PRECHEZA a.s.


nábř. Dr. Edvarda Beneše 1170/24, Přerov - Přerov I-Město 750 02

Výroba, export, prodej:
- titanová běloba PRETIOX
- železité pigmenty (červené FEPREN, žluté, hnědé, černé)
- kyselina sírová
- bílý sádrovec PREGIPS
- tmavý sádrovec PRESTAB
- zelená skalice
- chemikálie pro zemědělství MONOSAL.
Prostřednictvím firmy KEMIFLOC a.s.:
- flokulant na čištění odpadních vod
- zelená skalice.

IČ: 26872307
DIČ: CZ26872307
Okres: Přerov
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 501 - 1000 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Ivo Hanáček

Titanová běloba, železité pigmenty

Titanová běloba, železité pigmenty

Výroba, export, prodej: - titanová běloba PRETIOX - železité pigmenty (červené FEPREN, žluté, hnědé, černé) - kyselina sírová - bílý sádrovec PREGIPS - tmavý sádrovec PRESTAB - zelená skalice - chemikálie pro zemědělství MONOSAL. Prostřednictvím firmy KEMIFLOC a.s.: - flokulant na čištění odpadních vod - zelená skalice. Maloobchod, prodej: - bílý sádrovec PREGIPS - tmavý sádrovec PRESTAB. Prostřednictvím firmy PRECOLOR, a.s.: - titanová běloba PRETIOX - železité pigmenty (červené FEPREN, žluté, hnědé, černé) - chemikálie pro zemědělství MONOSAL - kyselina sírová.Další produkty a služby
  • prodej průmyslových chemikálií, bazénová chemie, čisticí chemické přípravky, chemická rozpouštědla
  • posypové materiály pro zimní údržbu, posypová sůl, chemické minerální hnojiva, distribuce mletého vápence

Biogen Praha, s.r.o. Molekulární biologie a genetika Praha

Související články
Distribuce a logistika chemikálií
Distribuce a logistika chemikálií

Na trhu je široký výběr chemikálií v podobě kapalné i pevné. Jedná se o sortiment českých, evropských i světových výrobců na různé využití. Nejen kvalitu těchto produktů, ale také odborné poradenství a další služby vám poskytne firma Chem Logistic, s.r.o. se sídlem v Pardubicích.


Jak odsířit bioplyn? Vyzkoušejte impregnované aktivní uhlí
Jak odsířit bioplyn? Vyzkoušejte impregnované aktivní uhlí

Bioplynové stanice se těší řadě výhod. Vyrábí bioplyn z dostupného biologického odpadu, a ten poté využívají na výrobu elektřiny, tepla i k pohonu dopravních prostředků. Bioplynové stanice se však musí potýkat i s nepříjemnostmi v podobě sulfanu obsaženého v bioplynu. Ten totiž vede ke korozi plynových motorů, které jsou součástí kogeneračních jednotek. A jak se dá proti tomu bojovat? Účinným řešením je impregnované aktivní uhlí, jež téměř dokonale odsíří bioplyn.


Dodavatel přírodního i syntetického kaučuku a latexu
Dodavatel přírodního i syntetického kaučuku a latexu

Firma Centrotrade s celosvětovým působením patří mezi významné dodavatele přírodního i syntetického kaučuku a latexu. Díky svému zastoupení v České republice je schopna dodávat kvalitní materiál pro potřeby gumárenských a dalších firem. Je dodavatelem všech typů přírodního kaučuku a latexu pocházejících z různých koutů světa.


RESORBENT- DODAVATEL  NAUHLIČOVADEL ŠPIČKOVÉ KVALITY
RESORBENT- DODAVATEL NAUHLIČOVADEL ŠPIČKOVÉ KVALITY

Slévárenské slitiny prošly velmi dlouhým vývojem v řádu tisíců let, během kterého prodělaly významné kvalitativní změny. V současnosti představují rozsáhlou oblast materiálů, které mají širokou škálu mechanických, technologických a užitných vlastností. Největšími spotřebiteli slévárenských slitin a odlitků z nich vyrobených, jsou zejména strojírenství, automobilový a letecký průmysl, ale i lékařství, které používá některé speciální slitiny pro výrobu odlitků technologií přesného lití (kloubní a zubní protetika). Pro výrobu odlitků se používá celá škála slitin, od slitin železa, zastoupené litinami a ocelemi na odlitky, až po slitiny neželezných kovů.