GERLICH ODRY s.r.o.

CZKVýroba dřevěných hraček a loutkových divadel Odry

Společnost GERLICH ODRY s.r.o. - Chráněná dílna - se specializuje na výrobu dřevěných hraček, loutkových divadel i dětských zahradních hřišť. Dále vyrábí kvalitní nábytek z masívu, i zahradní sestavy. Působíme po celé ČR.

Na našem eshopu si můžete v klidu domova vybrat kvalitní nábytek z masivu, ať už interiérový do domácnosti, nebo do restaurace, ale i exteriérová zahradní.

Do stylové jídelny oceníte dubové jídelní stoly, židle i lavice, které nejen že vypadají skvěle, ale jsou především bytelné a odolné a tedy je to investice na několik let.

Z masivu u nás seženete i konferenční nebo televizní stolky a další doplňkový nábytek.

Najdete u nás i vybavení do restaurací, opět se jedná o kvalitní výrobu z masivu. Objednat u nás můžete jídelní stoly, lavice i židle.

Zahradní nábytek nesmí chybět na žádné zahradě, ať už plánujete posezení u grilu či u bazénu. Naše zahradní stoly, židle nebo celé sestavy vyrábíme z kvalitního smrkového masivu, buď s nátěrem nebo bez, pokud by jste si rádi natřeli nábytek dle své představy. I rozměry Vám přizpůsobíme dle Vašich potřeb.

Hledáte-li dárek pro děti, který by rozvíjel jejich fantazii i komunikační schopnosti, jsme zde pro Vás. Vyrábíme ručně celé sestavy loutkových divadel. Zakoupit u nás můžete i krásné samostatné loutky nebo scény, v případě, že už loutky máte. Na výběr máme opravdu velké množství různých loutek, se kterými si jistě děti budou rády hrát. Na našem eshopu najdete i další dřevěné hračky, stolní fotbálky i hokeje, kostkoviště a dřevěné stavebnice, puzzle i stolní hry.

Dětem děláme radost i našimi dětskými hřišti. Budujeme šplhací sestavy z akátu, lanové pyramidy, přírodní hřiště, pérová houpadla, edukativní prvky a mnoho dalšího.

Dodáváme kontejnery na tříděný odpad, které jistě znáte z vlakových nádraží.


Katalog firem:    

Hry a hračky

,  

Chráněné dílny

,  

Nábytek na míru

,  

Vybavení hřišť a sportovišť

,  
Štítky:

nábytek z masívu, Odry, dřevěné hračky, loutkové divadlo, dětská hřiště, zahradní sestavy