Karuselové / turniketové dveře do průmyslových i komerčních budov - výborné tepelně-izolační vlastnosti

SPEDOS Servis s.r.o. Automatické dveřní a vratové systémy

Karuselové / turniketové dveře do průmyslových i komerčních budov - výborné tepelně-izolační vlastnosti

SPEDOS Servis s.r.o.
Automatické dveřní a vratové systémy
Automatické dveře Spedos s elektrickým pohonem, turniketové, karuselové dveře

Automatické posuvné dveře Spedos s elektrickým pohonem, automatické otočné dveře Spedos s elektrickým pohonem, turniketové/karuselové dveře typů TOURNIKET, TOURNEX, DUOTOUR, TWINTOUR a bezpečnostní vstupy ve variantách TOURLOCK, TRANSPALOCK, SPEEDLANE, WINGLOCK jsou špičkové produkty významné výrobní, dodavatelské, montážní a servisní firmy SPEDOS s.r.o., která si získala svojí profesionalitou přední pozici na tuzemském trhu a její výrobky jsou stále více vyhledávány i v zahraničí.

Automatické posuvné dveře Spedos s elektrickým pohonem

Automatické posuvné dveře Spedos s elektrickým pohonem pro bezpečný bezbariérový průchod

Automatické posuvné dveře Spedos s elektrickým pohonem jsou výborným řešením pro obchodní domy, administrativní budovy, výrobní závody, zkrátka všude, kde do budovy vchází a vychází větší množství lidí. Automatické posuvné dveře Spedos s elektrickým pohonem svým designem a moderním zpracovnáním nejen že zvýší atraktivitu každé budovy, ale jsou výhodné zejména pro bezpečný bezbariérový průchod, chrání před hlukem a prachem z venkovního prostoru, jsou hospodárné, díky automatickému zavírání brání úniku tepla z budovy. Automatické posuvné dveře Spedos s elektrickým pohonem jsou certifikovány pro instalaci na únikové cesty podle evropských norem EN16005, EN ISO 13849-1.

Automatické posuvné dveře Spedos s elektrickým pohonem


Automatické otočné dveře Spedos s elektrickým pohonem – řešení pro památkově chráněné budovy

Automatické otočné dveře Spedos s elektrickým pohonem najdou svoje využití tam, kde průchozí šířka neumožňuje instalaci automatických posuvných dveří. Křídla automatických otočných dveří se otevírají do prostoru, takže jsou neocenitelným řešením například při renovaci vstupů chráněných památkových budov.

Automatické otočné dveře Spedos


Turniketové/karuselové vstupy ve variantách TOURNIKET, TOURNEX, DUOTOUR, TWINTOUR

Ve firmě SPEDOS s.r.o. jsme specialisté na výrobu turniketových/karuselových dveří. Nabízíme variabilní konstrukce s množstvím volitelných možností, např. TOURNIKET, TOURNEX, DUOTOUR, TWINTOUR nebo si sami dodáte nákres a my vám turniketové/karuselové dveře vyrobíme podle vašich představ. Turniketové, karuselové dveře mají řadu výhod – zabraňují vzniku průvanu, nesnižují účinky klimatizace v letních měsících, zamezují úniku tepla z budovy během topné sezóny, umožňují bezbariérový vstup, zabraňují vnikání prachu do prostoru budovy, zvukově izolují, umožňují kontrolu vstupu osob, jsou bezpečné a pohodlné pro průchod více osob najednou.

Turniketové/karuselové vstupy, SPEDOS s.r.o.


Bezpečnostní vstupy TOURLOCK, TRANSPALOCK, SPEEDLANE, WINGLOCK

Bezpečnostní vstupy TOURLOCK, TRANSPALOCK, SPEEDLANE, WINGLOCK jsou konstruovány z nerezové oceli a tvrzeného skla, mají moderní vzhled a jsou efektivním a elegantním kontrolním prvkem všech procházejících osob. Naše bezpečnostní vstupy jsou nenásilnou, přirozenou ostrahou každého objektu. Pro svůj atraktivní design jsou bezpečnostní vstupy vhodné do každého interiéru.

Bezpečnostní vstupy, SPEDOS s.r.o.Automatické dveře, turniketové vstupy

Automatické dveře, turniketové vstupy

Automatické dveře Spedos s elektrickým pohonem, turniketové, karuselové dveře

Průmyslová vrata, clony a vyrovnávací můstky

Průmyslová vrata, clony a vyrovnávací můstky

Průmyslová sekční vrata, protiprůvanové vratové clony, vyrovnávací můstky

Protipožární uzávěry

Protipožární uzávěry

Požární uzávěr roletový, protipožární dveře a vrata posuvná, rolovací, výsuvná, sekční, otevíravá