Prodej, servis, oprava:
- automobilová nezávislá plynová topení (vytápění) TRUMATIC, naftové EBERSPACHER s teplovzdušným rozvodem.

Výrobní program
Náš výrobní program tvoří ISM integrované spací nástavby a integrované spoilerové moduly na nákladní a užitková vozidla všech hmotnostních kategorií, kryt ložné plochy na vozidlo DACIA PICK-UP, výroba a přestavba vozidla na STREET ROADSTER PONY, zakázková výroba laminátových dílů nejen na nákladní vozidla, spolupráce s designérem, vlastní modelářská dílna na výrobu modelů a forem.

Služby
Montáž světelných ramp HELLA 500/1000, montáž a servis nezávislých topení – EBERSPACHER (naftové), TRUMATIC (plynové), rozvod teplého vzduchu do spací nástavby, montáž klaksonů a signalizačních majáků, montáž a demontáž spacích nástaveb a spoilerů, lakování laminátových komponentů.

Kvalita
Všechny výrobky PONY FANTASY jsou vyrobeny za použití vysoce kvalitních materiálů, povrchově lakovány stálobarevným, povětrnostně odolným lakem a vyznačují se promyšleným a účelným řešením interiéru s bezkonkurenční designovou aerodynamikou exteriéru. To vše zaručuje výrobku dlouhou životnost a bezproblémovou užitnost.

Priority
Zdokonalování technologických postupů výroby, vývoj nových výrobků, vylepšování stávajících produktů, individuální přístup k zákazníkovi, profesionální spolupráce s obchodními partnery.

IČ: 25355988
DIČ: CZ25355988
Okres: Přerov
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: 50 000 tis. - 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Oldřich Sedláček

Spací kabiny a nástavby Adapt, Street roadster

Spací kabiny a nástavby Adapt, Street roadster

Pokud si chcete pořídit moderní spací kabinu nebo nástavbu, která vám zajistí pohodlí a komfort na cestách, tak se obraťte na jedničku mezi výrobci spacích kabin a spojlerových modulů pro dodávková a nákladní vozidla - firmu PONY AUTO Trend, s.r.o. Integrované spací moduly PONY FANTASY jsou zárukou maximální spolehlivosti, kvality a oblíbenosti. Výroba a prodej: - spací kabiny a nástavby Adapt - integrované spací moduly pro nákladní a užitková vozidla - přestavba vozidla na STREET ROADSTER PONY - zakázakázková výroba laminátových dílů nejen na nákladní vozidla. Spací kabiny a nástavby vyrábíme pro vozy značek: - Avia, Citroen, Daf, Fiat, Ford, Hyundai, Iveco, Man, Nissan, Opel, Mercedes, Peugeot, Renault, Tatra a další. Výrobu i prodej spacích kabin a nástaveb poskytujeme po celé České a Slovenské republice a také pro zahraničí.


Výroba a prodej spací kabiny, spací nástavby Adapt, Street roadster

Výroba a prodej spací kabiny, spací nástavby Adapt, Street roadster

Firma PONY AUTO Trend, s.r.o. se již 20 let zaměřuje na výrobu a prodej spacích kabin a nástaveb na dodávková a nákladní vozidla. Výroba a prodej: - spací kabiny - spací nástavby Adapt - spací moduly - přestavba vozidla na STREET ROADSTER PONY - zakázková výroba laminátových dílů. Spací kabiny a nástavby vyrábíme pro vozy značek: - Avia, Citroen, Daf, Fiat, Ford, Hyundai, Iveco, Man, Nissan, Opel, Mercedes, Peugeot, Renault, Tatra a další. Věříme, že budete nadmíru spokojeni nejen s designem, ale také s komfortním interiérem spacích modulů PONY FANTASY.


Spací kabiny, nástavby, new design Pony fantasy adapt Přerov

Spací kabiny, nástavby, new design Pony fantasy adapt Přerov

Pokud potřebujete spací kabinu či nástavbu pro nákladní i dodávková vozidla v okolí Přerova, tak se neváhejte obrátit na firmu PONY AUTO Trend, s.r.o. Jsme výrobcem a prodejcem spacích kabin a nyní jsme pro Vás připravili nový typ spací kabiny nebo nástavby - new design Pony fantasy adapt: - NEW DESIGN - 100cm vysoká varianta - 85cm vysoká varianta - 73cm nízká varianta - nástavbu lze vybrat na různé druhy značek vozidel - návstavba je prostorově optimalizovaná a ultralehká.


Spojler, spoiler, spací kabina Adapt, nezávislé topení Eberspächer, Hranice, Olomoucký kraj

Spojler, spoiler, spací kabina Adapt, nezávislé topení Eberspächer, Hranice, Olomoucký kraj

Firma PONY AUTO Trend, s.r.o. je výrobcem nejen spacích kabin a spoilerů, ale taky se zaměřuje na nezávislé přídavné topení pro dodávková a nákladní vozidla: - střešní spojler (spoiler) - nezávislé topení Eberspächer (naftové) - nezávislé topení Trumatic (plynové) - spací kabina Adapt. Dle Vašich požadávků se také zabýváme montáží a servisem nezávislých topení a rozvodem teplého vzduchu do spacích nástaveb.


Nový typ spací nástavby, spací kabiny , NEW DESIGN, PONY FANTASY ADAPT Olomouc, Brno, Ostrava, Praha

Nový typ spací nástavby, spací kabiny , NEW DESIGN, PONY FANTASY ADAPT Olomouc, Brno, Ostrava, Praha

Společnost PONY AUTO Trend s. r. o. je výrobcem a prodejcem spacích kabin pro nákladní i dodávková vozidla. Nyní Vám představujeme nový typ spací nástavby (spací kabiny) PONY FANTASY ADAPT: - NEW DESIGN - 85cm vysoká varianta - 73cm nízká varianta - nástavbu lze vybrat na různé druhy značek vozidel - návstavba je prostorově optimalizovaná a ultralehká. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Výroba, spací nástavby, spací kabiny Ostrava, Olomouc, Brno, Praha

Výroba, spací nástavby, spací kabiny Ostrava, Olomouc, Brno, Praha

PONY AUTO Trend, s.r.o. se zaměřuje na výrobu spacích kabin a spojlerových modulů. Nyní nabízíme novinku - špičkový design spací nástavby na vozidla. Spací nástavba ADAPT: - prostorově optimalizovaná - ultralehká - boční spoilery - boční okna - sluneční clona - horní díl - výškově adaptabilní. Lze vybírat ze dvou výškových variant: - nízká (73cm) - vysoká (85cm). Dle přání zákazníka zajistíme i střešní okno či čtecí lampičku.Další produkty a služby
  • náhradní díly osobních vozidel, výkup autodílů, výměna čelních skel, díly do převodovek, prodej motorových olejů


Související články
Jak řešit a předcházet problémy s ČKP – Česká kancelář pojistitelů
Jak řešit a předcházet problémy s ČKP – Česká kancelář pojistitelů

Pokud jste vlastníky starého či nepojízdného vozidla nebo máte s vozidlem jiné úmysly, je potřebné jej vyřadit z provozu, abyste se vyhnuli problémům při neplacení povinného ručení, které vám hrozí z ČKP. Svoje služby v oblasti likvidace autovraků vám poskytne Autovrakoviště Kunovice, firma Salvage-UH s.r.o.


Klimatizace do přepravních vozů
Klimatizace do přepravních vozů

Letní období začíná, sluníčko stoupá stále výš a má daleko větší sílu, než je tomu v jiných ročních obdobích. Čekají nás vysoké teploty a krásně teploučko. Ovšem v některých případech velké horko může být až nepříjemné.


Výroba výlisků z ocelového, hliníkového a nerezového plechu
Výroba výlisků z ocelového, hliníkového a nerezového plechu

Pomocí hydraulických a mechanických lisů se vyrábí výlisky z plechů z různých materiálů. Společnost HS Umformtechnik disponuje lisy se sílou až 10 000 kN, pomocí kterých vyrábí výlisky z ocelového, hliníkového a nerezového plechu. Rovněž disponuje vlastní nástrojárnou, mycí linkou či 3D měřícím zařízením. Výlisky nachází uplatnění v oblasti automobilového průmyslu, ale též strojírenství a v dalších odvětvích.


Autodíly, náhradní díly a autopříslušenství Břeclav
Autodíly, náhradní díly a autopříslušenství Břeclav

Máte problém s vaším vozidlem nebo potřebujete něco vylepšit? Aby vaše auto bylo ještě dlouho v provozu, tak to chce jenom kvalitní autodíly a další příslušenství a hlavně široký sortiment výběru. Pokud hledáte prodejnu nebo přímo velkoobchod v okolí Břeclavi, tak se můžete spolehnout na Autodíly Vykoukal Jan.