HEBR-obchod-služby, s. r. o.


Míru 14, Třinec 739 61

Prodej:
- barvy
- omítky
- akrylátové fasádní nátěry
- interiérové nátěry
- veškeré natěračské příslušenství
- nátěrové hmoty na fasády, interiéry, dřevo i kov různých kvalit
- zateplovací nátěry a stěrky

Služby:
- tónování barev

Půjčovna:
- nářadí
- lešení

IČ: 25853252
DIČ: CZ25853252
Okres: Frýdek-Místek
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč

Barvy, laky|Třinec, prodej a míchání barev

Barvy, laky|Třinec, prodej a míchání barev

Barvy a laky v Třinci nakoupíte u firmy HEBR-obchod-služby, s.r.o. Náš příjemný odborný personál s bohatou praxí Vás rád seznámí s různými možnostmi jak vykouzlit krásné a funkční prostředí vašeho interiéru či nové fasády. Na počkání namícháme jakékoliv množství z výběru mnoha tisíc odstínů. V naší specializované prodejně můžete zakoupit vápnem na bílení počínaje (které umíme i tónovat) přes klihové, dispersní, akrylátové, vinylové, silikátové, zateplovací a další interiérové nátěrové hmoty. Pro likvidaci plísní v bytě či na fasádě nabízíme širokou škálu chemických, chlórových i bezchlórových přípravků. Bio Repel je biologický zdravotně nezávadný přípravek, který umí spolehlivě zlikvidovat plísně v domácnosti. Fasády můžete našimi materiály natřít, omítnout, zateplit i sanovat. Zateplovaní systémy výrobců HET a lUB mají certifikáty odpovídající evropským normám. Pro povrchovou úpravu soklů máme širokou nabídku mozaikových omítek. Velkým problémem mnoha rodinných domů je vzlínající vlhkost skrz porušenou vodorovnou izolaci. Přípravky v našem sortimentu dokáží zastavit vzlínání. Případně dokážeme mokré zdivo sanovat. Sanační omítka dokáže zdivo vysušit aniž by byla poškozena povrchová úprava. Umíme ochránit i dřevěné konstrukce, obklady či podlahy, také korkové jak v interiéru tak i v exteriéru velmi kvalitními materiály za příznivou cenu. Také u nás naleznete nátěry na železné, pozinkované, hliníkové, nerezové, měděné, keramické, plastové ajiné podklady. Pro tyto účely tónujeme dvousložkové, polyuretanové, samozákladové, syntetické i vodou ředitelné emaily. Vybrat si můžete ze široké škály výrobců a kvality. Prodávané značky Het, Jub, Remmers, Dulux, Xyladecor, Eternal, Colorlak, Barvy a laky Hostivař, Maxitherm, TK Therm, Colortap, Izolux, Lučební závody Kolín, Spokar, Vala, Štorch, Kubala, Stříkací technika Graco, Wagner, Flex, Sebald, HG čistící prostředky.Další produkty a služby
  • ruční elektrické nářadí, dílenské nářadí, profi nástroje, pásové brusky, domácí kutilství, aku vrtačky
  • práškové nátěrové hmoty, barvy na dřevo, barvy na kov, univerzální ředidla, míchání fasádních barev
  • fasádní lešení, pojízdné lešení, modulové lešení, schodišťové věže, pracovní montážní plošiny
  • dodávky nátěrových hmot, průmyslové antikorozní nátěrové hmoty, široký sortiment malířských potřeb

Miroslav Novotný

Související články
Zahradní technika na Agro-centrum.cz: Internetový ráj pro zahrádkáře
Zahradní technika na Agro-centrum.cz: Internetový ráj pro zahrádkáře

Je zahrada vaší vášní? Staráte se rádi o květiny a plodiny? Myslíte si, že nejlepší pocit zažijete při pohledu na krásně udržovanou, rozkvetlou a harmonickou zahradu? Pak je pro vás tím pravým místem k nákupu eshop Agro-centrum. Náš sortiment lesní, zahradní techniky a zahrádkářských potřeb vám dopomůže k vytvoření zahrady přesně podle vašich představ.


Ochraňte svou fasádu proti sprejerům
Ochraňte svou fasádu proti sprejerům

Graffiti, pro mladé lidi velká zábava. Předhánějí se, kdo nakreslí hezčí a originálnější obrázek. Jako kdyby si tím značkovali své území, ovšem velice často přitom nedbají na soukromé vlastnictví a proto různé druhy obrázků můžeme vidět všude kolem sebe.


Kvalitní svářecí technika a čistící přístroje od předních dodavatelů
Kvalitní svářecí technika a čistící přístroje od předních dodavatelů

Sháníte kvalitní svářecí techniku nebo čistící přístroje? Pak se obraťte na Dirett Ostrava. U nás najdete vše potřebné, s výběrem vám navíc poradí zkušení zaměstnanci. Prodejem to ale nekončí, k dispozici je vám i servis a půjčovna nářadí. U nás najdete vše na jednom místě.


Balkonový systém od Premix servis přináší dokonalou hydroizolaci a ochranu
Balkonový systém od Premix servis přináší dokonalou hydroizolaci a ochranu

Pokud chcete disponovat nejenom designově odpovídajícím, ale také praktickým, spolehlivým a bezpečným balkonem, tak byste neměli podcenit investici do kvalitního balkonového systému. Balkonové systémy PREMIX vynikají svými nízkými náklady, kvalitní hydroizolací a maximální ochranou.