VÁHALA a spol.sr.o.


náměstí Míru 97, Hustopeče nad Bečvou 753 66

Výroba a prodej masných a lahůdkářských výrobků :
- masné speciality
- formované šunky
- pečené výrobky
- aspikové výrobky
- saláty a pomazánky

IČ: 13643819
DIČ: CZ13643819
Okres: Přerov
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 101 - 500 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Robert Váhala

Poctivé masné, uzenářské výrobky s vysokým podílem masa z Moravy

Poctivé masné, uzenářské výrobky s vysokým podílem masa z Moravy

Firma Váhala a spol. s r. o. se může pyšnit rodinnou tradicí poctivého řemesla. Vyrábí masné a uzenářské výrobky s vysokým podílem masa, speciální masné produkty a šunky bez přidaných separátů, sóji, mouky či jiných náhražek. Originalita, poctivá výroba a tradice – to je Váhala a spol. s r. o.. Produkty od Váhaly znají nejen zákazníci na českém trhu, ale také v zahraničí. Chcete nakupovat čerstvé, poctivé a kvalitní uzeniny? Nakupujte masné a uzenářské výrobky od Váhaly! Výroba a prodej masných a lahůdkářských výrobků : - masné speciality - tradiční výrobky - salámy - Gothajský salám, Radegast, lázeňský, Valašský speciál, … - šunky - Bambini šunka, dušená šunka, myslivecká, Sissi, šunka mandolína, … - vařené výrobky – Hustopečská játrovka, tlačenka, Zlatá paštika - masné výrobky vysoký obsah masa - párky, klobásy, špekáčky - uzená masa - Váhalova slanina - tradiční výrobky - bůček, klobása, pečeně, plecko od Váhalů - pečené výrobky - aspikové výrobky - saláty a pomazánky - bezlepkové produkty – produkty bez lepku vhodné pro celiaky. Ochutnejte to nejlepší - Originál Váhalova šunka s tenkým tukovým krytím či Váhalova slanina s velkým podílem masa. Vychutnejte si z pestré nabídky Váhalových produktů a masných výrobků. Uvidíte, že nebudete litovat.Další produkty a služby
  • masné a zvěřinové výrobky, uzenářská výroba, řeznictví a uzenářství, vepřové škvařené sádlo

Naše společnost podniká v oblasti autobusové a zájezdové dopravy. Nabízíme moderní autobusy s vysokým standardem služeb. Zaměstnáváme pouze zkušené řidiče s mnohaletou praxí. Svařte Vaši dovolenou do našich rukou!

Související články
Catering na oslavy, rauty, párty, svatby, narozeninové mejdany, večírky
Catering na oslavy, rauty, párty, svatby, narozeninové mejdany, večírky

Hledáte dodavatele jídla a pití na různé narozeninové párty, svatby, večírky, pro raut či pro jinou běžnou oslavu? Využijte našich služeb, Řeznictví Lukáš Gebauer s.r.o. Zajistíme profesionální catering v Opavě a okolí. V rámci našich služeb dodáme také párty stany pro venkovní akci, obsluhu i veškeré vybavení. Půjčujeme talíře, příbory, sklenice, hrnce i vše ostatní.


Kvalitní pečená, uzená a grilovaná masa a ostatní speciality
Kvalitní pečená, uzená a grilovaná masa a ostatní speciality

Řeznictví a uzenářství je našim koníčkem již od nepaměti. Stále se však zlepšujeme a vyvíjí se i naše výroba. Ovšem jsou i takoví lidé, kteří do našich základních prodejen, které máme v obci Otice a také v Opavě, části Kylešovice, chodí velice rádi na klasické a poctivé výrobky, které už roky mají rádi.


Pečené speciality, možno objednávat online přes e-shop s osobním odběrem v Ostravě Petřkovicích
Pečené speciality, možno objednávat online přes e-shop s osobním odběrem v Ostravě Petřkovicích

Také Vám v oblasti pečených specialit a jiných uzenin občas chybí klasický a tradiční postup? Přírodní a plná chuť, stejně tak, jako tomu bývalo v minulosti, kdy se ještě tolik žádné jídlo nešidilo a nepřidávalo se do něj samých éček a dalších konzervantů.


Velkoobchod bezlaktózové mléčné výrobky - Znojmo, Moravský Krumlov, Moravské Budějovice
Velkoobchod bezlaktózové mléčné výrobky - Znojmo, Moravský Krumlov, Moravské Budějovice

Máte rádi mléčné výrobky? Specialistou na mlékárenské výrobky, uzeniny a masné výrobky je firma JIMA - SPOL, s.r.o., která nově zajišťuje také velkoobchod pro bezlaktózové mléčné výrobky. Alergie na laktózu, která se běžně vyskytuje v mléčných výrobcích, je v dnešní době poměrně rozšířená. Proto jsou zde bezlaktózové produkty značky delacto, které vám přivezeme až na prodejnu.