LabMediaServis s.r.o.
diagnostika


Diagnostika pro klinickou humánní mikrobiologii (IVD), pro oblast hygieny potravin, vody a prostředí, sety pro terénní diagnostiku i diagnostika pro klinickou veterinární mikrobiologii vyrábí a dodává společnost LabMediaServis s.r.o.

Náš sortiment zahrnuje produkty pro mikrobiologické laboratoře a veterinární ústavy. Díky naší flexibilitě a znalostem spojených s dlouholetými zkušenostmi jsme schopni vyrábět produkty na přání zákazníka v krátkém čase.

V našem portfoliu naleznete kultivační média pro kultivaci bakterii klinických mikrobiologických laboratořích . Kultivační média vyrábíme v Petriho miskách, zkumavkách, kultivačních destičkách a vacích. V případě potřeby jsme schopni vyhovět požadavkům našich zákazníků na úpravu receptury médií i obalu.

Dále pak kultivační půdy pro vyšetřování potravin, vody a hygienických laboratoří vyrábíme na Petriho miskách, zkumavkách, kultivačních destičkách, v lahvičkách a vacích.

Pro veterinární laboratoře dodáváme podle přání zákazníka kultivační půdy z produktové řady IVD a hygieny potravin. Speciálně pro veterinární diagnostiku mastitid u skotu
PM-TEST, MM-test a odběrovou soupravu Metricult pro odběr vzorku z dělohy u krav a klisen.

Díky naší flexibilitě, našemu know-how a mnohaletým zkušenostem jsme silnými partnery řady laboratoří jak v ČR tak v zahraničí.

Požadované médium dodáme do 48 hodin přímo k Vám.

Štítky:

kultivační média, půdy

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Kultivační média Jaroměř, produkty pro mikrobiologické laboratoře a veterinární ústavy

Kultivační média Jaroměř, produkty pro mikrobiologické laboratoře a veterinární ústavy
Náš sortiment zahrnuje produkty jak pro oblast klinické humánní mikrobiologie, tak pro oblast hygieny vody a potravin či pro oblast veterinární diagnostiky.
POBOČKY
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA LabMediaServis s.r.o. diagnostika
WEBOVÁ STRÁNKA
LabMediaServis s.r.o.
www.labmediaservis.cz
Adresa

Adresa

Národní 84
Jaroměř 551 01

info@labmediaservis.cz
+420 702 120 241


Najdete nás také zde:

LinkedInARES
captcha