Hotel U Špejcharu
MORAVIA ZL Cheb spol. s r.o.


Kopanina 13, Nový Kostel 351 34
Telefon: +420 354 509 310

Hotel U Špejcharu se nachází na úpatí Krušných hor s výhledem na malebnou krajinu Chebské pánve, v lázeňském trojúhelníku Františkových a Mariánských Lázní a Karlových Varů.

Neváhejte a přijeďte do Hotelu U Špejcharů, který právem patří mezi oblíbené hotely na Karlovarsku. U nás si dokonale odpočinete a načerpáte nové síly.

Skoro všechny pokoje mají krásnou vyhlídku na zelené louky, pasoucí se koně a dobytek. Jsou zařízeny s láskou pro detail, velkorysá koupelna je samozřejmostí. Všechny pokoje jsou zařízeny telefonem, televizí a internetem a jsou nekuřácké.

V sezóně (březen-říjen) nabízíme ubytování ve srubu na našem koňském ranči.

Přímo v hotelu se nachází restaurace, ve které můžete ochutnat speciality z našeho bio chovu hovězího plemene Aberdeen Angus. Vaříme nejen česká ale i evropská jídla převážně z místních surovin.

V areálu hotelu se nachází multifunkční sál s kapacitou až 150 osob. Nabízíme možnost uspořádání konferencí, firemních akcí s možností zapůjčení vybavení, nebo společenských akcí jako je například svatba. V případě zájmu je zde možnost uspořádat obřad v našem romantickém parku s altánkem. Pokud hledáte místo k odpočinku, nabízíme možnost využití sauny nebo masáží.

Hotel naleznete na adrese Kopanina 13, Nový Kostel.

IČ: 62621513
DIČ: CZ62621513
Okres: Cheb
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: neudáno

Telefon:
+420 354 509 310
+420 725 175 462

Email:
info@hoteluspejcharu.cz

Web:


GPS: 50°11′46.36″ N, 12°28′13.76″ E

QR kód firmy Hotel U Špejcharu MORAVIA ZL Cheb spol. s r.o.

Obec Všeň, okres Semily, Kostel sv. Jakuba a Filipa, venkovská zástavba domků, chalup a statků.

Obec Všeň, okres Semily, Kostel sv. Jakuba a Filipa, venkovská zástavba domků, chalup a statků

Výroba a prodej řeziva Nošovice, sušení, impregnace řeziva, výroba vazníků, palubek, pilařská výroba.

Výroba a prodej řeziva Nošovice, sušení, impregnace řeziva, výroba vazníků, palubek, pilařská výroba
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Léčení bolesti kloubů – rameno, loket, koleno, kyčel

Centrum ucelené léčebné rehabilitace a léčby bolesti

Léčení bolesti kloubů – rameno, loket, koleno, kyčel

Problémy s klouby patří k nejčastějšímu onemocnění nejen dospělých, ale i dětí. Onemocnění bývá bolestivé a snižuje nejen možnost pohybu, ale také celkovou kvalitu života. Nejčastějším důvodem těchto potíží bývá artróza. Pokud chcete s touto nepříjemností jednou provždy skoncovat, svoji pomoc vám poskytne Centrum ucelené léčebné rehabilitace a léčby bolesti v Opavě.


Horské Lázně Karlova Studánka v Jeseníkách – to nejsou jen léčebné pobyty pro pacienty, ale také rekreační pobyty pro všechny ostatní

Horské lázně Karlova Studánka

Horské Lázně Karlova Studánka v Jeseníkách – to nejsou jen léčebné pobyty pro pacienty, ale také rekreační pobyty pro všechny ostatní

Horské Lázně Karlova Studánka v Jeseníkách – to nejsou jen léčebné pobyty pro pacienty, ale také rekreační pobyty pro rodiny s dětmi, pro seniory, lyžařské pobyty, wellness pobyty pro dva a mnoho dalšího. Zažijete nečekané a nespoutané zážitky i na eko farmě, jízdu na koních nebo úplně nový, úžasný a luxusní whirpool.


Restaurace Air Club u letiště Václava Havla – příjemná snídaně v Praze

FBA spol.s r.o.

Restaurace Air Club u letiště Václava Havla – příjemná snídaně v Praze

Odlétáte na dovolenou nebo za prací? Budete trávit časné ranní či dopolední hodiny na letišti? Zpříjemněte si čekání snídaní v reprezentativním prostředí za vynikající ceny. Budeme se na vás těšit v restaurace Air Club u letiště Václava Havla.


Bolest zad, ramene, rukou i nohou vám pomůže vyřešit komplexní rehabilitace

Centrum ucelené léčebné rehabilitace a léčby bolesti

Bolest zad, ramene, rukou i nohou vám pomůže vyřešit komplexní rehabilitace

V dnešní uspěchané době jsme zvyklí bolest přecházet, dokud to jde. Bolest zad, bolest ramene, rukou nebo nohou tak často neřešíme včas a poté narazíme na velké problémy. Patříte i vy k těm, kteří bolesti zad či jiných částí pohybového aparátu podcenili? Pomůže vám Centrum ucelené léčebné rehabilitace a léčby bolesti Opava. Pro děti i dospělé nabízíme rehabilitace, cvičení i různé vířivé koupele. Pomůžeme vám s prevencí i řešením pohybových obtíží.