GERLICH ODRY s.r.o.


Společnost GERLICH ODRY s.r.o. - Chráněná dílna - se specializuje na výrobu dřevěných hraček, loutkových divadel i dětských zahradních hřišť. Dále vyrábí kvalitní nábytek z masívu, i zahradní sestavy. Působíme po celé ČR.

Na našem eshopu si můžete v klidu domova vybrat kvalitní nábytek z masivu, ať už interiérový do domácnosti, nebo do restaurace, ale i exteriérová zahradní.

Do stylové jídelny oceníte dubové jídelní stoly, židle i lavice, které nejen že vypadají skvěle, ale jsou především bytelné a odolné a tedy je to investice na několik let.

Z masivu u nás seženete i konferenční nebo televizní stolky a další doplňkový nábytek.

Najdete u nás i vybavení do restaurací, opět se jedná o kvalitní výrobu z masivu. Objednat u nás můžete jídelní stoly, lavice i židle.

Zahradní nábytek nesmí chybět na žádné zahradě, ať už plánujete posezení u grilu či u bazénu. Naše zahradní stoly, židle nebo celé sestavy vyrábíme z kvalitního smrkového masivu, buď s nátěrem nebo bez, pokud by jste si rádi natřeli nábytek dle své představy. I rozměry Vám přizpůsobíme dle Vašich potřeb.

Hledáte-li dárek pro děti, který by rozvíjel jejich fantazii i komunikační schopnosti, jsme zde pro Vás. Vyrábíme ručně celé sestavy loutkových divadel. Zakoupit u nás můžete i krásné samostatné loutky nebo scény, v případě, že už loutky máte. Na výběr máme opravdu velké množství různých loutek, se kterými si jistě děti budou rády hrát. Na našem eshopu najdete i další dřevěné hračky, stolní fotbálky i hokeje, kostkoviště a dřevěné stavebnice, puzzle i stolní hry.

Dětem děláme radost i našimi dětskými hřišti. Budujeme šplhací sestavy z akátu, lanové pyramidy, přírodní hřiště, pérová houpadla, edukativní prvky a mnoho dalšího.

Dodáváme kontejnery na tříděný odpad, které jistě znáte z vlakových nádraží.

Štítky:

nábytek z masívu, Odry, dřevěné hračky, loutkové divadlo, dětská hřiště, zahradní sestavy

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Originální, ručně vyráběný nábytek z masivu – pořiďte si jídelní stůl, židle či lavice ze smrku nebo dubu

Originální, ručně vyráběný nábytek z masivu – pořiďte si jídelní stůl, židle či lavice ze smrku nebo dubu
Výrobu a prodej kvalitního a originálního nábytku z masivu zajistí firma GERLICH ODRY s.r.o. – chráněná dílna. Jídelní stoly, lavice, židle i konferenční, televizní či noční stolky ze smrku nebo dubu.

Ruční výroba dřevěných loutkových divadel i samostatných loutek pro rozvíjení dětské fantazie

Ruční výroba dřevěných loutkových divadel i samostatných loutek pro rozvíjení dětské fantazie
Originální sestavy loutkových divadel a krásné loutky vyrábí ručně v chráněné dílně společnost GERLICH ODRY s.r.o. pro radost dětí a pro rozvíjení jejich fantazie a komunikačních schopností.

Dětská hřiště v přírodním stylu, kde najdete šplhací sestavy, houpačky či edukativní prvky – výroba

Dětská hřiště v přírodním stylu, kde najdete šplhací sestavy, houpačky či edukativní prvky – výroba
Výrobou dětských hřišť z přírodních materiálů, i z akátu, se zabývá společnost GERLICH ODRY s.r.o. - Chráněná dílna. Vyrobí Vám celé sestavy, či jednotlivé herní prvky k rozšíření hřiště.
POBOČKY
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA GERLICH ODRY s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
GERLICH ODRY s.r.o.
www.gerlich-odry.cz
Adresa

Adresa

Ke koupališti 370/15
Odry 742 35

obchod@gerlich-odry.cz
+420 556 730 147


Najdete nás také zde:

ARES
captcha