Instalatérství TRITON
Jaroslav Kebrle


Kollárova 327, Rokycany 337 01
Instalatérství TRITON zajišťuje veškeré vodoinstalatérské a topenářské práce. Zaměřuje se především na Rokycany a okolí.
V nabídce této firmy jsou:

Instalatérské práce pro systémy vodovodu, kanalizace, plynové rozvody, ústřední vytápění, krbová kamna, též kominické revize. Drží i pohotovost a servis pro firmy i domácnosti.

Kontejnerová doprava do celkové hmotnosti nákladu do 5000 kg,
objem nákladu až do cca 7m3 nákladním vozem AVIA A80.

Zemní a výkopové práce, k nimž se řadí výkopy a terénní úpravy, jsou prováděny pásovým mikrorypadlem KUBOTA. Má hmotnost 800 kg, velkou obratnost a průjezd standartní zahradní brankou.

Elektroinstalační práce zahrnují elektroinstalace a rozvody nové, rekonstrukce starší elektroinstalace, revize.

Stavební činnost je z velké části soustředěna na rekonstrukce, přestavby či stavby: bytových jader, rodinných domů, bytových domů, komerčních objektů, půdní vestavby, zateplení, pergoly dlažby, demolice.

Produkty
  • opravy ústředního topení, montáž topných technologií, služby topenářů, podlahové vytápění, výměny kotlů, radiátorová tělesa
  • čistění komínů, údržba spalinových cest, čištění komínových průduchů, měření spalin, revizní zprávy, servis komínové techniky
  • montáž vodovodních baterií, opravy vodoinstalace, instalace kanalizace, montáž odpadního potrubí, rekonstrukce bytových jader

Dřevěné podlahy na klíč Pardubice, podlahy, lina, koberce, renovace podlah, obklady stěn a schodišť.

Dřevěné podlahy na klíč Pardubice, podlahy, lina, koberce, renovace podlah, obklady stěn a schodišť

Profesionální realitní služby v Ostravě a okolí od Helena Hrušková reality.

Profesionální realitní služby v Ostravě a okolí od Helena Hrušková reality

Související články
Moderní elektrické vytápění nejen rodinných domů

SEFEN, spol. s r.o.

Moderní elektrické vytápění nejen rodinných domů

Řešíte jaké vytápění je vhodné do vaši domácnosti nebo jiného objektu? Ať jde o byt nebo dům, komerční prostory, tak stále oblíbené je elektrické vytápění. Požadavkům svých zákazníků právě v tomto směru vychází vstříc česká společnost Sefen spol. s r.o. Frýdek Místek. Jejich působení je kromě jiného právě v oblasti systémů elektrického vytápění.


Zednické, stavební a bourací práce – výstavby domů i rekonstrukce

Zednictví

Zednické, stavební a bourací práce – výstavby domů i rekonstrukce

Přemýšlíte nad výstavbou nového domu nebo rekonstrukcí toho stávajícího? Možná se vaše úvahy brzy přenesou z pouhého zamyšlení se ke snaze o konkrétní realizaci. Pak se dostanete k náročnému úkolu – vybrat kvalitní a spolehlivou stavební firmu s odpovídající cenovou politikou, která se o vše postará za vás. My jsme vám ji našli – Zednictví Pokorný působí na trhu řadu let, má za sebou spoustu referencí i spokojených zákazníků a nabízí zednické, stavební a bourací práce a další řemeslnické práce.


FATO Hlaváč: topení do novostaveb, výměna kotle i další topenářské práce

FATO Hlaváč, s.r.o.

FATO Hlaváč: topení do novostaveb, výměna kotle i další topenářské práce

Topenářské práce všeho druhu zajistí společnost FATO Hlaváč. Problém pro nás není instalace nového topení ani rekonstrukce topení staršího, výměna kotle nebo kompletní přestavba kotle. Ať už hledáte někoho, kdo vám opraví kotel, nebo stavíte a potřebujete kompletně nainstalovat topení, jsme tu pro vás.


Zhotovení železobetonových monolitických stropů a další zednické, stavební a bourací práce

Zednictví

Zhotovení železobetonových monolitických stropů a další zednické, stavební a bourací práce

Firma Stavebnictví Pokorný s oblastí působnosti v širokém okolí jižní Moravy vyniká svými mnohaletými zkušenostmi v oblasti stavebnictví. Poskytuje zednické, stavební a bourací práce různého druhu. Zaměřuje se také na kompletní zhotovení železobetonových monolitických stropů. Disponuje stavebním lešením značky PERI UP, které nabízí k zapůjčení.


Firemní články
Instalatérství, vodoinstalatérské práce, instalatérské práce, topenářské práce

Instalatérství, vodoinstalatérské práce, instalatérské práce, topenářské práce

Veškeré instalatérské a topenářské práce v Rokycanech a okolí poskytuje Instalatérství TRITON.