Josef Jelínek
Jelinek-MDT


Za dráhou 771, Velký Osek 281 51
Telefon: +420 321 795 024

Firma Josef Jelínek–MDT se zabývá výrobou komponentů a montážních dílů pro transformátory. Dodáváme kompletní osazení transformátorů upevňovacími díly. Vyrábíme velké
upevňovací díly pro kV trafa, vývody a propojovací díly, lišty pro svorkovnice a svařence pro transformátory, dále díly pro silové rozvaděče a to včetně montáží Cu výzbroje. Zaměřujeme se na domky pro transformátory, díly pro kolejová vozidla, dále nabízíme obráběné díly, řezání laserem, vodním paprskem s následnou povrchovou úpravou. Zpracováváme Fe, Cu, Al, mosaz, nerezový materiál či izolační desky řezáním na požadované rozměry.
Naše provozovna disponuje moderním technologickým vybavením, díky kterému jsme schopni nabídnout širokou škálu sortimentu a provedení dílů dle specifických požadavků zákazníků.

Výroba:
- díly pro transformátory: domky pro transformátory, lišty pro svorkovnice, svařence, upevňovací díly, vývody a propojovací díly, velké upevňovací díly pro kV trafa.
- jádra transformátorů
- silové rozvaděče
- díly pro kolejová vozidla.

Činnost, kovovýroba:
- CNC obrábění
- CNC lisování
- CNC dělení materiálu
- soustružení
- frézování
- lisování
- svařování, pájení
- řezání laserem a vodním paprskem
- povrchové úpravy: zinkování, cínování, stříbření, niklování
- lakování
- řezání plastů
- zpracování izolačních plastů.

Naše firma působí na trhu od roku 1996, náš sortiment výrobků jsme schopni nabízet i zákazníkům v Německu a Rakousku. Garantujeme krátké dodací termíny, kvalitu a přiměřené ceny. Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat, najdete nás na adrese Za dráhou 771, Velký Osek.

IČ: 62484168
DIČ: CZ7211230774
Okres: Kolín
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Josef Jelínek

Telefon:
+420 321 795 024
+420 723 810 419
+420 720 962 554
+420 602 524 565

Email:
jelinek@jelinek-mdt.cz

Web:

www.ceskaporadna.cz
Kontaktní osoby:
Josef Jelínek
funkce: majitel
tel: +420 723 810 419
email: jelinek@jelinek-mdt.cz

Lucie Javůrková
funkce: nákup
tel: +420 602 524 565
email: nakup@jelinek-mdt.cz

Kateřina Moučková
funkce: obchod
tel: +420 720 962 554


GPS: 50°5′49.52″ N, 15°11′46.12″ E

QR kód firmy Josef Jelínek Jelinek-MDT

Regulační a řídící systémy pro oblast topení, chlazení, větrání a klimatizace z produkce švýcarské firmy Fr Sauter AG

Velkoobchodní a maloobchodní prodej s textilní galantérií a bytovým metrovým textilem.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Firma VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o. představuje elektronické a elektromechanické komponenty, nejnovější je jistič ESX10-S s volně nastavitelnou hodnotou proudu

VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o.

Firma VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o. představuje elektronické a elektromechanické komponenty, nejnovější je jistič ESX10-S s volně nastavitelnou hodnotou proudu

Zprostředkují součástky pro aplikace v průmyslové automatizaci, v energetice, v telekom a medicínské technice, v dopravní a vojenské technice nebo pro fotovoltaické a solární elektrárny. Jejich hlavní činnosti v tomto oboru v posledních letech jsou napájecí zdroje AC/DC, měniče DC/DC, invertory DC/AC, spínače, switche, jističe a mnoho dalšího.


Šnekové a kuželové převodovky, transformátory, axiální ložiska i technické plasty skvělé kvality

STAPI - Stanislav Pípal s.r.o.

Šnekové a kuželové převodovky, transformátory, axiální ložiska i technické plasty skvělé kvality

Sháníte transformátory, převodovky, technické plasty, filtrační prvky a podobně? Obraťte se na nás. Firma STAPI – Stanislav Pípal, s.r.o., nabízí kvalitní a precizně zpracované produkty z oblasti plastů, filtrace, transformátorů, ložisek, převodovek a dalších výrobků.


Tlakové zkoušky, proplachování a dezinfekce vodovodního potrubí - zkušenosti s použitím přístroje REMS MULTI - PUSH

REMS Česká republika s.r.o.

Tlakové zkoušky, proplachování a dezinfekce vodovodního potrubí - zkušenosti s použitím přístroje REMS MULTI - PUSH

Evropskou normu EN 806-4 berou u nás mnozí stále na lehkou váhu. Norma se týká ve velké míře i vodovodních potrubí uvnitř budov, tedy i bytových domů. Zahrnuje nejen dodavatele vody, ale i správce a vlastníky bytů. V praxi je po každém zásahu do vodovodních potrubí (rekonstrukce bytového jádra, budovy, nebo po dokončení stavby), povinností provozovatele vodovodní potrubí podrobit tlakové zkoušce a bezprostředně před uvedením potrubí do provozu toto vodovodní potrubí propláchnout pitnou vodou a případně ho dezinfikovat. Zajímalo nás, jaké jsou od zavedení nové normy na podzim 2010, zkušenosti z praxe.


Povrchové úpravy kovů, kamene, cihel a dalších materiálů

ELNA-renovace s.r.o.

Povrchové úpravy kovů, kamene, cihel a dalších materiálů

Hledáte způsob jak nechat nějakou věc zrenovovat? Potřebovali byste pro svou věc dokonalou povrchovou úpravu? V tom případě se obraťte na opravdové odborníky v tomto oboru. Firma ELNA-renovace s.r.o. se specializuje na povrchovou úpravu a to u různých druhů materiálů. Provádí pískování, tryskání suchým ledem, metalizaci, nástřik i nátěr.