Ubytovna TJ Sokol Malá Skála


Ubytovna TJ Sokol Malá Skála nabízí ubytování v málo frekventované části obce, stranou nejrušnějších turistických tras, které zároveň máte „coby kamenem dohodil“. Proto od nás můžete pohodlně vyrazit jak na pěší, cyklistickou nebo vodáckou dovolenou. Poskytujeme ubytování po celý rok, takže si můžete vybrat termín, který Vám nejlépe vyhovuje.

Rádi ubytujeme jednotlivce, páry, rodiny i větší skupiny nebo školní výlety. Výběr máte ze dvou, tří a čtyřlůžkových pokojů. Celková kapacita ubytovny je 46 lůžek. Všechny pokoje mají vlastní sprchový kout a toaletu. Lednička je společná pro dva pokoje v boxu. K dispozici máte také vybavenou kuchyňku.

Ubytování vyhoví náročným požadavkům. Dobře víme co klienti vyžadují. Vlastní sprcha a samostatná toaleta na každém pokoji je naším standardem.

Naše ubytovna poskytuje příjemné zázemí pro pobyt v srdci Českého ráje. Budete v centru Malé Skály, ale zároveň stranou hlučných a frekventovaných silnic. Od nás to máte blízko do přírody. Atraktivní oblasti Českého ráje jsou doslova nadosah. K prozkoumání všech zákoutí si můžete půjčit koloběžku i loď.

Ubytovnu naleznete na adrese Vranové 1.díl 333, Malá Skála.

Katalog firem:

Ubytovny

,

Štítky:

ubytovna

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Ubytovna TJ Sokol Malá Skála, ubytování pro jednotlivce, páry i rodiny s pejsky, stravování, výlety

Ubytovna TJ Sokol Malá Skála, ubytování pro jednotlivce, páry i rodiny s pejsky, stravování, výlety
Ubytovna TJ Sokol Malá Skála - Poskytujeme ubytování po celý rok, takže si můžete vybrat termín, který Vám nejlépe vyhovuje.
POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Ubytovna TJ Sokol Malá Skála
WEBOVÁ STRÁNKA
Ubytovna TJ Sokol Malá Skála
www.ubytovna-mala-skala.cz
Adresa

Adresa

Vranové 1.díl 333
Malá Skála 468 22

sport.areal.ms@seznam.cz
+420 737 965 496


Najdete nás také zde:

ARES
captcha