Inkontinenční vložky, pleny, fixační prádlo, nepropustná prostěradla a podložky

ABENA

Inkontinenční vložky, pleny, fixační prádlo, nepropustná prostěradla a podložky

ABENA vyrábí a dodává na český trh vysoce kvalitní inkontinenční pomůcky. Především se jedná o speciální pleny, inkontinenční vložky a inkontinenční prádlo pro lehkou, střední i těžkou formu inkontinence. Mimo inkontinenčních plen, vložek a inkontinenčního prádla nabízíme nepropustná prostěradla a podložky, textilní pratelné podložky, fixační pomůcky a stimulátory pánevního dna.

LabMediaServis s.r.o.
diagnostika


Národní 84, Jaroměř 551 01
Diagnostika pro klinickou humánní mikrobiologii (IVD), pro oblast hygieny potravin, vody a prostředí, sety pro terénní diagnostiku i diagnostika pro klinickou veterinární mikrobiologii vyrábí a dodává společnost LabMediaServis s.r.o.

Náš sortiment zahrnuje produkty pro mikrobiologické laboratoře a veterinární ústavy. Díky naší flexibilitě a znalostem spojených s dlouholetými zkušenostmi jsme schopni vyrábět produkty na přání zákazníka v krátkém čase.

V našem portfoliu naleznete kultivační média pro kultivaci bakterii klinických mikrobiologických laboratořích . Kultivační média vyrábíme v Petriho miskách, zkumavkách, kultivačních destičkách a vacích. V případě potřeby jsme schopni vyhovět požadavkům našich zákazníků na úpravu receptury médií i obalu.

Dále pak kultivační půdy pro vyšetřování potravin, vody a hygienických laboratoří vyrábíme na Petriho miskách, zkumavkách, kultivačních destičkách, v lahvičkách a vacích.

Pro veterinární laboratoře dodáváme podle přání zákazníka kultivační půdy z produktové řady IVD a hygieny potravin. Speciálně pro veterinární diagnostiku mastitid u skotu
PM-TEST, MM-test a odběrovou soupravu Metricult pro odběr vzorku z dělohy u krav a klisen.

Díky naší flexibilitě, našemu know-how a mnohaletým zkušenostem jsme silnými partnery řady laboratoří jak v ČR tak v zahraničí.

Požadované médium dodáme do 48 hodin přímo k Vám.

Produkty
  • kapalné scintilátory, speciální rozpouštědla, bazénové chemie, zkušební proužky, biologicky aktivní látky
  • chemické laboratoře, rozbory biologických materiálů, expertní posudky, laboratorní služby, specializovaná diagnostika

Pronájem obytných vozů a přívěsů, okres Pardubice.

Pronájem obytných vozů a přívěsů, okres Pardubice

Související články
Distribuce a logistika chemikálií

Chem Logistic, s.r.o.

Distribuce a logistika chemikálií

Na trhu je široký výběr chemikálií v podobě kapalné i pevné. Jedná se o sortiment českých, evropských i světových výrobců na různé využití. Nejen kvalitu těchto produktů, ale také odborné poradenství a další služby vám poskytne firma Chem Logistic, s.r.o. se sídlem v Pardubicích.


Sekvenace nové generace

Biogen Praha, s.r.o.

Sekvenace nové generace

Molekulární biologie a genetika není rozhodně jednoduché téma, které by znal a ovládal každý. Běžně vlastně ani nevíme, k čemu je to dobré a co se všechno pod těmito obory může schovávat. My vám představujeme moderní technologii, která je zaměřená na čtení DNA svou konkrétní podobou a speciální formou.


Testování otcovství, určování genetického původu a další genetická vyšetření v oblasti rekreační genetiky

Genexone s.r.o.

Testování otcovství, určování genetického původu a další genetická vyšetření v oblasti rekreační genetiky

Každý jedinec v sobě nese unikátní genetickou informaci, která o něm prozradí mnoho zajímavého. Testy DNA dokáží potvrdit prakticky se 100% jistotou biologického otce dítěte nebo naopak otcovství vyloučit. V určitých případech dokáží testy s velkou přesností odhalit i další blízké příbuzné. Kromě toho můžete také zjistit váš genetický původ a nahlédnout tak do minulosti vašich dávných předků a také se pokusit najít v databázích jedince, kteří mají s vámi společné předky. S pomocí testů DNA se také dozvíte, jaké máte sportovní či další dispozice.


Čisté prostory – validace, měření i dodávka vzduchotechniky

Airtechnik - Ing. Karel Doušek, CSc.

Čisté prostory – validace, měření i dodávka vzduchotechniky

Pracovní prostory v oblasti farmacie, zdravotnictví, biotechnologie, ale také třeba drobné mechaniky nebo elektrotechniky kladou přísné požadavky na čistotu. Dodávkou vzduchotechniky do tzv. čistých prostor, ale také kalibrací přístrojů a validací vzduchotechniky se zabývá pražská firma AIRTECHNIK.


Firemní články
Kultivační média Jaroměř, produkty pro mikrobiologické laboratoře a veterinární ústavy

Kultivační média Jaroměř, produkty pro mikrobiologické laboratoře a veterinární ústavy

Náš sortiment zahrnuje produkty jak pro oblast klinické humánní mikrobiologie, tak pro oblast hygieny vody a potravin či pro oblast veterinární diagnostiky.