EZK SANACE STAVEB, s.r.o.


Pokud hledáte spolehlivou a profesionální firmu, která se zabývá sanací vlhkého zdiva, dodatečnými hydroizolacemi staveb, odvlhčováním nebo odvodňováním staveb, projekty sanace vlhkého zdiva a zateplováním staveb, pak je pro vás správnou volbou EZK SANACE STAVEB, s.r.o. se sídlem v Plzni.

EZK SANACE STAVEB, s.r.o. je společnost s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oboru sanace staveb proti vlhkosti. Nabízí komplexní služby od průzkumu objektu, přes návrh řešení, vypracování projektu, znalecký posudek až po realizaci sanačních opatření. Provádí sanační práce na různých typech zdiva (cihelné, kamenné, betonové, historické) pomocí moderních metod a materiálů (podřezávání zdiva, chemické injektážní clony, hydroizolační stěrky, sanační omítkové systémy dle WTA, drenážní systémy atd.). Zabývá se také zateplováním budov a dalšími drobnými stavebními pracemi.

EZK SANACE STAVEB, s.r.o. má kvalifikovaný a školený personál, který disponuje potřebným technickým vybavením a certifikacemi pro provádění sanace staveb proti vlhkosti.

EZK SANACE STAVEB, s.r.o. má bohatou referenční listinu spokojených zákazníků z řad soukromých osob i firem, obcí a městských úřadů.

Pokud chcete zbavit svůj dům nebo byt vlhkosti a plísně, zlepšit jeho tepelnou pohodu a prodloužit jeho životnost, neváhejte se obrátit na EZK SANACE STAVEB, s.r.o., odborníky na sanaci vlhkého zdiva, dodatečné hydroizolace staveb, odvlhčování nebo odvodňování staveb, projekty sanace vlhkého zdiva a zateplování staveb. Budete mile překvapeni kvalitou práce, cenou i rychlostí dodání.

Štítky:

sanace, sanační práce, sanační opatření, hydroizolace staveb, moderní krémové injektážní clony

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Sanace vlhkého zdiva a zateplení Vás zbaví vlhkosti a plísní v domě - EKZ Sanace staveb s.r.o.

Sanace vlhkého zdiva a zateplení Vás zbaví vlhkosti a plísní v domě - EKZ Sanace staveb s.r.o.
Společnost EZK Sanace staveb s.r.o. z Plzně zajistí, aby se Váš dům zbavil vlhkosti a plísně. Poskytuje služby v oblasti sanace staveb, a to jejich hydroizolaci a odvlhčení.
POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA EZK SANACE STAVEB, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
EZK SANACE STAVEB, s.r.o.
www.ezksanacestaveb.com
Adresa

Adresa

Koterovská 290/9
Plzeň 326 00

havel.sanace@tiscali.cz
+420 605 474 276


Najdete nás také zde:

ARES
captcha