MAGIC STUDIO 2000
Ladislav Horák


Zámecká 87, Dřevohostice 751 14

MAGIC STUDIO 2000 Ladislav Horák je internetový obchod (eshop) s kouzelnickými rekvizitami. Naše firma je na trhu již 25 let, díky čemuž svým zákazníkům poskytneme nejširší nabídku zboží v České republice od malých karetních triků vhodných i pro domácí zábavu, až po velké jevištní iluze. Také jsme schopni vyrobit rekvizity ke kouzlům na zakázku.

Internetový obchod, eshop a prodej pomůcek pro kouzelníky:
- kouzelnické rekvizity (včetně výroby na zakázku)
- jevištní magie
- iluze
- karetní triky a karty
- triky s penězi
- žertovné předměty
- mental a street magic
- escopolody.

Zboží zasíláme do celého světa !

IČ: 65913761
DIČ: CZ7008255683
Okres: Přerov
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ladislav Horák

Stát se kouzelníkem je s malou pomocí velmi jednoduché

Stát se kouzelníkem je s malou pomocí velmi jednoduché

Vždycky vás nebo vaše ratolesti fascinovali světoví nebo čeští kouzelníci a kouzelnické triky? Pokud si myslíte, že je náročné zahájit dráhu kouzelníka, jste na omylu. Na českém trhu působí již 25 let společnost Magic Studio 2000, která se zabývá prodejem kouzelnických potřeb a přibližuje kouzelnické řemeslo široké veřejnosti. Díky kouzelnickým rekvizitám a pomůckám se jím může stát opravdu každý. Firma nabízí produkty jak pro domácí zábavu dětí a dospělých, tak pro velké jevištní iluze.


Kouzelnické rekvizity, pomůcky, kouzla a triky Přerov - výroba, prodej

Kouzelnické rekvizity, pomůcky, kouzla a triky Přerov - výroba, prodej

Sníte o tom, že se stanete opravdovým kouzelníkem? Ve studiu MAGIC 2000 nedaleko Přerova vám váš sen rádi splníme. Zaměřujeme se na výrobu a prodej kouzelnických rekvizit, pomůcek, kouzel a triků pro začínající kouzelníky, ale také pro profesionální jevištní iluze. Na výběr máte z nejširší nabídky kouzelnických rekvizit v České republice, ale také jsme schopni zajistit výrobu na zakázku. Co si u nás vyberete: - kouzelnické rekvizity, pomůcky - kouzla - jevištní magie - karty a karetní triky - triky s penězi - mikromagie - iluze - žertovné předměty a další. MAGIC STUDIO 2000 vás naučí kouzlit !Další produkty a služby
  • párty stany, cateringové stany, krytá pódia, stánky a pagody, párty dekorace, ozvučovací technika


Související články
Pronájem a stavba párty stanů, stánků, cateringových stanů a montovaných hal pro zastřešení jakékoliv firemní akce
Pronájem a stavba párty stanů, stánků, cateringových stanů a montovaných hal pro zastřešení jakékoliv firemní akce

Hledáte možnost jak zastřešit firemní akci? Potřebujete k tomu velký stan? Jedná se o velkou firemní událost, večírek či školení ve venkovním prostředí? Na počasí nikdy není radno spoléhat, protože to se může změnit během minuty a to i v horkém letním dni, kdy je sice osvěžení příjemné, ale pro ženy i muže v kostýmkách a kvádrech tak trochu nežádoucí. A právě proto poskytne naše společnost M.P.M., spol. s.r.o. zastřešení jakékoliv akce a to nejenom firemní, ale také svatby, koncertu či jiné události.


Půjčovna gastro zařízení pro svatby, oslavy, rauty a akce různého zaměření
Půjčovna gastro zařízení pro svatby, oslavy, rauty a akce různého zaměření

Pořádáte oslavu, svatbu, raut či jakoukoliv akci, která se neobejde bez dobrého jídla a pití? Základem úspěchu je kvalitní gastro zařízení, díky kterému bude kvalita přípravy a podávání pokrmů či pití na velmi vysoké úrovni. Nenechte si pokazit pořádanou akci podceněním gastronomického vybavení a využijte služeb společnosti GAVONA působící převážně v Jeseníku, Šumperku, Olomouci a okolí. Již řadu let poskytuje kompletní zajištění výbavy od sklenic či talířů až po konvektomaty či grily.


TOI TOI, sanitární systémy: mobilní buňky a kontejnery na stavby i akce
TOI TOI, sanitární systémy: mobilní buňky a kontejnery na stavby i akce

Potřebujete na stavbě svou kancelář, hledáte možnost, jak zaměstnancům zajistit šatny či ubytování a podobně? Řešením mohou být stavební buňky se širokou škálou možností využití, které dodává firma TOI TOI, sanitární systémy, s r.o. Zajistíme pronájem nebo prodej, samozřejmostí je doprava na místo určení, připojení kontejneru na sítě i montáž kontejnerů do sestav.


Ohňostroje a zábavní pyrotechnika pro soukromé i firemní večírky
Ohňostroje a zábavní pyrotechnika pro soukromé i firemní večírky

Plánujete rodinné oslavy, firemní večírky, svatbu či silvestrovskou party? Chcete ze své akce nezapomenutelnou událost? Dopřejte sobě i svým známým krásný a silný zážitek a pořiďte si pěkný ohňostroj. Společnost LUSEK Ohňostroje vám připraví ohňostroj malý, střední i velký.