Silniční stavitelství, výstavba a rekonstrukce dopravních a podzemních staveb, mostů

Skanska a.s., pobočka pro výstavbu a rekonstrukce dopravních staveb v Olomouckém a Zlínském kraji, buduje a opravuje silniční stavby, podzemní stavby, mosty a také se zabývá specializovanými činnostmi, jako je recyklování asfaltové vrstvy za studena, výroba drceného kameniva, výstavba inženýrských staveb, dodávky a rekonstrukce svodidel, protihlukových stěn.

Silniční stavitelství Skanska a.s. Olomouc

Výstavba a opravy dálnic, železničních mostů, silničních staveb, parkovišť

Silniční stavitelství v celém rozsahu, od silničních staveb přes mosty až po podzemní stavby, je hlavní náplní stavební divize Skanska v Olomouckém a Zlínském kraji. Zajišťujeme výstavbu dálnic i vysoko nad údolím, železničních mostů, silničních staveb, jako jsou bezpečné a kvalitní silnice, dálnice, rychlostní a městské komunikace, kruhové objezdy, letištní plochy, parkoviště.

Silniční stavitelství Olomoucký a Zlínský kraj


Realizace náročných dopravních staveb, modernizace mostů, budování tunelů

Díky mnohaleté praxi a zkušenostem ve výstavbě a rekonstruování mostů jsme schopni realizovat velmi náročné dopravní stavby, jako například výstavba dálnice nad údolím, překřížení řeky železničním mostem, modernizace stávajících mostů. Jsme odborníci na podzemní stavby, takže stavíme tunely pod horou či kopcem pro hladký průjezd vozidel i vlaků, nebo budujeme inženýrské sítě ve městech a obcích.

Výstavba, rekonstrukce, modernizace mostů


Recyklace asfaltových vrstev za studena, výroba drceného kameniva, protihlukové stěny

Naší specializací je rovněž výroba drceného kameniva, recyklace a pokládka asfaltových vrstev za studena, výstavba cyklostezek a stejně tak zpracování geodetických průzkumů. Dodáváme a montujeme i rekonstruujeme silniční svodidla, protihlukové stěny. A aby byl váš kraj ještě krásnější, jsme připraveni k rekultivaci krajiny a odstranění závažných přírodních zkáz.


PODSTRÁNKY

Silniční stavitelství

Silniční stavitelství
Silniční stavitelství, výstavba a rekonstrukce dopravních a podzemních staveb, mostů
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Skanska a.s, divize Inženýrské stavitelství, závod Inženýrské stavitelství Morava
WEBOVÁ STRÁNKA
Skanska a.s, divize Inženýrské stavitelství, závod Inženýrské stavitelství Morava
www.skanska.cz
Adresa

Adresa

Pavelkova 6
Olomouc 772 00

lukas.kolacek@skanska.cz
+420 737 257 308


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha