FILTRAX
Ing. Jaromír Valenta


Dvořákovo nám. 853/1, Šumperk 787 01
Společnost FILTRAX - Ing. Jaromír Valenta působí v oboru průmyslové vzduchotechniky po celé České republice.

Filtry pro průmyslové odprašování nejmodernější konstrukce určené pro těžký a nepřetržitý provoz. Filtry jsou osazeny skládanými filtračními patronami s vysokou, stabilní odlučivostí. K dispozici je široká škála filtračních materiálů z PES, PP, PTFE pro nejrůznější použití filtrů. Výborné odloučení začíná již u velmi jemných částic od velikosti 0.1 mikronů (např. kouř ze svařování). Filtrační patrony jsou za plného provozu automaticky čištěny stlačeným vzduchem. Dlouhá provozní životnost (cca 10.000 provozních hodin) při nízkých nákladech na obsluhu a údržbu. K nasazení jsou připraveny malé, střední a velké filtry ve skříňovém i cyklonovém provedení s kapacitou 500 - 30.000 m3/h. Filtry mohou odsávat i hořlavé prachy s nebezpečím výbuchu klasifikace ST I a ST II (certifikát zkušebny 210 FTZÚ Ostrava- Radvanice).

Výroba:
- průmyslové patronové filtry.

Dodávka, montáž:
- průmyslová vzduchotechnika.

Poradíme a pomůžeme Vám v oblasti průmyslové vzduchotechniky, filtrace vzduchu nebo průmyslových centrálních vysavačů.

Firmu naleznete na adrese Dvořákovo nám. 853/1.

Produkty
  • filtry pro větrání, kompaktní filtry, kapsové filtry, filtry pro mikročástice, distribuce filtračních médií
  • tepelná čerpadla, vytápění, chlazení, regulační zařízení, zvlhčování vzduchu, průmyslová filtrace, speciální ventilátory

Bezpečnostní agentura, ostraha osob, domů, průmyslových objektů.

Bezpečnostní agentura, ostraha osob, domů, průmyslových objektů

Dodáváme elektronické a elektromechanické komponenty průmyslové elektroniky od světových výrobců.


Související články
Jak vybrat kvalitní klimatizaci do domu

Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo,

Jak vybrat kvalitní klimatizaci do domu

Výběr kvalitní klimatizace patří k již základnímu komfortu bydlení. Klimatizace dokáže vzduch nejen ochlazovat, ale také regulovat teplotu a zajistit přívod čistého vzduchu. Co zákazník to jiná potřeba a četnost využívání klimatizace a o správný výběr se postará firma bbklima99, s.r.o.


Dodávka a montáž vzduchotechniky Liberec

Stavoklima Liberec, s.r.o.

Dodávka a montáž vzduchotechniky Liberec

Vzduchotechnika jako zařízení pro úpravu a rozvod vzduchu do budov a místností a její účelem je nasávání venkovního vzduchu a jeho filtrace s následným odváděním vzduchu z vnitřních prostorů. O dodávku vzduchotechniky včetně montáže se postará firma Stavoklima Liberec, s.r.o.


ELMAR group: To je klimatizace, která vydrží

ELMAR group spol. s r.o.

ELMAR group: To je klimatizace, která vydrží

Regulace vytápění a chlazení, centrální dispečinkové pracoviště nebo regulace výměníkových stanic. To je jen malý výčet z celkového servisu, který zajišťuje firma ELMAR group. Hledáte odborníka na vzduchotechniku, který je prověřený po celé České republice? Právě jste ho našli. Zajišťujeme montáž klimatizace a vzduchotechniky.


Kvalitní střechy pro veškeré stavby zařídí firma STŘECHY Reiner, s.r.o.

STŘECHY Reiner, s.r.o.

Kvalitní střechy pro veškeré stavby zařídí firma STŘECHY Reiner, s.r.o.

Každému je jistě hned jasné, na co střechu v domově potřebujeme. Aby nám nekapalo do jídla, je nezbytné mít kvalitní střechu, kterou ani silný vítr neodvane. Střecha patří k základnímu a nesmírně důležitému bodu každého domova a to nejenom domova, ale v podstatě každé budovy. Firma STŘECHY Reiner, s.r.o. se zabývá klempířskými prácemi již po mnoho let a má mnoho cenných zkušeností s pokládkou střešní krytiny.