MILKEFFEKT, s.r.o.

CZKVýroba tradičních beskydských sýrů

Společnost MILKEFFEKT s.r.o. se specializuje na výrobu tradičních českých a slovenských sýrových specialit, jako jsou korbačíky, uzené sýry Oštěpky, hermelíny, kaškavaly, marinované pařené beskydské sýry atd.

Výroba:
- hermelín - pravý český Sedlčanský se speciálně vyvinutou směsí koření
- pařené sýry - pařenice
- Jánošíkův oštěpek - přírodní i uzený
- marinované pařené sýry
- beskydské sýrové faruky, nitě a tyčinky
- korbačíky
- kaškavaly a sýrové rolády a copy
- ve slaném nálevu

K výrobě využíváme pouze suroviny od ověřených dodavatelů, kteří splňují vysoké požadavky na kvalitu a samozřejmě hygienu jejich provozu.

Jánošíkův oštěpek je velmi oblíbeným sýrem vhodným ke grilování, pečení či opékání ať už na grilu či v troubě. Sýr při tepelné úpravě změkne až do středu, mírně se nafoukne, ale nerozteče se. Výborný je v kombinaci s brusinkovým džemem, ale můžete jej podávat i se zeleninou.

Marinované pařené sýry zakoupíte ve speciálních sympatických skleničkách ve čtyřech různých velikostech. Sýry jsou marinované v řepkovém oleji s vybranými druhy koření a sterilizovanou zeleninou. Potěší i jako dárek pro gurmány.

Korbačíky jsou ručně pletené, ve třech různých příchutí, v přírodní variantě, uzené bukovým dřevem a pikantní. I kaškavaly můžete ochutnat v přírodní, uzené, bylinkové a pikantní podobě. Pro děti máme korbačíky ve stylovém obale s oblíbenou večerníčkovou postavičkou Rumcajsem.

Naše sýry se vyznačují výbornou chutí a také skvěle vypadají, za což vděčíme především naším zaměstnanců, kteří ručně a pečlivě vytvářejí vzhled všech našich výrobků.


Slogan:

Výroba tradičních beskydských sýrů


Katalog firem:    

Mléčné výrobky

,  
Štítky:

korbačik, uzený sýr Oštěpek, hermelín, kaškaval, marinované pařené tradiční beskydské sýry