Stavební bytové družstvo Přerov


Kratochvílova 41, Přerov 750 02
Stavební bytové družstvo Přerov vám zajistí pronájem nebytových prostor a kanceláří v centru Přerova a na Předmostí. Díky silné tradici a pevného postavení se naše družstvo také zaměřuje na správu a údržbu nemovitostí včetně výstavby bytových objektů a garáží. Jsme spolehlivým partnerem pro vaše bydlení!

Pronájem v centru Přerova a na Předmostí:
- nebytové prostory
- kanceláře
- volné místnosti
- venkovní hala
- sklad včetně nákladního výtahu a rampy
- bytové objekty a garáže.

Havarijní služba:
- voda, topení a plyn
- výtahy
- poruchy elektrického proudu
- veřejné rozvody vody a kanalizace.

Také zajistíme veškeré topenářské a vodoinstalatérské služby.

Montáž, opravy, revize a zkoušky:
- vyhrazených zdvihacích, plynových a elektrických zařízení
- montáž měřidel
- technicko-organizační činnost v oblasti požární ochrany.

Mezi naše další služby také patří:
- zpracování dat, služby databank a správa sítí
- realitní činnost
- správa a údržba nemovitostí
- provádění a organizace výstavby bytových objektů a garáží do vlastnictví družstva (tyto objekty jsou také pronajímány i nečlenům družstva).

Provozovny Stavebního bytového družstva Přerov:
Provozně technický úsek Přerov - Předmostí
- Teličkova 40, 751 24 Přerov
- tel.:581 292 211

Odloučené pracoviště Lipník nad Bečvou
- Zahradní 1249, 751 31 Lipník nad Bečvou
- 581 771 592 Radašová Dáša.

Další produkty a služby
  • zprostředkování pronájmu bytových prostor, nabídka nebytových prostor, převod nemovitostí, dlouhodobý pronájem nemovitostí
  • správa bytů a kanceláří, úklidové služby, údržba objektů, provoz nemovitostí
  • správa družstevních domů, evidence družstevních bytů, pronájem družstevních bytů, odprodej družstevních bytů
  • slaboproudé a silnoproudé elektromontáže, rekonstrukce elektroinstalací, montáže telefonních linek, elektrické rozvody, elektrorevize
  • projektování plynovodů, montáže plynovodů, montáže plynoinstalací, instalace plynových systémů, opravy plynovodů, údržba plynových sítí, revize plynových zařízení
  • instalace rozvodů tepla, instalace lokálního vytápění, instalace etážového vytápění, instalace ústředního vytápění, instalace dálkového vytápění, instalace podlahového vytápění
  • průmyslové rozvody vody, vodoinstalace rekonstrukce, instalace kanalizace, rekonstrukce bytových jader, instalatér voda
  • počítačové služby, programovací služby, instalace operačních systémů, zálohování dat, obnova ztracených dat, zrychlení PC systému, výměna komponentů počítače
  • manipulační technika, technika pro sklady, jeřáby a zdvihací technika

Myčky, pračky a sušičky prádla značky MIELE z Uničova.

Myčky, pračky a sušičky prádla značky MIELE z Uničova

Vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování daňových přiznání.

Vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování daňových přiznání

Související články
Revize elektronických zařízení v domech, bytech, firmách i skladech

RUDOLF LANGER s.r.o.

Revize elektronických zařízení v domech, bytech, firmách i skladech

Elektrická zařízení ve všech objektech musí odpovídat platným normám. Je třeba je udržovat v takovém stavu, aby neohrožovaly zdraví osob či majetek. Elektronická zařízení se ověřují pomocí revizí, jejichž hlavním cílem je vyhodnotit stav zařízení z hlediska bezpečnosti. Společnost RUDOLF LANGER s.r.o. se zabývá kompletními službami v oblasti energetiky, provádí elektromontáže i revize elektrických zařízení.


Projektová dokumentace – silnoproud, slaboproud, měření a regulace

AZ elektroprojekce s.r.o.

Projektová dokumentace – silnoproud, slaboproud, měření a regulace

AZ elektroprojekce s.r.o. se zaměřuje na silnoproud, slaboproud, rozvody elektrické energie a na měření a regulaci. O jaké činnosti se tedy jedná? Jde o projekční a inženýrské činnosti v oboru elektro.


G-VIEW znamená snadnou orientaci v digitálních mapách

G-VIEW

G-VIEW znamená snadnou orientaci v digitálních mapách

Sofistikovaný software pro prohlížení digitálních map usnadňuje práci mnoha profesím. Pomáhá zejména pozemkovým úřadům, realitním kancelářím i správcům sítí. Program G-VIEW je jednoduchý z hlediska obsluhy, ale náročný ke svému výkonu.


Pravidelné kontroly plynových a tlakových zařízení vám nařizuje sám zákon

THERMATIC

Pravidelné kontroly plynových a tlakových zařízení vám nařizuje sám zákon

Plynová a tlaková zařízení jsou nezbytnou součástí domácností, firem, bytových družstev, škol a dalších objektů. Jsou velmi důležité a nepostradatelné, mohou být ale i velmi nebezpečné. Správné a bezpečné používání těchto zařízení se neobejde bez pravidelných revizí a kontrol od zkušeného Jana Nohavy.


Další produkty a služby
Pronájem nebytových prostor a kanceláří | Přerov, Předmostí u Přerova

Pronájem nebytových prostor a kanceláří | Přerov, Předmostí u Přerova

Sháníte výhodný pronájem nebytových prostor nebo pronájem kanceláří ve městě Přerov nebo jeho okolí? Obraťte se na Stavební bytové družstvo Přerov. Přinášíme vám nebytové prostory a kanceláře k pronájmu za velmi výhodných podmínek. Ať už si chcete zřídit kancelář v centru Přerova nebo sháníte vhodné prostory pro sklad vaší firmy, pomůžeme vám najít vhodné prostory. Nebytové prostory a kanceláře pronajímáme přímo v centru Přerova. Využít můžete všechny výhody, které vám město nabízí. Pokud ale nechcete být přímo v centru dění, můžete využít pronájem nebytových prostor a pronájem kanceláří v Předmostí u Přerova. I zde vám totiž nabízíme atraktivní nebytové prostory, které skvěle poslouží jako sklady, výrobní haly či logistická centra. Pronájem nebytových prostor a kanceláří od naší společnosti pro vás bude výhodný po všech směrech. Zajišťujeme totiž i další podpůrné služby pro všechny nájemníky. V případě vašeho zájmu se postaráme o dlouhodobou správu nemovitosti, revize a údržbu plynových zařízení i požární ochrany. Problém pro nás ale nejsou ani montáže a opravy v oboru topenářství, vodoinstalatérství či elektroinstalací. Uvažujete i vy i pronájmu nebytových prostor či kanceláří v Přerově? Obraťte se na nás. Rádi vám dáme aktuální informace o aktuálně nabízených objektech a se vším vám poradíme.


Pronájem nebytových prostor a kanceláří Přerov

Pronájem nebytových prostor a kanceláří Přerov

Hledáte pronájem nebytových prostor nebo kanceláří v centru Přerova a na Předmostí? Obraťte se na Stavební bytové družstvo Přerov, které vám poskytne informace o pronájmu těchto prostor. Nebytové prostory a kanceláře volné k pronajmutí na adrese: Kratochvílova 43 - přízemí-místnost 25m2, I.patro-místnost 25,85m2, I.patro-místnost 30,69m2 - kontakt Mgr. Drah. Dučáková, tel.:581706640, 728147496, email:ducakova@sbdprerov.cz Předmostí, Teličkova 40 - venkovní hala 68m2, sklad včetně nákladního výtahu a rampy 38m2, kancelář I.patro 15m2, kancelář II.patro 11m2, 16,25m2 nebo 15,20m2 - kontakt Vladimír Jůza, tel.:581211565, 581292212, email:juza@sbdprerov.cz Pokud máte zájem o více informací pak nás neváhejte kontaktovat.


Správa, údržba bytových, nebytových prostor Přerov

Správa, údržba bytových, nebytových prostor Přerov

STAVEBNÍ BYTOVÉ DRUŽSTVO PŘEROV poskytuje správu a údržbu bytových i nebytových prostor v okrese Přerov - vodoinstalatérské, elektroinstalační, plynařské a topenářské práce - opravy výtahů - pronájem bytových i nebytových prostor, garáží - výstavba bytových objektů, garáží - revize, zkoušky zdvihacích, plynových zařízení - organizační činnost v oblasti požární ochrany - správa, údržba nemovitostí - havarijní služby.


Stavební bytové družstvo Přerov

Stavební bytové družstvo Přerov

STAVEBNÍ BYTOVÉ DRUŽSTVO PŘEROV poskytuje služby: - pronájem bytových objektů, garáží - výstavba bytových objektů, garáží - revize, zkoušky zdvihacích, plynových zařízení - organizační činnost v oblasti požární ochrany - správa, údržba nemovitostí - havarijní služby.