Č.O.B. slévárna s. r. o.

CZKPrůmyslové odlitky

Naše rodinná firma Č.O.B. slévárna, s více než patnáctiletou historií, sídlí v Beňově v okrese Přerov. Jsme univerzální slévárna, která je svou koncepcí zaměřena především na výrobu technologicky náročných odlitků ze všech běžně odlévaných kovů a slitin s přímým důrazem na jejich kvalitu a provedení. Věnujeme se strojní a umělecké výrobě. Dlouhodobě spolupracujeme s akademickými sochaři a návrháři. Všechny odlitky jsou kvalitně patinovány a povrchově upraveny proti povětrnostním vlivům. Běžně odléváme z bronzu a mosazi nebo na přání zákazníka vyrábíme odlitky i z jiných materiálů dle evropských norem (ČSN, DIN, atd…), nebo podle aktuálních požadavků chemické složení materiálů upravujeme. Ke všem materiálů dodáváme atesty o chemickém složení.

Výroba:
- odlitky pro průmysl
- umělecká výroba bronzových a mosazných odlitků (Státní, obecní a městské znaky, pamětní a orientační desky, soch, upomínkové předměty, ...).
- slévárna barevných kovů a slitin železa.
Odlitky:
- ze slitin barevných kovů
- z nerezové oceli
- ze šedé a tvárné litiny
- z bronzu
- z mosazi
- z nerezu
- z oceli

Svým osobitým přístupem k řemeslu, obchodním partnerům a zaměstnancům, dlouhodobě stavíme na tradičních hodnotách a normách slušného chování, které promítáme do všech oblastí naší činnosti. Naše provozovna sídlí na adrese Beňov 214, Beňov.


Katalog firem:    

Slévárny

,
Štítky:

slévárna, odlitky pro průmysl, z nerezové oceli, bronzu, mosazi, umělecká výroba, Beňov