KELCOM International Liberec, společnost s ručením omezeným zkr. KELCOM Liberec s.r.o.
zabezpečovací a kamerové systémy


Bezpečnostní řešení na míru Vám zajistí společnost KELCOM International Liberec, společnost s ručením omezeným zkr. KELCOM Liberec s.r.o.

Naši zákazníkům dodáváme a montujeme poplachové systémy, alarmy, zabezpečovací a kamerové systémy, domovní telefony, systémy pro kontrolu vstupu a docházky, ozvučovací systémy a také systémy elektronické požární signalizace od renomovaných firem jako je Jablotron, DSC, Paradox, Galaxy, ATS či Siemens.

Bezpečnostní systémy používají na odvrácení nebezpečí nebo přivolání pomoci až několik typů výstrah. Alarmy vás na nebezpečí mohou upozornit světelným alarmem nebo zvukovým alarmem. Pokročilejší a možná modernější výstraha je pak ta, která upozorní hlavní počítač v areálu, nebo uvědomí bezpečnostní agenturu či policii. Některé bezpečnostní systémy používají i výstrahu GSM, což znamená, že vám pošlou sms zprávu.

Poplachové systémy můžete v dnešní době využívat aktivně online z jakéhokoli místa, kde se připojíte k internetu.

Elektrická požární signalizace je jedním z užitečných zařízení, které dokáže zachránit jak váš majetek, tak i váš život. Není příliš drahá a je schopna fungovat i nezávisle na připojení k domácí elektrické síti.

Dále se naše firma věnuje službám v oblasti ovládání a automatizaci v bydlení, realizaci požárních ucpávek pomocí systémů Dunamenti a HILTI, strukturované kabeláži či telekomunikačním systémům.

Nabízíme zdarma prohlídku objektu a dohodu zákazníkům přímo na míru.

Štítky:

alarmy, domácí telefony, požární signalizace, systémy pro kontrolu vstupu, docházky

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Elektronické a zabezpečovací systémy Liberec, kamerové bezpečnostní systémy, dodávka a montáž

Elektronické a zabezpečovací systémy Liberec, kamerové bezpečnostní systémy, dodávka a montáž
Na míru zřizujeme sledování důležitých míst objektu nebo jeho okolí pomocí kamerových bezpečnostních systémů, nabízíme ZDARMA prohlídku objektu a následnou cenovou nabídku.
POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA KELCOM International Liberec, společnost s ručením omezeným zkr. KELCOM Liberec s.r.o. zabezpečovací a kamerové systémy
WEBOVÁ STRÁNKA
KELCOM International Liberec, společnost s ručením omezeným zkr. KELCOM Liberec s.r.o.
kelcom-sc.cz
Adresa

Adresa

Ještědská 103/85
Liberec VIII-Dolní Hanychov 460 08

obchod@kelcom-sc.cz
+420 485150848-9


Najdete nás také zde:

www.ceskaporadna.czARES
captcha