M & N Ostrov, s.r.o.


ČSA 341, Hroznětín 362 33
Výroba, služby:
- tlakové nádoby
- svařování
- broušení
- obrábění
- lisování, řezání

Produkty
  • broušení kovů, broušení nástrojů, leštění kovů, broušení na pásové brusce, broušení brusnými kotouči
  • lisovna kovů, výrobky lisované z plechu, lisované polotovary, kovové výlisky, lisování v zápustce
  • strojírenská výroba, obrábění a soustružení, frézování kovových součástek, soustružnické automaty, zakázková kovovýroba
  • dělení materiálů, plazmové řezání, řezání plamenem, přesné výpalky z plechů, řezání vodním paprskem
  • svařování vrat, svařování bran, svařování zábradlí, svařování schodišť, svařování regálů, opravy svařováním, svařování konstrukcí velkých hal, svářečské práce
  • expanzní nádoby topenářské, vodárenské expanzní nádoby, držáky tlakových nádob, konzola pro expanzní nádoby

Dodávky, opravy, montáže a rekonstrukce distribučních sítí pro vysoké i nízké napětí. Smluvní partner ČEZ

Elektromontážní a projektové služby

Související články
Slévárna TSS

TSS, spol. s r. o.

Slévárna TSS

Slévárna a modelárna nabízí zákazníkům výrobky na území České republiky, ale mohou putovat i do zahraničí. Mohou to být modely z polystyrenu, dřeva, hliníku nebo umělých a plastických hmot. Specializujeme se na výrobky z šedé litiny, které se vyrábí na přání zákazníka. Výrobky je také možné opracovat pomocí CNC obrábění. To zajišťuje naše samostatná kovovýroba.


ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY – výrobce a dodavatel obráběných dílů

ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY, s.r.o.

ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY – výrobce a dodavatel obráběných dílů

Společnost ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY s.r.o. je výrobcem a dodavatelem obráběných dílů. Firma působí na trhu již krásných 25 let. Za tuto dobu jsme získali mnoho cenných zkušeností a jsme rádi, že více jak polovinu naší existence můžeme dodávat výrobky také do leteckého průmyslu. Vzpomeňte si na nás, jakmile budete vstupovat do letadla, například velkého Airbusu nebo i jiného typu, budete obklopeni našimi součástkami, které se vyrábí u nás v České republice ve Znojmě.


Hydraulické lisy dle požadavků zákazníka vyrábí PRESSHYDRAULIKA

PRESSHYDRAULIKA, s.r.o.

Hydraulické lisy dle požadavků zákazníka vyrábí PRESSHYDRAULIKA

Hledáte spolehlivého partnera pro řešení problémů v oblasti tváření materiálů hydraulickými mechanismy? Obraťte se na firmu PRESSHYDRAULIKA, s.r.o., která se vývojem a výrobou hydrauliky zabývá od roku 1999. Nabízíme hydraulické lisy, zařízení, elektronické ovládací systémy a silové hydraulické prvky. Dodáváme v krátkých termínech a v průběhu výroby konzultujeme postupy se zákazníkem. Naše zařízení jsou maximálně bezpečná, ekologická, spolehlivá a produktivní.


Laserové navařování a svařování s NOVAPAX CZ s.r.o. Nejmodernější technologie pro vaši výrobu

NOVAPAX CZ s.r.o.

Laserové navařování a svařování s NOVAPAX CZ s.r.o. Nejmodernější technologie pro vaši výrobu

Laserové navařování a svařování představuje špičkové technologie, které umožňují precizní opravy a výrobu dílů s vysokou přesností. Firma NOVAPAX CZ s.r.o. poskytuje odborné služby v oblasti laserového navařování a svařování, čímž zajišťuje kvalitu a dlouhou životnost opravených nebo vyrobených komponentů. Díky pokročilým technologiím a zkušeným odborníkům je NOVAPAX CZ s.r.o. ideálním partnerem pro náročné aplikace v různých průmyslových odvětvích. Na českém a slovenském trhu provádíme také servis laserů od společnosti COHERENT|OR Laser, Dieburg. Nově dodáváme navařovací lasery společnosti LASER POINT.