Prodej hliníkových a kovových žebříků pro profesionální účely

Stavební mechanizace Ing. Vojtěch Malý

Prodej hliníkových a kovových žebříků pro profesionální účely

Stavební mechanizace
Ing. Vojtěch Malý
Průmyslová topidla naftová, plynová, elektrická k ohřátí vzduchu na stavbách

Mobilní naftová topidla Ma-tech, průmyslová mobilní topidla Ma-tech na plyn a mobilní elektrická topidla Ma-tech nabízíme v internetové prodejně se stavební mechanizací Ing. Vojtěch Malý. V našem e-shopu můžete vybírat z plynových, elektrických a naftových topidel s termostatem podle výkonu a ostatních technických parametrů. Průmyslová mobilní topidla slouží k ohřátí vzduchu na stavbách, v zemědělských objektech, k vysoušení vlhkého zdiva, k vytápění dílen, nafukovacích hal, obchodních domů. Průmyslová topidla jsou určena pro použití pouze ve větraných objektech.

Průmyslové naftové topidlo, e-shop Ing. Vojtěch Malý

Naftová průmyslová topidla Ma-tech s vestavěnou palivovou nádrží a termostatem

Mobilní průmyslová naftová topidla s termostatem dodáváme o výkonu 50 kW, 30 kW a 20 kW. Spalovací komora je vyrobena z nerez oceli, topidlo je vybaveno protipožární fotobuňkou, ochranou proti přehřátí a vestavěnou palivovou nádrží o objemu 56 l, 38 l nebo 19 l podle výkonu. Mobilní naftové topidlo Ma-tech má ukazatele okolní teploty a stavu paliva. Díky přímému spalování dochází k využití výkonu na 100%.

Mobilní naftová topidla, e-shop Ing. Vojtěch Malý


Plynová průmyslová topidla Ma-tech – levné ohřátí vzduchu bez složité instalace

Levné ohřátí vzduchu bez složité instalace splňují i mobilní průmyslová plynová topidla. Vybírat můžete opět podle technických parametrů o výkonu 50 kW, 30 kW a 15 kW, buď s termostatem nebo bez. Plynová topidla Ma-tech jsou na propan-butan, mají automatické zapalování, ukazatel okolní teploty a ve výbavě nechybí ochrana proti přehřátí a ochrana proti úniku plynu. Přívod plynu lze regulovat.

Mobilní plynová topidla, e-shop Ing. Vojtěch Malý


Elektrická průmyslová topidla Ma- tech k vysoušení vlhkého zdiva i vytápění obytných místností

V naší nabídce průmyslových elektrických topidel Ma-tech máte na výběr mobilní topidla na elektřinu o výkonech 22 kW, 15 kW, 9 kW, 5 kW, 3 kW a 2 kW. Mobilní elektrická topidla Ma-tech jsou vybavena termostatem, ochranou proti přehřátí, nerezovou topnou spirálou, ochranou IP44 a izolovaným držadlem. Kromě využití mobilních elektrických topidel Ma-tech pro vysoušení vlhkého zdiva, ohřátí vzduchu na stavbách, vytápění obchodů a kanceláří, jsou také vhodné pro vyhřívání obytných místností.

Elektrické průmyslové topidlo, Ing. Vojtěch MalýStavební míchačky, žebříky, schůdky

Stavební míchačky, žebříky, schůdky

Stavební míchačky, hliníkové žebříky, stavební schůdky a ocelové skládací schůdky

Stavební nářadí a malá stavební technika

Stavební nářadí a malá stavební technika

Pneumatické, elektrické a ruční nářadí, zdvihací a navíjecí technika, motorová kolečka, rudly a vozíky

Průmyslová topidla

Průmyslová topidla

Průmyslová topidla naftová, plynová, elektrická k ohřátí vzduchu na stavbách