Josef Hofman
Nikol Weber KG


Sirkova 321, Kdyně 345 06

Obchodní zastoupení německého výrobce průmyslových nití a přízí.
Vyrábíme nitě na čajové sáčky (pro balicí stroje IMA, Teamac, Maisa, H+S, Teepack, Tecnomeccanica, Fuso, Tsubakimoto Kogyo atd.), vázací provázky pro výrobky masné, uzenářské a řeznické, kabelové příze trhací, výplňové, fixační, značkovací, identifikační (potisk dle VDE),
jádrové výplňové nitě ocelových lan, kabelů či provazů, bandážovací nitě pro vázání vinutí elektromotorů, suché a olejované šicí nitě na sešívání pytlů a obalových materiálů, příze k odvzdušnění pneumatik (bavlněné i polyesterové), vyplétací příze pro výrobu hadic (zahradních, tlakových), šicí nitě k výrobě vaků, popruhů, příze pro výrobu mopů, provázky na papírové tašky, visačky a etikety, šňůrky k obšívání reklamních vlaječek, provázky pro výrobu hraček (JoJo, tahací šňůrky) atd.

IČ: 64405150
DIČ: CZ6806210312
Okres: Domažlice
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: neudáno

Další produkty a služby
  • netkané textilie, filtrační a nepromokavé tkaniny, okenní síťovina, kašírované plachtoviny, jutové látky


Související články
Společnost KARPJAK letos slaví 25. výročí
Společnost KARPJAK letos slaví 25. výročí

Firma KARPJAK nám letos svým 25. výročím připomene, že má opravdu dlouholetou tradici. Zabývá se totiž knihařstvím, brašnářstvím, šitím plachet a výrobou ochranných měchů. Právě knihařství se dá označit za řemeslo středověku. Tehdy se totiž začal používat papír a knihtisk. Tento obor však díky firmě KARPJAK nezanikl, a proto se s ním můžete i v dnešní době setkat.


Výroba a dodávka konopné izolace
Výroba a dodávka konopné izolace

Kvalita prostředí, ve kterém bydlíte nebo pracujete, závisí také od použitých materiálů na jednotlivé stavební a další prvky. Třeba v případě tepelné izolace zajisté uvítáte možnosti, které jsou nejen kvalitní a splní svůj záměr, ale také vyhovující vašemu zdraví. O takovou izolaci se s přehledem a vysokou odborností a profesionalitou postará firma KOBE-cz s.r.o.


Pytle pro balení brambor
Pytle pro balení brambor

Sháníte pytle pro balení brambor? Malé či velké? V tom případě jakékoli pytle na brambory zajistí firma FOKUS-H s.r.o., která prodává nejenom sortiment pytlů na brambory, ale také motouzy, plachty, igelitové, papírové a jutové pytle či další různé typy a velikosti pytlů.


Izolace z přírodních vláken – konopí, bavlna, juta, len, ovčí vlna
Izolace z přírodních vláken – konopí, bavlna, juta, len, ovčí vlna

Když se řekne izolace, tak představy většiny z nás zřejmě míří k izolacím, jako je polystyrén, minerální vata a podobně. Ale napadlo vás, že existují izolační materiály vyrobené z přírodních vláken, jako jsou konopí, len, ovčí vlna, bavlna nebo juta? Tak si představte, že opravdu existují. Když se podíváme do minulosti, tak přírodní materiály byly při stavbách používané běžně a tak není vůbec na škodu, že se opět vracejí. Přinášejí nejen skvělé izolační a další vlastnosti, ale také podporují zdravé životní prostředí a odbourávají nepříznivý ekologický dopad. A s takovými materiály pracuje i společnost KOBE-cz s.r.o.