KAPS AUTOMATIC s.r.o.


Přerovská 561, Kojetín 752 01
Společnost KAPS AUTOMATIC, s.r.o. Kojetín zajistí vše pro automatické převodovky.
Dbáme především na kvalitu práce, rychlost a spokojenost zákazníka. Specializujeme se na opravy automatických, mechanických a variátorových převodovek a to vše včetně výměny olejových náplní v automatických převodovkách.

Provádíme také repase hydrodynamických a elektromagnetických měničů moderními automaty.

Provozujeme e-shop náhradních dílů, kde snadno najdete ty správné součástky pro potřeby vaší automatické převodovky za skvělé ceny.

Provádíme opravy převodovek:
- automatické, mechanické a variátorové převodovky do veškerých značek a typů osobních, užitkových a dodávkových automobilů, všech zemědělských strojů a autobusů jak z EU, USA nebo Japonska
- novinkou u nás jsou také opravy převodovek a diferenciálů drážních kolejových vozidel
- máme zkušenosti i s opravou závodních převodovek pro mistry světa
- zjišťujeme závady moderní diagnostikou, moderními stroji a technologií
- opravy zvládáme již do 5 pracovních dnů
- také se specializujeme na variátorové převodovky (ECVT, CVT)
- opravy agregátů ZF nákladních a užitkových vozů značek MAN, DAF, IVECO, SCANIA, TEDOM, BOVA, TATRA, AVIA, RENAULT, IRISBUS-KAROSA, SOR
- zajistíme veškeré náhradní díly a kapaliny převodovek.

Opravujeme tyto typy automatických převodovek:
- hydraulické převodovky
- hydraulické převodovky s elektronickou regulací
- elektronicky řízené automatické převodovky neboli tiptronic
- variátorové převodovky - CTX, CVT, ECVT
- mechanické převodovky se dvěma spojkami DSG nebo s elektro-hydraulickým ovládáním

Repase veškerých typů hydrodynamických a elektromagnetických měničů pro osobní auta a dodávky:
- pro kvalitní a rychlou opravu používáme moderní a počítačem řízené automaty, kterou provedou naší odborníci s letitou praxí v tomto oboru
- provedeme kompletní revizi těchto měničů použitím vulkanizační pece pro lepení lamel přemosťovací spojky měničů a svařovacího automatu
- na konec provedeme finální vyvážení měniče vyvažovacím strojem, který vyváží měnič bez použití šroubů, na sucho nebo s kapalinou
- nečekejte, opravy zvládáme do 2-4 pracovních dnů
- v našem on-line katalogu nabízíme náhradní díly pro repase hydrodynamických měničů.

Prodej, e-shop náhradních dílů – www.kaps-parts.com za nejlepší ceny v celé Evropě:
- naleznete zde veškeré náhradní díly pro automatické převodovky pro osobní, nákladní, užitková, dodávková vozidla, zemědělské stroje, autobusy a jiná speciální vozidla
- můžete si objednat převodové oleje a kapaliny převodovek značek ZF, Petro Canada, Mobil, Shell pro mechanické a sekvenční převodovky
- sady těsnění, lamel, rozvaděče nové i použité
- vyhledávání na e-shopu je buď dle typu převodovky, značky vozu, kity, soft parts nebo rozvaděče
- máme zde více než 5000 náhradních dílů s popisky a technickým rozkreslením
- poskytujeme slevy až 40% na díly revidované našimi specialisty
- nabízíme i revidované díly do převodovek výrobce ZF za bezkonkurenční ceny
- objednávku proveďte na www.kaps-parts.com nebo sales@kaps.cz
- doručíme do 24hod.

Výměny olejových náplní a filtrů na počkání:
- možnost objednávky online na www.kaps.cz.

Nabízíme čištění, mytí interiérů vozidel za super ceny:
- pro zákazníky KAPS čištění interiéru zdarma nebo sleva až 20%

Interiér á 290 Kč:
- luxování
- ošetření a čištění plastů
- čištění koberců suchou cestou.

Exteriér á 430 Kč:
- mytí vozu
- leštění oken
- pneu pryže.

Provozovna:
- Kojetín 75201, Přerovská 561 - nedaleko Kroměříže a Přerova
- Brno - Židenice, Bubeníčkova 4388/13.

Produkty
  • kompletní služby autoservisu, opravy osobních automobilů, opravy nákladních automobilů, výměna autodílů
  • speciální karosářské nástavby, prodej nákladních vozidel, hliníkové sklopné návěsy, přívěsy pro motorová vozidla
  • prodej užitkových automobilů, leasing užitkových vozidel, lehké užitkové vozy, dodávkové vozy
  • náhradní díly osobních vozidel, výkup autodílů, výměna čelních skel, díly do převodovek, prodej motorových olejů


Související články
Hagemann Opava: Užitkové nástavby vozidel, vestavby i přestavby

HAGEMANN a. s.

Hagemann Opava: Užitkové nástavby vozidel, vestavby i přestavby

Potřebujete kvalitní nástavbu či vestavbu vozidla? Obraťte se na společnost Hagemann a.s., která patří k nejvýznamnějším výrobcům užitkových nástaveb v České republice. V našem širokém sortimentu najdete nejrůznější nástavby na všechny druhy podvozků. Nástavby vyrobíme dle přání zákazníka s ohledem na jeho potřeby a požadavky. Provádíme také užitkové vestavby a přestavby.


Transportní vozík pro elektromobily: proč by se vám mohl hodit a jaké má výhody?

Přidal s.r.o.

Transportní vozík pro elektromobily: proč by se vám mohl hodit a jaké má výhody?

Elektromobily jsou stále populárnější a modernější způsob dopravy, který nabízí mnoho předností pro životní prostředí, ekonomiku a zdraví. Nicméně, vyžadují speciální podmínky a péči, zejména při jejich přepravě. Pokud hledáte praktický a spolehlivý dopravník pro váš nepojízdný elektromobil, ať už je to z jakéhokoli důvodu, přečtěte si o transportních vozících pro elektromobily od firmy Přidal s.r.o., které poskytují řadu výhod.


Kvalitní, rychlý a profesionální autoservis ve Znojmě

Pneu a auto servis Znojmo

Kvalitní, rychlý a profesionální autoservis ve Znojmě

Až už máte automobil jakéhokoliv typu nebo značky Servis Znojmo vám zajistí kvalitní a rychlý servis, který splní vaše očekávání. Tento autoservis je spolehlivý partner pro všechny servisní potřeby vašeho vozu od diagnostiky a oprav po karosářské a lakýrnické práce. Navštivte Servis Znojmo a přesvědčte se sami o jejich profesionalitě a vstřícnosti.


Obložení dodávkových vozů pro zvýšení hodnoty a bezpečnosti vašeho vozu

Pavel Šebek - Albody

Obložení dodávkových vozů pro zvýšení hodnoty a bezpečnosti vašeho vozu

Používáte dodávkový vůz k přepravě zboží? Pak byste měli vědět, že obložení dodávkových vozů může ochránit váš vůz i zboží před poškozením, zvýšit hodnotu a bezpečnost vašeho vozu a usnadnit vám údržbu a čištění.


Firemní články
KAPS Automatic nyní úročí své znalosti v oblasti Motorsportu a praktická inženýrská praxe převodovky GTR GR6 je právě IN!

KAPS Automatic nyní úročí své znalosti v oblasti Motorsportu a praktická inženýrská praxe převodovky GTR GR6 je právě IN!

Nabízíme veškeré modifikace a úpravy převodovky GR6 od Stepu BASIC až po kompletní úpravu převodovky pro závodní režim. V případě selhání či mechanického poškození převodovky víme jak rychle dostat Vaše GTR zpět na silnici. Naši vyškolení technici dokážou rychle diagnostikovat problém s GTR a následně použít naši technologii opravy převodovky, která tímto bude odolnější, než tomu bylo původně. I vzhledem ke specializované povaze této práce jsme schopni zaručit expresní termíny oprav.


Poškozený hydrodynamický měnič může nadělat škodu

Poškozený hydrodynamický měnič může nadělat škodu

Pojem hydrodynamický měnič vám možná nic neříká, ale pokud jste řidiči vozů s automatickou převodovkou, měli byste zbystřit. Hydrodynamický měnič je totiž velice důležitou součástí vozu, která přenáší krouticí moment od motoru k převodovce. A pokud se hydrodynamický měnič jakkoliv poškodí, škody se můžou vyšplhat až do závratných částek.


Pravidelná výměna oleje v převodovce prodlouží životnost vašeho auta

Pravidelná výměna oleje v převodovce prodlouží životnost vašeho auta

Automatická převodovka je nezbytná pro bezproblémový chod automobilu. Proto byste její údržbu neměli podceňovat. Víte, jak často je nutná výměna oleje? Pokud si nejste jistí, obraťte se na odborníky z firmy KAPS.


Včasná výměna oleje v automatické převodovce vám může ušetřit desetitisíce

Včasná výměna oleje v automatické převodovce vám může ušetřit desetitisíce

Automatická převodovka jako součást automobilu řidičům nabízí značné pohodlí. Pokud však automatickou převodovku ve svém čtyřkolovém miláčkovi máme, neměli bychom zapomínat na její pravidelnou údržbu. Stejně tak, jako u lidského zdraví, může mít totiž podceňování prevence údržby automatické převodovky fatální následky. A to nejen pro naše auto, ale hlavně pro naši peněženku.


Parkoviště Brno-levné parkování, pronájem parkovacího místa

Parkoviště Brno-levné parkování, pronájem parkovacího místa

Levný pronájem parkovacího místa v Brně, kde nemusíte mít strach z vykradení vozidla a vandalů nabízí společnost KAPS AUTOMATIC s.r.o. Kojetín. Potřebujete zajistit dlouhodobé parkování v Brně a hledáte parkoviště ? Je tu možnost dlouhodobého parkování u firemní pobočky Brno-Židenice, Bubeníčkova ulice 4388/13. Prostor je kamerově monitorován a přístupný v kteroukoli denní či noční dobu. CENA za měsíční pronájem je nízká - pouze 1300 Kč/měsíc. Je možnost osobně si prohlédnout prostory parkoviště. Termín prohlídky si prosím sjednejte předem na tel.: 734233998. Ochráníme Váš vůz před vandalismem a krádeží!


Prodej, eshop náhradních dílů pro automatické převodovky

Prodej, eshop náhradních dílů pro automatické převodovky

Jste majitel vozidla s automatickou převodovkou? Výhodný nákup náhradních dílů pro automatické převodovky můžete provést přes eshop firmy KAPS AUTOMATIC Kojetín. V e-shopu kaps-parts.com je na prodej více než 5000 součástek, veškeré běžné náhradní díly a kapaliny pro automatické převodovky nákladních, osobních a užitkových vozidel. Cenami jsme schopni konkurovat nejen firmám v České republice, ale i v Evropě. Rychlost doručení do 24 hodin. Většina náhradních dílů je skladem: - pro automatické převodovky pro osobní, nákladní, užitková, dodávková vozidla, zemědělské stroje, autobusy a jiná speciální vozidla - převodové oleje a kapaliny určené pro mechanické a sekvenční převodovky - ZF, Petro Canada, Mobil, Shell - nové nebo použité sady těsnění, lamel a rozvaděčů - nabízíme také revidované díly se slevou až 40% a revidované díly do převodovek výrobce ZF - hledáte ten správný díl pro vaši převodovku? Na e-shopu ji najdete ten správný náhradní díl podle: - typu převodovky - značky vozu - kity - soft parts - rozvaděče. Najdete nás mezi městy Kroměříž a Přerov.


Opravy automatických, mechanických, variátorových převodovek

Opravy automatických, mechanických, variátorových převodovek

Firma KAPS AUTOMATIC s.r.o. Kojetín zajistí opravy automatických i mechanických, variátorových převodovek. Údržba, servis je poskytován pro převodovky všech značek a typů aut: - převodovky opravujeme u osobních, užitkových a dodávkových automobilů i závodních vozidel - u nákladních vozidel se jedná především o automobily značky MAN, DAF, IVECO, SCANIA,TEDOM, BOVA, TATRA, AVIA, RENAULT, IRISBUS-KAROSA, SOR - opravujeme hydraulické převodovky i s elektronickou regulací a automatické elektronicky řízené, dále variátorové převodovky CTX, CVT, ECVT a mechanické převodovky se dvěma spojkami DSG nebo s elektro-hydraulickým ovládáním - zajistíme opravy u zemědělských strojů a autobusů jak z Evropské unie, USA i z Japonska - naší specialitou je oprava převodovek a diferenciálů drážních kolejových vozidel. Máme vysoce moderní diagnostiku pro zjištění všech závad a pro opravy převodovek používáme moderní stroje a technologií. Velkou roli při opravě hrají i naše letité zkušenosti v tomto oboru. Pomůžeme Vám rychle - většina zakázek je vyřízena do 5 pracovních dnů. Nabízíme ty nejlevnější náhradní díly v celé Evropě. Zajistíme a vyměníme převodové oleje a kapaliny pro mechanické a sekvenční převodovky. Naše provozovna je v Kojetíně necelých 15 km od Kroměříže a 30 km od Přerova.


Repase, opravy hydrodynamických a elektromagnetických měničů

Repase, opravy hydrodynamických a elektromagnetických měničů

Repase a opravy hydrodynamických a elektromagnetických měničů pro všechny typy osobních aut a dodávek zajistí firma KAPS AUTOMATIC s.r.o. Kojetín. Naše firma sídlí nedaleko města Kroměříž i Přerov. Služby v oblasti repasování hydrodynamických elektromagnetických měničů: - naši kvalifikovaní pracovníci odvádějí kvalitní práci v krátkých termínech - oprava je rychlá do 2-4 dnů - součástí základní repase je výměna těsnících, kroužků axiální podložky, ložiska, plovoucí lamely - pro opravu používáme moderních strojů a počítačů řízených automaty - nejdřív provedeme revizi měničů, což je nejdůležitější částí zprovoznění automatické převodovky - důležité je taky finální vyvážení měniče vyvažovacím strojem - nabízíme také poradenskou činnost v tomto oboru - nabízíme také náhradní díly pro repase hydrodynamických měničů.


Vánoční sleva na výměnu oleje 10% + načtení závad ZDARMA Kojetín

Vánoční sleva na výměnu oleje 10% + načtení závad ZDARMA Kojetín

Nyní Vám vyměníme olej se slevou 10% + nabízíme načtení paměti závad automatické převodovky ZDARMA. Platnost akce do 31.12.2013!!!


Renovace světlometů za svěží jarní cenu Kojetín, Kroměříž

Renovace světlometů za svěží jarní cenu Kojetín, Kroměříž

KAPS AUTOMATIC s.r.o. nabízí: - profesionální renovace světlometů za svěží jarní cenu 590Kč - profesionální renovace světlometů metodou Scratch-off ULTRA... Renovace neboli leštění světlometů nepatří pouze pro kosmetické úpravy, ale výrazně zvyšuje svítivost, což je obzvlášť důležité při snížené viditelnosti. Touto metodou je možné zrenovovat až 95 % světlometů do téměř původního stavu! Renovace provádíme pomocí nejnovější technologie, za své profesionální služby ručíme!


Profesionální chemie BG pro údržbu automatické převodovky a motoru

Profesionální chemie BG pro údržbu automatické převodovky a motoru

KAPS AUTOMATIC s.r.o. nabízí: BG 106 Rychlé cištení automatické prevodovky - rychlé cištení automatické prevodovky BG 310 ATC Plus kondicionér olejové náplne automatické prevodovky - kondicionér olejové náplne automatické prevodovky BG 110 MOA Unikátní multispektrální aditivum motorových oleju - unikátní multispektrální aditivum motorových oleju BG 109 Prípravek k navrácení puvodní komprese motoru - přípravek k navrácení původní komprese motoru BG 244 Výhradne pro dieselové motory - pro dieselové motory, obnovuje výkon vstrikovacího systému BG 328 Profesionální prípravek pro diferenciály s mezním trením - prípravek pro diferenciály s mezním trením BG 406 Odstranovac karbonových úsad - pro odstranení karbonových úsad ze škrtící klapky, sání, ventilu regulace otácek a EGR ventilu BG 708 Cistic Klimatizace - odstranení hnilobného a plísnového zápachu ze systému automobilové klimatizace BG 485 Battery Cleaner & Acid Detector - pěnový sprej, cistí kontakty akumulátoru a svorky od koroze a oxidace.


Opravy hydrodynamických měničů, náhradní díly do aut. převodovek

Opravy hydrodynamických měničů, náhradní díly do aut. převodovek

Nabízíme repase hydrodynamických měničů za skvělé ceny - www.kaps.cz A také náhradní díly do automatických převodovek. U vybraných dílů až 40% slevy. Nyní jsou k dispozici nově tyto převodovky: - DP0 - DSG - 62TE a další Více na www.kaps-parts.com


Revidované náhradní díly, opravy automatických převodovek Kojetín

Revidované náhradní díly, opravy automatických převodovek Kojetín

Nabízíme E-shop náhradních dílů – www.kaps-parts.com Slevy až 40% na našimi specialisty revidované díly Díly do převodovek výrobce ZF k dostání jako revidované za bezkonkurenční ceny Objednávky na www.kaps-parts.com nebo sales@kaps.cz Výměny olejových náplní a filtrů na počkání možnost objednávky online na www.kaps.cz Opravy automatických převodovek Zjišťování závad moderní diagnostikou Realizace oprav již do 5 pracovních dnů Specializace na variátorové převodovky (ECVT, CVT) Repase hydrodynamických měničů Opravy provádíme na moderních počítačem řízených automatech Finální vyvážení měniče Realizace oprav již do 2 pracovních dnů


Oleje do automatických převodovek Kojetín, Kroměříž

Oleje do automatických převodovek Kojetín, Kroměříž

Prodej, e-shop: - nabízíme oleje do automatických převodovek za skvělé ceny..


Čištění vozidel, mytí vozu, čištění interiéru Kojetín, Kroměříž

Čištění vozidel, mytí vozu, čištění interiéru Kojetín, Kroměříž

Nabízíme čištění vozidel za super ceny: - pro zákazníky KAPS čištění interiéru zdarma nebo sleva až 20% Interiér á 290 Kč: - luxování - ošetření a čištění plastů - čištění koberců suchou cestou. Exteriér á 430 Kč: - mytí vozu - leštění oken - pneu pryže. I. kategorie - Interiér zdarma Exteriér 20% sleva - oprava v hodnotě nad 40 000Kč II. kategorie - Interiér 20% sleva, Exteriér 20% sleva - oprava v hodnotě 20 000 - 40 000Kč III. kategorie - Interiér 10% sleva Exteriér 10% sleva - oprava v hodnotě pod 20 000Kč (výměny oleje, drobné opravy, odběr náhradních dílů) Ceny jsou uvedeny bez DPH.