MEDIPUNKT s.r.o.


Svinná 27, Skuhrov nad Bělou 517 03
Společnost MEDIPUNKT s.r.o. je dynamicky se rozvíjející firma, která působí v oblasti farmacie. Zaměřujeme se na zdravotnické pomůcky pro zpevnění svalů pánevního dna žen. Nabízíme patentovanou pomůcku pro ženy, která léčí inkontinenci a zlepšuje prožitek ze sexu. Náš produkt ocení také maminky po porodu a všechny ženy, které potřebují posílit svaly pánevního dna. Při pravidelném používání se výsledek dostaví velmi rychle.
Pomůcka Medilady byla vyvinuta k aktivnímu posilování pánevních svalů a představuje neinvazivní řešení inkontinence bez chirurgického zákroku.

Výroba, prodej, e-shop:
- zdravotní pomůcky pro zpevnění pánevního dna
- rehabilitační pomůcky
- patentovaná pomůcka Medilady pomáhá efektivně řešit problémy s inkontinencí.

Naše produkty jsou vhodné jak pro ženy trpící inkontinencí, poklesem orgánů pánve, ženy po porodu, případně ženy, které mají zájem preventivně předcházet tomuto intimnímu problému. MediLady funguje na principu procvičování svalů pánevního dna a díky pravidelnému cvičení zesílí svaly natolik, že dojde ke zmírnění či vymizení inkontinence.

Dále nabízíme anonymní poradnu, ve které řešíme problémy spojené s inkontinencí, rekreační a ozdravné pobyty v našem ubytovacím zařízení v klidové zóně podhůří Orlických hor.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Sídlo společnosti MEDIPUNKT s.r.o. se nachází na adrese Svinná 27, Skuhrov nad Bělou.

Produkty
  • pomůcky pro vozíčkáře, polohovací lůžka, bandáže, berle, gynekologické zrcátka, inhalátory, injekční jehly


Související články
Řekněte sbohem nemocem a neduhům – je tu Sensitiv Imago

CELOMED s.r.o.

Řekněte sbohem nemocem a neduhům – je tu Sensitiv Imago

Medicínský přístroj Sensitiv Imago je unikátní zařízení sloužící k neinvazivnímu komplexnímu biorezonančnímu vyšetření, přímé léčbě organismu i k výběru preparátů vhodných k cílené léčbě.


S životem přichází i změny ale díky produktům Abena pro inkontinenci, se můžeme cítit dobře a důstojně

ABENA

S životem přichází i změny ale díky produktům Abena pro inkontinenci, se můžeme cítit dobře a důstojně

Tyto inkontinenční pomůcky potřebují většinou starší lidé, proto se často jedná o pleny pro dospělé lidi. Někteří z uživatelů už nevědí nic o okolním světě, vůbec si jej neuvědomují nebo jsou ležícími pacienty. Jiní si ještě svou podstatu velice dobře uvědomují, a proto se jim snažíme zlepšit jejich život.


Zdravotnické potřeby jednoduchou cestou

ADVAMED s.r.o.

Zdravotnické potřeby jednoduchou cestou

Firma ADVAMED s.r.o. Praha 10 – Počernice je přímým pokračovatelem firmy COMESA spol. s.r.o. Od svého předchůdce převzala veškeré obchodní kontakty, tudíž může spolupráce opět pokračovat k plné spokojenosti všech zúčastněných stran.


Kompletní lékařské vybavení včetně běžného spotřebního materiálu ze zdravotnictví zajišťuje firma Advamed

ADVAMED s.r.o.

Kompletní lékařské vybavení včetně běžného spotřebního materiálu ze zdravotnictví zajišťuje firma Advamed

Zdraví je nedílnou součástí každého z nás. Je to alfa a omega vlastně celého našeho života a veškerého dění kolem nás. Abychom však měli jistotu, že se o nás lékaři dobře postarají, potřebují i oni mít jistotu ve své práci a také v materiálech a přístrojích, na které musí být stoprocentní spolehnutí.


Firemní články
MediLady -  zdravotní pomůcka pro zpevnění svalů pánevního dna žen

MediLady - zdravotní pomůcka pro zpevnění svalů pánevního dna žen

Máte problémy s inkontinencí a nevíte jak ji léčit? Zdravotní pomůcka MediLady nabízí pro Vás řešení. Je určena pro zpevnění svalů pánevního dna žen.