HELING, s.r.o.


Jirčanská 192/12, Praha 4 - Libuš 142 00
Společnost HELING, s.r.o. provozuje informační portál, který se zaměřuje na cestování a volnočasové aktivity. Nabízíme kompletní informace o cestování po ČR a zemích Evropy na jednom místě.
Přinášíme informace o známých i neznámých místech ze všech koutů světa, kompletní přehled o možnostech ubytování, letních i zimních outdoorových aktivitách. Náš portál shromažďuje užitečné informace pro cestovatele, dáme Vám tipy na výlety, návštěvy zajímavých koutů či exotické dovolené. S námi budete mít přehled o daných lokalitách, nabízíme doporučení pro turisty nebo informace o zajímavých místech, poskytujeme také další důležité informace jako např. potřebné doklady či měna, podrobné mapy, fotografie atd.

Informační portál infoglobe.cz:
- kompletní informace zaměřené na cestování a sportovní aktivity ve vybraných lokalitách v ČR i Evropě
- přehled o ubytování, tipy na výlety, inspirace pro exotické dovolené
- užitečné informace pro cestovatele
- nabídka: výlety, letní i zimní outdoorové aktivity, cyklovýlety, adrenalinové zážitky.

Elektronická příručka pro cestovatele nabízí také široké spektrum akcí či aktivit. Našim čtenářům nabízíme zajímavé články, sestavujeme výletní katalogy, informujeme o stavu řek, dále představujeme aktuální akce a inspirace na výlety. Pro více informací navštivte naše stránky www.infoglobe.cz.

Produkty
  • telekomunikační služby, sjednávání schůzek, aktivní telemarketing, pasivní telemarketing, direct mailing, informace o službách, operátorky

Papírnictví, papírnické zboží, výtvarné potřeby, školní a kancelářské potřeby, speciální papíry.

Papírnictví, papírnické zboží, výtvarné potřeby, školní a kancelářské potřeby, speciální papíry

Svářečská škola Hodonín, služby svářečského dozoru.

Svářečská škola Hodonín, služby svářečského dozoru

Související články
Evropská databanka přináší revoluční změnu v pojetí firemní prezentace

Evropská databanka s.r.o.

Evropská databanka přináší revoluční změnu v pojetí firemní prezentace

Kvalitně zpracovaná internetová prezentace je nejdůležitějším faktorem úspěchu nabízených výrobků či služeb. Obstát v dnešní konkurenci není jednoduché, a proto je třeba se zabývat i zdánlivě nedůležitými detaily. Evropská databanka nabízí komplexní řešení propagace vaší firmy a nyní přichází s novými službami, které vám zajistí ještě více výhod oproti konkurenci.


Instalatérské práce všeho druhu zejména vodoinstalace a kanalizace

K-TOP, s.r.o.

Instalatérské práce všeho druhu zejména vodoinstalace a kanalizace

Naše firma sídlí v Třebíči a vznikla v roce 1993. Má tedy dlouhodobou tradici. Snažíme se udržet si v tomto ohledu prestiž i vysokou kvalitu naší odvedené práce. Spolehlivě odstraníme vždy jakýkoliv problém.


Externí vedení účetnictví, mzdové a daňové evidence se zárukou

Účetnictví Praha s.r.o.

Externí vedení účetnictví, mzdové a daňové evidence se zárukou

Vedení účetnictví sebou přináší množství důležitých informací, položek, stresu a povinností a výsledek musí být bez jediné chyby. Jak to všechno zařídit a zároveň mít čas na práci, vedení firmy i rodinu? Externí vedení účetnictví, mzdové a daňové evidence se zárukou vám zajistí Účetnictví Praha s.r.o.


Vedení a zpracování účetnictví Praha

EKMA PLUS, s.r.o.

Vedení a zpracování účetnictví Praha

Blíží se konec roku a tak nás pomalu začíná svírat pocit, že opět budeme muset uzavírat účetnictví a dělat daně. Pro některé je to hračka, pro jiné je to pěkně velký problém. Jak snadno na tento problém vyzrát? S odpovědí na tuto otázku Vám může pomoci firma EKMA PLUS s.r.o., která vede a zpracovává účetnictví.


Firemní články
Informační portál o cestování, tipy na výlety, možnosti sportovních a outdoorových aktivit

Informační portál o cestování, tipy na výlety, možnosti sportovních a outdoorových aktivit

Užitečné informace a rady o známých i neznámých místech a ubytování ve všech koutech světa naleznete na webových stránkách společnosti HELING, s.r.o. z Prahy 4.