DYTRON s.r.o.


Slovanská 928/8, Nový Jičín 741 01
Firma DYTRON s.r.o. je dodavatel 3D a PLM řešení v různých průmyslových odvětvích. Provádíme školení CAD, CAM a PLM systémů. Také se zabýváme prodejem a servisem výpočetní techniky.

Implementace CAD/CAM/PLM systémů:
- poradenství v oblasti průmyslových řešení
- zkušenosti a reference PLM
- prodej CAD/CAM/PLM systémů
- prodej CATIA
- ERP PLM integrace
- analýza stávajících podnikových procesů
- vývoj aplikací v oblastech CAD/CAM/PLM
- multi CAD
- 3DS řešení
- procedura APQP
- řízení projektů ve výrobě
- změnové řízení ve výrobě
- řízení životního cyklu
- řízení výrobních procesů a kvality.
- projektové řízení v automobilovém průmyslu.

Servis a prodej výpočetní techniky:
- výpočetní technika a příslušenství
- počítače, notebooky
- tiskárny HP
- tablety, Ipady
- spotřební materiály (tonery, inkousky do tiskáren, kancelářské papíry)
- konstrukční software
- softwarové vybavení počítačů
- software ENOVIA, CATIA, EXALEAD, DELMIA, APQP
- antiviry
- programy pro grafiky
- realizaci síťových řešení
- správy sítě
- zálohování dat
- servis zavirovaného počítače
- opravy počítačové techniky.

Školení PLM/CAD produktů:
- školení PLM, CATIA, ENOVIA, 3DVIA, DELMIA
- certifikovaný vzdělávací Partner Dassault Systemes
- školení systémů CATIA V5, CATIA V6, ENOVIA V6, 3DVIA a DELMIA
- vzdělávací kurzy
- kurzy pro automobilový průmysl
- kurzy pro letecký průmysl.

Prodejna výpočetní techniky Dytron s.r.o.:
Na Valech 411/1
Nový Jičín
tel.: 737200501

Produkty
  • prodej výpočetní techniky, prodej grafických karet, prodej reproduktorů, PC sety, počítačové klávesnice, počítačové myši
  • vývoj software, výpočetní technika, softwarové produkty, informační systém, webové aplikace, www stránky
  • certifikace projektového řízení, školení projektových manažerů, kurzy PRINCE2, kurzy PMI
  • jazykové kurzy pro firmy, speciální kurzy pro firmy, večerní kurzy pro firmy, přednášky pro zaměstnance, vzdělávání dospělých

Půjčovna přívěsů Liberec, přívěsy bržděné i nebržděné, přepravníky aut a přepravníky motocyklů.

Půjčovna přívěsů Liberec, přívěsy bržděné i nebržděné, přepravníky aut a přepravníky motocyklů

Nosné ocelové konstrukce Olomouc, výroba svařenců, opracování, lakování a montáž.

Nosné ocelové konstrukce Olomouc, výroba svařenců, opracování, lakování a montáž

Související články
Audity a certifikace od společnosti s celosvětovou působností DEKRA Certification

DEKRA CZ a.s. Certifikace systémů managementu

Audity a certifikace od společnosti s celosvětovou působností DEKRA Certification

Auditorské a certifikační služby z oblastí oblasti techniky, bezpečnosti, životního prostředí a zdraví pro Vás zajistí společnost DEKRA Certification - přední světový poskytovatel těchto služeb. Její zkušenosti se vztahují na systémy řízení, jakož i testování a inspekci. Dále nabízí personální certifikace, rozvojové programy a specializovaná školení.


Školení elektrikářů Jihlava

ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o. - Čestmír Tišl

Školení elektrikářů Jihlava

Kvalifikovaní zaměstnanci v oboru elektro jsou důležitou součástí firem, které působí v tomto oboru. Proto je důležité poskytnout svým zaměstnancům, ať už jednotlivcům či skupinám, pravidelná školení, kterých součástí je přezkoušení vyhlášky 50/1978 Sb. Svoje služby v oblasti elektro vám poskytne ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o. – Čestmír Tišl.


G-VIEW znamená snadnou orientaci v digitálních mapách

G-VIEW

G-VIEW znamená snadnou orientaci v digitálních mapách

Sofistikovaný software pro prohlížení digitálních map usnadňuje práci mnoha profesím. Pomáhá zejména pozemkovým úřadům, realitním kancelářím i správcům sítí. Program G-VIEW je jednoduchý z hlediska obsluhy, ale náročný ke svému výkonu.


Virály aneb videa, která se šíří po sociálních sítích - tipy od Polas Videostudia Praha

POLAS VIDEOSTUDIO

Virály aneb videa, která se šíří po sociálních sítích - tipy od Polas Videostudia Praha

Video nestačí pouze vyrobit. Aby bylo smysluplnou investicí, je nutné ho i dobře uplatnit a získat pro něj diváky. Jedním z takových způsobů je jeho šíření prostřednictvím internetových sociálních sítí - pro tato videa se ujal pojem virály. Pokud Vás toto téma zajímá, přečtěte si následující článek od pražského videostudia POLAS, které působí na našem trhu již od roku 1991. Dočtete se v něm řadu užitečných informací a tipů.


Firemní články
Životní cyklus výrobku a optimalizace nákladů

Životní cyklus výrobku a optimalizace nákladů

DYTRON je ryze čeká společnost specializující se na dodávky 3D a PLM (Product Lifecycle Management) řešení. Je vyhledávaným partnerem pro dodavatele jak z oblasti automobilového a leteckého průmyslu, tak pro společnosti pohybující se v oblasti HighTech i energetiky. Nabízí jim mimo jiné softwarová řešení k zabezpečení vývojových a konstrukčních prací.


Implementace PLM systémů, software Enovia, řízení projektů ve výrobě, Nový Jičín

Implementace PLM systémů, software Enovia, řízení projektů ve výrobě, Nový Jičín

Hledáte při svém podnikání způsob jak ušetřit za náklady, ale přesto být efektivní? Obraťte se na firmu DYTRON, specialistu v oblasti 3D a PLM řešení. Naši odborníci navrhnou řešení a nástroje, díky kterým zefektivníte výrobní proces a ještě ušetříte peníze. Našim zákazníkům nabízíme softwarové nástroje pro zabezpečení vývojových a konstrukčních prací. Jsme autorizovaná prodejna CAD, CAM a PLM systémů a specialisté v oblasti průmyslových řešení. Naším cílem je být spolehlivým technologickým partnerem pro dodavatele automobilového průmyslu, ale i pro další společnosti z oblasti energetiky a HighTech technologií. Systém PLM se snažíme u všech našich zákazníku využívat co nejefektivněji. Díky tomu jsme schopni redukovat náklady firem a lépe využít stávající zdroje. Každá implementace PLM systému probíhá ve třech fázích, během kterých jsme vám k dispozici k pravidelným konzultacím: - Fáze I: Analýza a návrh řešení - Fáze II: Implementace pilotního projektu - Fáze III: Implementace a ostrý provoz PLM systému Používáme pouze ty nejkvalitnější PLM systémy jako je například oblíbený systém ENOVIA V6. Můžeme vám tak poskytnou ty nejkvalitnější služby jak v oblasti analýzy, tak v samotném řízení projektů ve výrobě. Pro váš větší komfort jsme kromě mateřské firmy v Novém Jičíně zřídili také pobočky v Praze a Ústí nad Labem.


PLM systém ENOVIA, podpora změnového řízení Nový Jičín, Ostrava

PLM systém ENOVIA, podpora změnového řízení Nový Jičín, Ostrava

Firma DYTRON s.r.o. se zaměřuje na moderní PLM systém ENOVIA V6. Toto systémové řešení umožňuje efektivně řídit životní cyklus výrobku. Systém ENOVIA se zaměřuje na: - změnová řízení - sledování projektu v čase, rozpočtu a kvalitě - vývoj a konstrukce výrobku je prováděna v standardních CAD nástrojích - umožňuje plnou kontrolu a správu CAD dat a jejich verzování - správa kusovníkových struktur výrobku - uživatelé přistupují a pracují v systému prostřednictvím web prohlížeče. Výhody systému ENOVIA: - nejmodernější architektura systému - podpora změnového řízení - integrace do ERP systémů - zpráva CAD dat - intuitivní webové prostředí.


Řízení projektů ve výrobě, životního cyklu, PLM systém Brno, Zlín

Řízení projektů ve výrobě, životního cyklu, PLM systém Brno, Zlín

Firma DYTRON s.r.o. se zaměřuje na řízení projektů ve výrobě - toto systémové řešení umožňuje řídit životní cyklus výrobku. Mnozí z nás jej známe pod zkratkou PLM systém. Čím se zabýváme: - řízení projektů ve výrobě - změnové řízení ve výrobě - řízení životního cyklu - řízení výrobních procesů a kvality - projektové řízení v automobilovém průmyslu - moderní PLM systém ENOVIA V6 - integrovaný PLM systém - poradenství v oblasti průmyslových řešení - vývoj aplikací v oblastech CAD/CAM/PLM. Vždy probíhají pravidelné schůzky projektového týmu, aby byla zaručena informovanost o aktuálním stavu projektu a případných požadavcích klienta.


Školení a kurzy pro systémy Catia, Enovia, Delmia Praha, Nový Jičín

Školení a kurzy pro systémy Catia, Enovia, Delmia Praha, Nový Jičín

Společnost DYTRON s.r.o. je certifikovaným vzdělávacím Partnerem Dassault Systemes a provádí školení systémů z oblasti sociálních, konstrukčních a simulačních aplikací. Školení a vzdělávací kurzy: - pro systémy CATIA V5, CATIA V6, ENOVIA V6, 3DVIA a DELMIA - kurzy převážně pro automobilový a letecký průmysl - CAD, CAM a PLM systémy. Naše školící střediska jsou v Novém Jičíně a v Praze. Aktuální nabídku kurzů a školení naleznete na našich webových stránkách.


Implementace, prodej PLM ,  optimalizace řízení výroby Ostrava, Olomouc

Implementace, prodej PLM , optimalizace řízení výroby Ostrava, Olomouc

Společnost DYTRON s.r.o. byla založena roku 1992, od této doby zpracovává projektové řízení implementačních projektů a optimalizace řízení výroby. Čím se zabýváme: - implementace PLM - prodej PLM - školení PLM produktů - optimalizace řízení výroby - 3DS řešní - servis a prodej výpočetní techniky. Implementaci projektů zpracováváme podle mezinárodní projektové metodiky PRINCE2. Dodržujeme tyto základní charakteristiky: - definované a měřitelné produkty - postupy k vytvoření produktů - rozsah zdrojů (čas, finance) - vyhonocení úspěšnosti projektů a další. Co je PLM řešení: - redukuje náklady - lépe využívá stávající zdroje - pomáhá firmám v době hospodářského útlumu. Pokud se chcete dozvědět více informací o PLM řešení či optimalizace řízení výroby, tak nás neváhejte kontaktovat. Jsme českou a dlouhodbě ekonomicky stabilní firmou.