Průmyslová sekční vrata, protiprůvanové vratové clony, vyrovnávací můstky

SPEDOS Servis s.r.o. Automatické dveřní a vratové systémy

Průmyslová sekční vrata, protiprůvanové vratové clony, vyrovnávací můstky

SPEDOS Servis s.r.o.
Automatické dveřní a vratové systémy
Průmyslová sekční vrata, protiprůvanové vratové clony, vyrovnávací můstky

Průmyslová sekční vrata, rolovací vrata, rychloběžná vrata spolu se sekcí protiprůvanových vratových clon, kam patří pruhové závěsy, kyvná a rychlonavíjecí vrata a dále vyrovnávací můstky a vratová těsnění, tvoří další část výrobní sféry české firmy SPEDOS s.r.o., která se stala nepostradatelným partnerem v řešení vratových otvorů a uzávěrů pro průmyslové výrobní areály, skladovací a obchodní objekty, haly, mycí linky, autoservisy.

Průmyslová sekční vrata, SPEDOS s.r.o.

Průmyslová sekční vrata, rolovací vrata, rychloběžná vrata a skládací vrata

Všechny typy průmyslových vrat, ať už se jedná o vrata sekční, rolovací, rychloběžná nebo skládací vrata, mají společné přednosti, k nimž se řadí především spolehlivé utěsnění vratového otvoru, dlouhá životnost, minimalizace tepelných ztrát, vysoká odolnost díky použití kvalitních materiálů a moderní technologii zpracování.Vyberte pro svůj výrobní provoz, skladovací halu, autodílnu ten nejvhodnější typ průmyslových vrat. Rádi vám poradíme a nabídneme pro vás to nejlepší řešení – zateplená nebo nezateplená ocelová skládací vrata, skládací vrata pro hasičské zbrojnice, skládací vrata s elektrickým pohonem, rolovací vrata z ocelových nebo hliníkových profilů, rychlonavíjecí vrata s bezdotykovým navíjecím mechanismem omezující hluk i opotřebování, sekční vrata průmyslová i domovní garáže i pro objekty s komplikovaným vjezdem.

Průmyslová vrata, SPEDOS s.r.o


Protiprůvanové vratové clony – pruhové závěsy, kyvná vrata, rychlonavíjecí vrata

Pruhové závěsy SPEDOS oddělují vytápěné a nevytápěné prostory, tlumí hluk z provozu strojů, brání úniku tepla, proto jsou vhodné zejména pro vnitřní výrobní a skladovací prostory. Pruhové závěsy se mohou použít i jako doplňková clona vjezdových průmyslových vrat, umožňují plynulý průjezd vysokozdvižných a paletových vozíků apod. Podobnou funkci jako pruhové závěsy plní kyvná vrata s jednokřídlovým nebo dvoukřídlovým vratovým uzávěrem. Vysokou otevírací a zavírací schopnost mají rychlonavíjecí vrata s transparentním PVC křídlem. Rychlonavíjecí vrata najdou svoje užití rovněž ve skladovacích a výrobních halách. Pro robotizovaná pracoviště k ochraně osob, do potravinářských, laboratorních provozů a jiných hygienických provozů jsme vyvinuli speciální rychlonavíjecí vrata. Obraťte se na nás, rádi s vámi probereme veškeré detaily, poskytneme konzultace zdarma a navrhneme pro vaše potřeby to nejoptimálnější řešení.

Protiprůvanové vratové clony, SPEDOS s.r.o.


Vyrovnávací můstky a vratová těsnění jako moderní prostředky manipulační techniky

Vyrovnávací můstky najdou svoje upotřebení ve všech skladovacích prostorách, kde je potřeba snadného přemostění ložné plochy nákladního automobilu a překládací rampy. SPEDOS s.r.o. nabízí různé typy vyrovnávací můstků – sklopný a klapkový, jsou vhodné pro překládku z železničních vagonů, pro chladírenské a mrazírenské provozy, usnadňují překládku paletizovaného a velkorozměrového zboží. Pro manipulaci se zbožím a materiálem doporučujeme nůžkové plošiny pro jejich snadnou obsluhu, hodí se i pro robustní konstrukce. Pro vnější vratový otvor překládací rampy dodáváme vratové těsnění klapkové nebo nafukovací. Naše vratová těsnění zajišťují optimální pracovní podmínky pro zaměstnance, chrání zboží při překládce před nepříznivým počasím, šetří energii u vytápěných nebo chlazených prostor.

Vyrovnávací můstky a vratová těsnění, SPEDOS s.r.o.Automatické dveře, turniketové vstupy

Automatické dveře, turniketové vstupy

Automatické dveře Spedos s elektrickým pohonem, turniketové, karuselové dveře

Průmyslová vrata, clony a vyrovnávací můstky

Průmyslová vrata, clony a vyrovnávací můstky

Průmyslová sekční vrata, protiprůvanové vratové clony, vyrovnávací můstky

Protipožární uzávěry

Protipožární uzávěry

Požární uzávěr roletový, protipožární dveře a vrata posuvná, rolovací, výsuvná, sekční, otevíravá