LINAK C&S, s.r.o.

CZKSystémy pohonů LINAK pro plynulé a bezhlučné výškové polohování různých typů stolů

Společnost LINAK C&S s.r.o. sídlící v Majetíně u Olomouce se zabývá prodejem elektrických lineárních pohonů zajišťujících tichý a plynulý lineární pohyb pro nejrůznější zákaznická zařízení. Součástí sortimentu jsou zvedací sloupky a k nim náležící systémové prvky, jako jsou řídící jednotky a ovladače umožňující sestavení přizpůsobitelného komplexního řešení.

Více než 80 % dodávaných systémů je přizpůsobeno konkrétním potřebám klientů. Pro své zákazníky zajišťujeme zaškolení a odporné poradenství při vývoji, testování a celém životním cyklu jejich aplikací. Na základě provedených dotazníkových šetření jsme svými zákazníky hodnoceni jako spolehlivý partner.

Servopohony LINAK zajišťují plynulý pohyb v mnoha různých aplikacích vyžadujících sklápění, zvedání, tah nebo tlak o síle až 15000 N se zdvihem až 999 mm.

Zvedací sloupky jsou určeny pro nastavení ergonomické výšky moderních kancelářských stolů, široké škály výrobních a montážních pracovišť. Sloupky disponují silou v rozsahu 600 – 6000 N a pracují se zdvihem od 300 po 750 mm.

Řídící jednotky LINAK propojují serva a zvedací sloupky do systémů s příslušnými ovladači určenými k jejich polohování.
Obchodní aktivity společnosti LINAK jsou rozděleny do 4 divizí.

Divize LINAK MEDLINE & CARELINE nabízejí komplexní řešení využívající elektrické pohony pro široké použití ve zdravotnictví, v nemocnicích, pečovatelských domech, sanatoriích, léčebných střediscích i soukromých bytech.

Divize LINAK DESKLINE nabízí kompletní flexibilní systémy zvedacích sloupků pro inteligentní ergonomické kancelářské stoly umožňující práci v sedě i ve stoje podle preferencí uživatele. Výrobní a montážní pracoviště pomáhající pracovníkům nastavit pracoviště podle povahy pracovní činnosti, toto řešení zároveň přináší zdravotní benefity prokázané mnoha studiemi. Naše řešení s výsuvnými sloupky je využíváno na stojany pro multimediální zařízení například výsuvy displejů a monitorů do škol, učeben a prezentačních prostor. Další možností využití elektrických zvedáků jsou prodejní a obslužné pulty vyhovující individuálním potřebám a přáním zákazníků. V neposlední řadě stojí za zmínku také výškově nastavitelný komfortní nábytek, například kuchyňské linky s možností nastavení výšky pracovní plochy.

Divize LINAK TECHLINE nabízí servomotory odolné působení chemikálií pro náročné podmínky průmyslového použití a automatizace zemědělství. Spolupracujeme s výrobci ze sféry živočišné výroby při řešení ventilace hal, dávkování krmiva a dopravníků, také ovládání prvků sušících linek a sil. Do těchto prostředí nabízíme pohony s ATEX. Pro zemědělskou mechanizaci nabízíme uzpůsobení ergonomie kabin, nastavení pohyblivých prvků vozidel a přípojných zařízení. Podstatnou oblastí využití ve strojírenství tvoří průmyslová automatizace, automatizace výrobních linek a jednoúčelové stroje. V oblasti stavebnictví pomáhají pohony LINAK například s otevíráním a zavíráním poklopů, světlíků, stínících systémů a ventilace. Další uplatnění mají naše serva v oblasti energetiky (polohování solárních panelů, větrné elektrárny), vodohospodářství a nakládání s odpady, komunální techniky (zametače, sypače, rolby), průmyslových kuchyní a v oblasti úpravy vozidel.

Divize LINAK HOMELINE poskytuje spolehlivá a inovativní řešení pro elektrické nastavování komfortního nábytku využívaného v soukromých bytech.

LINAK je celosvětovou jedničkou na trhu elektrických pohonů a zvedacích sloupků a svou spolupráci staví na spolehlivosti, odpovědnosti a velkých zkušenostech.


Katalog firem:    

Motory a elektromechanické pohony

,  
Štítky:

elektrické, lineární, pohony, zvedací sloupky, duální motory, kontrolboxy, ovladače, servopohony