Sběratelství a výkup starožitných náramkových a kapesních hodinek i nástěnných hodin

Výkup hodinek a sběratelských předmětů

Sběratelství a výkup starožitných náramkových a kapesních hodinek i nástěnných hodin

25letá sběratelská vášeň, zaměřená především na hodinky a hodiny z období socialismu, ale i na starožitné hodinky a hodiny v retro a vintage stylu, podnítila vznik webových stránek výkuphodinekopava.cz, které vám mohou být inspirací, jaké typy funkčních i nefunkčních hodinek a hodin mohu od vás vykoupit.

Obec Dolní Domaslavice
Obecní úřad Dolní Domaslavice


Č.p. 4, Dolní Domaslavice 739 38
Obec Dolní Domaslavice.
Obec leží na pravém břehu Žermanické přehrady, je hojně navštěvována rekreanty, kteří mají možnost využít
příjemného prostředí ke koupání, surfování, projížďkách na lodičkách a také rybolovu.
V současné době má obec rozlohu 738 ha a 1170 trvale žijících obyvatel, tento počet neustále roste vzhledem k velmi rozsáhlé výstavbě.
Obec vznikla na přelomu 13. a14. století. První zmínka je z doby kolem 1305, kde se objevují Dolní Domaslavice v soupisu biskupských desátků. V době vrcholného feudalismu tvořily správně obojí Domaslavice jako Horní i Dolní jednu vesnickou obec. Dnešní podobu dostaly Dolní
Domaslavice v roce 1957 kdy byla vybudována přehrada Žermanice. Tímto patří obec k nejstarším v okolí Žermanické přehrady, která vznikla z velké části zatopené původní obce. Dolní Domaslavice se svou slezskou
zástavbou jsou zasazeny do podhůří Beskyd a jsou známy velmi vřelým vztahem slezského barda Petra Bezruče
k této obci k její historii i jejím obyvatelům. Národopisný památník umístěný v budově obecního úřadu zachycuje historii s nelehkým životem zdejších obyvatel, který popsal a archivoval náš písmák Jan Skarka.
Příznivci sportu mohou využít místní tenisové a fotbalové hřiště. V zimním období je možno sportovat v nově rekonstruované tělocvičně základní devítileté školy, která je spádovou školou i pro děti okolních obcí. Poskytuje vzdělání dětem od 1. do 9. třídy a mateřská škola a školní
družina je její součástí. V obci je i ordinace praktického lékaře. Mezi již tradiční akce v obci patří hasičská soutěž O putovní pohár Dolních Domaslavic v hasičském útoku a
nově oblíbená noční soutěž v tomto hasičském klání.
V létě jsou to tradiční noční karnevaly, kde si návštěvníci rekreačních zařízení a chat mohou zatančit za doprovodu tanečních skupin. Tábořiště U Rybárny je připraveno
přijmout až dvě stě stanů a karavanů.
Náročnější návštěvníci mohou navštívit:
- Newport Ranch, nabízí ubytování v pokojích s vlastním
sociálním zařízením, domácí kuchyní, vyjížďky v bryčce,
výuky jízdy na koni pro začátečníky i pokročilé
Penzion Pohoda:
- možnost ubytování v klidném prostředí.
Rekreační středisko Žermanka nabízí občerstvení i s kuchyní Pohostinství „Jardův Šenk“ nabízí bohatý sortiment nealkoholických nápojů i piva.

Produkty
  • státní správa, úřady a magistráty, instituce a organizace, obecní samospráva, zastupitelství krajů a měst


Související články
Ovocné a bylinkové medy: sladká chuť přírody

Meduška

Ovocné a bylinkové medy: sladká chuť přírody

Máte rádi med? Pokud ano, pak jste na správném místě. Med je nejen výborným sladidlem, ale také zdravou potravinou, která obsahuje mnoho vitamínů, minerálů, enzymů a antioxidantů. Med má také léčivé účinky, například pomáhá při nachlazení, kašli, angíně nebo zánětech. A co teprve, když do něj přidáte něco nového a zajímavého! Zkusili jsme pro vás zkombinovat náš vlastní med s ovocem nebo bylinkami a vytvořili jsme originální a lahodné pochoutky, které potěší nejen každého milovníka medu.


Uhelné sklady a kovošrot

PÁBLOVI - UHELNÉ SKLADY A KOVOŠROT

Uhelné sklady a kovošrot

Blíží se zima a vy ještě nemáte doma potřebné palivo? Chtělo by to uhlí, dřevo i písek? V tom případě je čas představit vám uhelné sklady, které mají všeho dostatek a ještě i něco navíc. V případě, že vám v domácnosti nebo ve firmě překáží staré železo, tak rovněž se můžete obrátit na uhelné sklady. A které takové rozmanité služby poskytují? Firma PÁBLOVI – uhelné sklady a kovošrot se sídlem v Jaroměři.


Nová prodejna krbů, designových a kanadských kamen, kotlů a příslušenství v Prostějově

Kominictví Marek Švécar

Nová prodejna krbů, designových a kanadských kamen, kotlů a příslušenství v Prostějově

Kominictví Marek Švécar je renomovaná firma, která se zabývá všemi kominickými pracemi, službami a nově pro své zákazníky rozšířila prodejnu krbů v Prostějově na dvě patra, kde nabízí krby, kamna, kanadská a designová kamna. Tím se stala největší prodejnou tohoto sortimentu na Moravě. Dále nabízí nerezové komíny, vložky a kouřovody, příslušenství ke kamnům, stavebnicové komíny, kotle na pevná paliva, pelety a plyn od firmy Defro.


Bezpečnostní a kamerové systémy

ELMONT GROUP, a.s.

Bezpečnostní a kamerové systémy

Bezpečnostní a kamerové systémy jsou důležitou součástí ochrany majetku a osob. V dnešní době, kdy se zvyšuje počet krádeží, vandalismu a násilí, je potřeba mít kvalitní a spolehlivé řešení, které zajistí prevenci, detekci a identifikaci pachatelů. Firma ELMONT GROUP, a.s. je předním dodavatelem bezpečnostních a kamerových systémů na českém trhu. Zaměřuje se na individuální potřeby každého zákazníka a navrhuje optimální řešení, které splňuje jeho požadavky a rozpočet.