VELOX - WERK s.r.o.
Stavební systém VELOX


Společnost VELOX - WERK s.r.o. využívá bezchybně propracovanou technologii výroby stavebního systému VELOX, který je vhodný pro všechny druhy staveb.

Stavební systém VELOX představuje technologii ztraceného bednění ze štěpkocementových desek VELOX. Jedná se o technologii, kdy se prostor ve ztraceném bednění vylévá betonem. Díky vynikajícím tepelně izolačním vlastnostem v kombinaci s rychlou a jednoduchou montáží, vysokou odolností a schopností tlumit zvuk jde o nejvyspělejší řešení současnosti.

Pro výrobu desek VELOX používáme z 89 % dřevo, z 9 % cement, který zajišťuje jejich pevnost, a z 2 % vodní sklo, které je stabilizuje proti vlhkosti. Jedná se o šetrné a zároveň velmi kvalitní materiály, díky nimž je stavba pevná, odolná a s dlouhou životností.

Historie naší firmy začíná v Korutanech. Rodinnou firmu VELOX Werk GmbH tam v roce 1956 založili bratři Franz & Peter Steinerovi, kteří si patentovali naprosto jedinečný stavební systém. Vyvinuli totiž novou technologii, která jim umožňovala vytvářet odolný a skvěle izolující materiál.

Díky rychlému a nekomplikovanému zpracování se desky VELOX okamžitě rozšířily po celém Rakousku a v roce 1995 vznikl český závod v Hranicích. Brzy poté přibyly i další závody: například v ruském Petrohradu nebo v Oslavanech na Moravě.

Štítky:

velox, stavební systém

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Stavební systém VELOX pro všechny druhy staveb

Stavební systém VELOX pro všechny druhy staveb
Společnost VELOX - WERK s.r.o. vyrábí stavební systém VELOX - štěpkocementové desky, které izolují teplo i zvuk.

Dodavatel moderního stavebního materiálu

Dodavatel moderního stavebního materiálu
Stavební a stropní desky, ztracené bednění a fasádní desky, stavební materiál od společnosti Velox, moderní stavební prvky s výbornými vlastnostmi.
POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA VELOX - WERK s.r.o. Stavební systém VELOX
WEBOVÁ STRÁNKA
VELOX - WERK s.r.o.
www.velox.at
Adresa

Adresa

Bělotínská 288
Hranice 753 01

velox@velox.cz
+420 581 829 430


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha