Miroslav Snášel


Žarošice 387, Žarošice 696 34
Miroslav Snášel poskytuje práce v oblasti klempířství, tesařství, pokrývačství a zednictví. Dále děláme sádrokartony a střešní okna. Postaráme se o kompletní práci od nákupu materiálu, přes dovoz, montáž až po kompletní realizaci. Vypracování cenové nabídky je u nás zdarma.

Poskytujeme kompletní tesařské práce pro regiony Brno a Hodonín. Zajistíme nový krov a vazníky s dlouhou životností. K výstavbě krovů používáme pouze kvalitní smrkové dřevo od ověřených dodavatelů. Práce provádíme kompletně, tzn. včetně dovozu materiálu, montáže a následného úklidu. Stavíme podle dodaného klientova návrhu.

V případě kompletní dodávky střechy včetně pokrývačských a klempířských prací jsme schopni Vám pomoci s vyřízením půjčky. Stavíme střechy sedlové, ploché i šikmé. S výběrem vhodného tvaru střechy Vám rádi pomůžeme.

Součástí našich služeb je i klempířství a klempířské práce pro Brno, Hodonín a okolí. Dodáváme pouze kvalitní materiál od ověřeného dodavatele. Dáme Vám vybrat z několika druhů okapů a dalších klempířských prvků.

Pokrýváme střechy různými typy krytiny (pálené tašky, betonové tašky, plech, asfaltový šindel, došky). Pokrývačské práce provádíme včetně montáže vhodné střešní izolace, výměny latí, opravy staré krytiny atd. S výběrem vhodné střešní krytiny Vám rádi poradíme.

Sídlíme na adrese Žarošice 387, okres Hodonín.

Produkty
  • výroba střešních krovů, opravy střešních krovů, výroba altánů, výroba pergol, výroba přístřešků, výroba dřevěných chat, výroba roubenek, výroba dřevěných rodinných domů
  • montáž okapů, kladení střešních krytin, obkrývání střešních oken, opravy střešních krytin, výroba klempířských prvků, klempířské prvky
  • montáž sádrokartonů, interiérové obklady, minerální podhledy, služby sádrokartonáře, instalace sádrokartonových příček, zateplování budov
  • stavebně zednické práce, stavba cihlových zdí, omítka stěn, rekonstrukce bytových jader, štukování a omítání, demoliční práce

Obec Bělušice, okres Kolín, Sokol Bělušice a Rybáři, zvonička s křížem, region Polabí.

Obec Bělušice, okres Kolín, Sokol Bělušice a Rybáři, zvonička s křížem, region Polabí

Autoskla Praha 9 a Brandýs nad Labem. Výměny, opravy, tónování, značení.


Související články
Břidlicová barevná krytina

STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o.

Břidlicová barevná krytina

Zvažujete rekonstrukci vaší staré střechy? Potřebujete zajistit vybudování nové střechy nebo opravu stávající? Slyšeli jste o břidlicové krytině na střechu a chcete zjistit více informací? Odborníkem v tomto oboru je společnost STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o., která vám poskytne přívětivou radu a odborně provede rekonstrukci i výstavbu střechy nové a to z břidlicové krytiny.


Moderní plechové střechy a jejich výhody

TOM střechy

Moderní plechové střechy a jejich výhody

Každá střecha má především za úkol chránit dům a prostor v něm před různými venkovními vlivy. Pro zajištění střechy slouží spousta moderních krytin z různých materiálů včetně plechových, které poskytují uživatelům potřebný komfort. O výběr vhodného řešení a realizaci se postará firma TOM střechy, Dolní Němčí.


Střechy na klíč - kompletní realizace

EURODACH s.r.o.

Střechy na klíč - kompletní realizace

Už delší dobu přemýšlíte o nové střeše? Ta vaše už z nějakého důvodu není, co bývala? Má mnoho desítek let za sebou a potřebuje vyměnit? Nebo naopak stavíte dům a potřebujete společnost, která vám postaví střechu? Ať se jedná o případ rekonstrukce nebo vytvoření nové střechy, vždy je dobré obrátit se na profesionální firmu, jakou je i společnost EURODACH s.r.o., která zajistí stavbu střechy na klíč a bez zbytečných starostí.


Kvalitní střechy pro veškeré stavby zařídí firma STŘECHY Reiner, s.r.o.

STŘECHY Reiner, s.r.o.

Kvalitní střechy pro veškeré stavby zařídí firma STŘECHY Reiner, s.r.o.

Každému je jistě hned jasné, na co střechu v domově potřebujeme. Aby nám nekapalo do jídla, je nezbytné mít kvalitní střechu, kterou ani silný vítr neodvane. Střecha patří k základnímu a nesmírně důležitému bodu každého domova a to nejenom domova, ale v podstatě každé budovy. Firma STŘECHY Reiner, s.r.o. se zabývá klempířskými prácemi již po mnoho let a má mnoho cenných zkušeností s pokládkou střešní krytiny.


Firemní články
Kompletní tesařské práce Hodonín, realizace střech, pokrývačské a klempířské práce

Kompletní tesařské práce Hodonín, realizace střech, pokrývačské a klempířské práce

Stavíme střechy sedlové, ploché i šikmé. S výběrem vhodného tvaru střechy Vám rádi pomůžeme.