PODSTRÁNKY

Pryžové podlahy do fitness, gumové puzzle i kotouče pro vzpírání

Pryžové podlahy do fitness, gumové puzzle i kotouče pro vzpírání
Pryžové podlahy pro fintess centra a nejrůznější sportoviště přináší jedinečné spojení komfortu, odolnosti a dlouhé životnosti. Ať už hledáte odolný povrch do své posilovny nebo moderní pryžové tatami, v nabídce společnosti NOKO Servis s.r.o. vždy naleznete produkt, který přesně vyhoví Vašim požadavkům. Dodáváme odolné a protiskluzové podlahy, které bez problému obstojí i v náročných podmínkách, stejně tak jako flexibilní pryžové puzzle či gumové kotouče pro vzpírání. Samozřejmostí je i poradenství při výběru a odborná pokládka.

Pryžová dlažba pro dětská hřiště a pochůzkové či parkovací plochy

Pryžová dlažba pro dětská hřiště a pochůzkové či parkovací plochy
Pryžová dlažba, to je ideální řešení pro dětská hřiště, která kladou vysoké nároky na bezpečnost a komfort povrchu. Pryžová profilovaná neboli protipádová dlažba z našeho sortimentu je vhodná pod herní prvky, splňuje požadované HIC koeficienty a na výběr je z několika barev i tlouštěk. Pryžová hladká dlažba pak najde využití v pochůzkových a oddychových zónách nebo jako izolant pro chodníky. V nabídce samozřejmě nechybí ani doplňující pryžové obrubníky a náběhy.

Odolné a tlumicí pryžové desky pro průmysl i stavebnictví

Odolné a tlumicí pryžové desky pro průmysl i stavebnictví
V průmyslových provozech představují pryžové desky ideální druh povrchu, který vyniká vysokou odolností, tlumicí schopností a dlouhou životností. Vlastnosti pryžových desek zůstávají stejné i v extrémních podmínkách, mají vysokou nosnost a obstojí i při vysokém zatížení. Využití tak najdou v mnoha odvětvích průmyslu, ve stavebnictví, strojírenství či například sklářství. V naší nabídce nechybí ani pryžové podložky, pásky a terče pod dlažbu, které pomáhají vyrovnat nerovnosti a vytvořit spád především u konstrukcí venkovních teras.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA NOKO Servis s.r.o. Podlahy pro fitness, gumová dlažba
WEBOVÁ STRÁNKA
NOKO Servis s.r.o.
www.nokoservis.cz
Adresa

Adresa


Kladno 272 01

info@nokoservis.cz
+420 777 583 877


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha