TONDACH Česká republika, s.r.o.


Bělotínská 722, Hranice 753 01
Společnost TONDACH Česká republika s.r.o. je největším výrobcem keramických střešních krytin v České republice. Kromě výroby širokého sortimentu skládaných krytin TONDACH nabízí také unikátní systém rekonstrukce střech, střešní solární systém TONDACH Solar, originální střešní doplňky TONDACH Tuning a cihly Keratherm.


Výroba, prodej:
- pálená střešní taška TONDACH
- prostupová taška odvětrání s krycím
komínkem
- zdící materiály, cihly KERATHERM
- hřebenáče
- doplňky na střechy (držáky, příchytky z plastu
i kovu
- prosvětlení, výlezy, otvory
- protisněhové zábrany
- větrací pásy
- pochůzný systém
- satelitní a odvětrávací systém kovový
- keramické doplňky
- technické poradenství
- bezplatné výpočty střech
- antuka.

KONTAKTY:

Závod Hranice:
-Bělotínská cesta 722, 753 01 Hranice
Tel: 383 828 099
E-mail: hranice@tondach.cz

Závod Jirčany:
-Dolní Jirčany, 252 44 Psáry
Tel: 383 827 900
E-mail: jircany@tondach.cz

Závod Šlapanice:
-Hřbitovní ulice 1643, 664 51 Šlapanice
Tel: 383 827 699
E-mail:slapanice@tondach.cz

Závod Stod:
-Stříbrská 369, 333 44 Stod
Tel: 383 827 799
E-mail:stod@tondach.cz

Závod Blížejov:
-345 45 Blížejov
Tel: 383 827 800
E-mail: blizejov@tondach.cz

TONDACH INFOLINKA: 800 134 134

Více o nabídce TONDACH Česká republika s.r.o. naleznete na www.tondach.cz.

Produkty
  • pálené střešní tašky, břidlicové desky, šindelová krytina, betonové střešní tašky, plastová střešní krytina, asfaltový střešní nátěr, plechová střešní krytina, břidlicové desky, došková krytina

Stavební práce Plzeň, zateplování fasád, stavby na klíč, rekonstrukce objektů a koupelen, demolice.

Stavební práce Plzeň, zateplování fasád, stavby na klíč, rekonstrukce objektů a koupelen, demolice

Obec Sazomín, okres Žďár nad Sázavou, dominantou je zvonice při hlavní silnici.

Obec Sazomín, okres Žďár nad Sázavou, dominantou je zvonice při hlavní silnici

Související články
Výroba a prodej střešních krytin

BESK spol. s r.o.

Výroba a prodej střešních krytin

Hledáte kvalitní střešní krytinu od českého výrobce? Pak neváhejte využít firmu Besk. Ta se nachází v oblasti, kde se vyskytují velice kvalitní písky. Proto tašky od této společnosti jsou opravdu kvalitní. Vše zaručuje prvotřídní a spolehlivý materiál. Ten je příslibem vynikajícího výsledného produktu.


Výroba plechových střešních krytin a trapézových plechů

LEGOS s.r.o.

Výroba plechových střešních krytin a trapézových plechů

Střecha u každého domu patří k základním stavebním prvkům. Hledáte opravdu jedinečnou a kvalitní střechu, která by vám zajistila dlouhou životnost a odolnost? V tom případě se můžete seznámit s plechovými střešními krytinami a trapézovými plechy společnosti LEGOS s.r.o., která se zabývá jejich výrobou.


Stavebniny, stavební materiál, koupelny a koupelnové studio Břeclav, Podivín, Hustopeče

STAVEBNINY VAJBAR s.r.o.

Stavebniny, stavební materiál, koupelny a koupelnové studio Břeclav, Podivín, Hustopeče

Stavba domu nebo jiných projektů sebou přináší nejen mnoho starostí, ale také nákupů potřebného materiálu, a sice především toho stavebního. Kromě toho potřebujete s výběrem i množstvím poradit, dopravit, namíchat barvu nebo si vybrat vhodné řešení koupelny. A přesně takový servis vám s profesionálním přístupem a technikou poskytnou STAVEBNINY VAJBAR s.r.o. v prodejnách Břeclav, Podivín a Hustopeče.


Stavební materiály Kladno – vše potřebné na jednom místě

Václav Rajniš

Stavební materiály Kladno – vše potřebné na jednom místě

Při nákupu stavebních materiálů je výhodné, pokud můžete nakoupit veškeré potřebné vybavení a materiály na jednom místě. Nutnost navštěvovat více obchodů vytváří komplikace jak ze strany organizační, tak časové. Stavebniny Kladno nabízí pestrý výběr veškerého stavebního sortimentu, bezpochyby si tak vše vyberete právě zde a nebudete muset objíždět více stavebnin.


Firemní články
Střecha od TONDACH, to je široký výběr a kompletní služby

Střecha od TONDACH, to je široký výběr a kompletní služby

TONDACH je nejen největším českým výrobcem pravé pálené střešní krytiny, ale zároveň poskytuje také nejširší portfolio služeb souvisejících s jeho produkty a péčí o zákazníka. V průběhu celého roku dále nabízí všem stavitelům různé formy slevových akcí, takže kvalitní český výrobek je možné pořídit velmi výhodně nejen v období stavební sezóny. Při náročném úkolu, jakou stavba domu je, ocení jistě většina z nás odborníky, kteří jsou kromě kvalitních produktů schopni zaštítit celý projekt díky profesionálnímu poradenství a kompletnímu servisu.


Pálené střešní tašky TONDACH

Pálené střešní tašky TONDACH

Pálené střešní tašky společnosti TONDACH jsou osvědčenou klasikou, kterou volí většina těch, kteří chtějí střechu i pro další generace. Vídáte je každý den jak na rodinných domech, tak na zrestaurovaných památkách. V čase dovolených i na cestách do zahraničí. Díky vlastnostem a vzhledu pálených střešních tašek se těší velké oblibě. Pokud i vy se chystáte na rekonstrukci vaší střechy, rozhodněte se pro kvalitu, tradici a stylové řešení, které TONDACH nabízí. TONDACH je nadnárodní společnost, která působí v 10 evropských zemích. Sídlo a srdce společnosti najdete v Rakousku. TONDACH je poctivý výrobce pravých pálených tašek, které vyrábí v několika závodech rozprostřených po celé České republice. Největší výběr střešních tašek najdete právě mezi produkty společnosti TONDACH. Základní linii tvoří 16 typů tašek, které jsou dále nabízeny v různých barevných provedeních a povrchových úpravách, takže ve výsledku můžete vybírat ze šedesáti různých tašek. Ke střešním taškám jsou v nabídce také jednotlivé keramické doplňky TONDACH, jako např. hřebenáče, odvětrávací tašky, nástavce pro anténu atd. Střešní tašky TONDACH se vyznačují díky kvalitnímu zpracování a následné vysoké odolnosti dlouhou životností. Proto je na pálené tašky TONDACH poskytována nejdelší záruka, kterou můžete v České republice získat – až 33 let! Při výrobě pálených tašek TONDACH využíváme nejmodernějších technologií a každý aspekt výroby je pečlivě testován. Střešní tašky pak podrobujeme dalším testům a připravujeme je tak na náročné podmínky nepříznivých vlivů. Díky kvalitě, důslednosti při výrobě a tisíciletým zkušenostem mají pálené střešní tašky mnohdy více než stoletou životnost. Vyrábíme kvalitní pálené střešní tašky v těchto třech povrchových úpravách: - Režné střešní tašky – bez povrchové úpravy, výsledná barva kopíruje složení výchozích surovin - Engobované – nejžádanější střešní tašky s matným či pololesklým povrchem, jsou zušlechtěné rozplavenými jíly - Glazované střešní tašky – největší lesk, vysoká povrchová odolnost, nanášecí směs obsahuje více sklovité složky, díky čemuž vzniká dokonale hladký povrch s vysokým leskem Střecha reprezentuje celý dům, jak říkáme „Střecha dělá dům“, proto byste se měli výběru kvalitních a vhodných střešních tašek dostatečně věnovat, nejlépe využít rad odborníka. Na našich stránkách si můžete vyhledat svého specialistu i s ohledem na svůj region v katalogu pokrývačů: http://pokryvaci.tondach.cz. Program „Cesta ke střechám“ vám pak umožní v požadované lokalitě vyhledat realizace střech i dle konkrétní krytiny, která vás zajímá: http://www.tondach.cz/microsites/cesta-ke-strecham/ Společnost TONDACH pravidelně připravuje pro své zákazníky slevové akce. Nezmeškejte ani jednu z nich a navštěvujte naše webové stránky www.tondach.cz. Těšíme se na spolupráci s vámi.