UNIQUE Textiles, s.r.o.


Zbrojovácká 1593, Vsetín 755 01
Společnost UNIQUE Textiles, s.r.o. se sídlem v Holešově má provozovnu i ve Vsetíně. Zabývá se výrobou tkanin a pásů ze skleněných vláken a rovingu. Dále se specializujeme na technické textilie, tkané výztuže, kompositní materiály a netkané textilie.

Naše firma disponuje kvalitními stroji k textilní výrobě tkanin a také navíjecím či odvíjecím zařízením pro tkací stroje (tzv. velkonábaly).

Produkty
  • netkané textilie, filtrační a nepromokavé tkaniny, okenní síťovina, kašírované plachtoviny, jutové látky

Výživové poradenství, fytofarmaka, organická kosmetika, analýza a detoxikace těla Opava.

Výživové poradenství, fytofarmaka, organická kosmetika, analýza a detoxikace těla Opava

Mytí a čištění fasád domů a komerčních objektů, mytí a čištění solárních panelů a ostatních špatně přístupných ploch.

Mytí a čištění fasád domů a komerčních objektů, mytí a čištění solárních panelů a ostatních špatně přístupných ploch

Související články
Technické látky a tkaniny nejen pro čalouníky – Eifler, Praha 9

Eifler, spol. s r.o.

Technické látky a tkaniny nejen pro čalouníky – Eifler, Praha 9

Technické látky, tkaniny všeho druhu i další potřeby pro firmy i jednotlivce nabízí společnost Eifler, Praha 9. Využijte nabídky za velice přijatelné ceny. Zejména oblíbené gumokokosové desky překvapí nízkou cenou, jelikož je firma přímým dovozcem tohoto materiálu.


Výroba a dodávka konopné izolace

KOBE-cz s.r.o.

Výroba a dodávka konopné izolace

Kvalita prostředí, ve kterém bydlíte nebo pracujete, závisí také od použitých materiálů na jednotlivé stavební a další prvky. Třeba v případě tepelné izolace zajisté uvítáte možnosti, které jsou nejen kvalitní a splní svůj záměr, ale také vyhovující vašemu zdraví. O takovou izolaci se s přehledem a vysokou odborností a profesionalitou postará firma KOBE-cz s.r.o.


Izolační materiály ze skelných i přírodních vláken vyrábí firma KOBE-cz

KOBE-cz s.r.o.

Izolační materiály ze skelných i přírodních vláken vyrábí firma KOBE-cz

V automobilovém, stavebním i nábytkářském průmyslu jako součásti konstrukčních a izolačních součástí, ale také v elektrárnách a jako izolace v dalších průmyslových odvětvích. Všude tam se používají produkty z přírodních a skelných vláken, jejichž výrobou se zabývá firma KOBE-cz s.r.o.. Ta se zaměřuje také na laminaci.


Společnost KARPJAK letos slaví 25. výročí

KARPJAK

Společnost KARPJAK letos slaví 25. výročí

Firma KARPJAK nám letos svým 25. výročím připomene, že má opravdu dlouholetou tradici. Zabývá se totiž knihařstvím, brašnářstvím, šitím plachet a výrobou ochranných měchů. Právě knihařství se dá označit za řemeslo středověku. Tehdy se totiž začal používat papír a knihtisk. Tento obor však díky firmě KARPJAK nezanikl, a proto se s ním můžete i v dnešní době setkat.


Firemní články
Skleněná textilní vlákna - textilní výrobky ze skla

Skleněná textilní vlákna - textilní výrobky ze skla

Společnost RAYMOND GROUP, s.r.o. se sídlem ve Vsetíně se zabývá výrobou textilních výrobků a tkanin ze skleněných vláken.


Speciální tkaniny ze skleněného vlákna, rovingové tkaniny

Speciální tkaniny ze skleněného vlákna, rovingové tkaniny

Speciální tkaniny ze skleněného vlákna a rovingové tkaniny vyrábí společnost RAYMOND GROUP, s.r.o., která je specialistou ve svém oboru. V oblasti výroby tkanin a pásů ze skleněných vláken a rovingu působíme již řadu let a na základě získaných zkušeností jsme schopni zákazníkům nabídnout profesionální výrobu těchto materiálů - speciální, strukturované a nestandartní tkaniny ze skleněného vlákna, skleněné pásky - rovingové tkaniny - technické textilie - kompositní materiály - tkané výztuže Zaujala Vás naše nabídka? Pak nás kontaktujte na telefonním čísle 777733440 nebo emailové adrese raymond@raymond.eu.


Skleněné, rovingové pásky, textilie, tkaniny ze skleněných vláken

Skleněné, rovingové pásky, textilie, tkaniny ze skleněných vláken

Společnost RAYMOND GROUP, s.r.o. s dlouholetou tradicí v oblasti výroby tkanin a pásů ze skleněných vláken a rovingu zákazníkům exkluzivně nabízí profesionální výrobu těchto materiálů. Skleněné a rovingové tkaniny a technické textilie jsou maximálně vhodné např. pro výrobce lodí, hokejek, laminátových trubek a potrubí, tyčí, surfařských prken či ultralehkých letadel. Hledáte-li odborníky v oblasti textilní výroby, obraťte se na společnost RAYMOND GROUP, s.r.o., která Vám pomůže najít to nejideálnější řešení.


Textilní strojírenství, stroje k výrobě tkanin, tkací stroje Vsetín

Textilní strojírenství, stroje k výrobě tkanin, tkací stroje Vsetín

Společnost RAYMOND GROUP, s.r.o. Vám jako specialista na výrobu tkanin ze skleněných vláken a rovingu exkluzivně nabízí dodávku a montáž strojů určených k textilní výrobě tkanin a navíjecích a odvíjecích zařízení pro tkací stroje (tzv. velkonábalů). Hledáte-li odborníky v oblasti textilního strojírenství, obraťte se na společnost RAYMOND GROUP, s.r.o., která Vám pomůže najít to neideálnější řešení.